Πρεμιέρα στο 2ο Παγκρήτιο Παιδικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

 

Ξεκινάει το σαββατοκύριακο 17-18 Νοεμβρίοιυ το 2ο Παγκρήτιο Παιδικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, που διοργανώνει η ΕΠΣ Ηρακλείου με την Περιφέρεια Κρήτης.

Περίπου 3500 παιδιά στις ηλικιακές κατηγορίες 1997, 1998-99, 2000-01, 2002-03, 2004-05 και 2006-07 δίνουν ραντεβού στα γήπεδα του Ηρακλείου για να παίξουν ποδόσφαιρο και να διασκεδάσουν.

Πολύ σημαντικό είναι το γεγονός ότι φέτος θα γίνουν αρκετοί αγώνες και στο βοηθητικό του Παγκρητίου Σταδίου, το οποίο για πρώτη φορά χρησιμοποιείται σε τουρνουά της ΕΠΣΗ.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα της πρεμιέρας σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες:

ΗΛΙΚΙΑ 1997
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΒΟΗΘ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ
9-10ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΙΝΩΙΚΗ
10-11ΟΦΗΠΑΟΚ
11-12ΛΙΝΤΟΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡ.
12-13ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΛΙΚΙΑ 1998-99
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΑΕΚ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΟΑ
10-11ΛΙΝΤΟΗΡΟΔΟΤΟΣ
11-12ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΧΕΡΣ-ΑΝΑΛΗΨΗ
12-13ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΟΑΝ
ΗΛΙΚΙΑ 1998-99
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΠΟΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΔΕΙΛΙΝΑΛΙΝΤΟ
10-11ΑΟΤΠΑΛΙΑΝΗ
11-12ΠΟΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
12-13ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΟΦΗ
ΗΛΙΚΙΑ 1998-99
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
10-11ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΝΩΣΗ 2011
11-12ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟ
12-13ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓ.ΠΟΑ
ΗΛΙΚΙΑ 1998-99
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΛΙΝΤΟΑΟΚ
10-11ΓΙΟΥΧΤΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
11-12ΡΩΜΑΝΟΣΓΟΡΤΥΣ
12-13ΜΟΙΡΕΣΜΟΝΟΦΑΤΣΙ
ΡΕΠΟ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2000-01
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΠΟΑΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
10-11ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΟΑΝ
11-12ΟΦΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
12-13ΛΙΝΤΟΔΕΙΛΙΝΑ
ΗΛΙΚΙΑ 2000-01
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΜΙΝΩΙΚΗΛΙΝΤΟ
10-11ΠΟΑΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
11-12ΠΑΛΙΑΝΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
12-13ΟΦΗΑΟΤ
13-14ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
ΗΛΙΚΙΑ 2000-01
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΒΟΗΘ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΛΙΝΤΟΠΑΟΚ
10-11ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΟΦΗ
11-12ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
12-13ΠΟΑΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2000-01
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΒΟΗΘ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΒΡΑΧΟΚΗΠΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ
10-11ΕΝΩΣΗ 2001ΠΑΝΟΜ-ΑΡΕΝΑ
11-12ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΧΕΡΣ-ΑΝΑΛΗΨΗ
12-13ΖΑΡΟΣΜΟΝΟΦΑΤΣΙ
ΗΛΙΚΙΑ 2000-01
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΜΙΝΩΙΚΗΛΙΝΤΟ
10-11ΠΟΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
11-12ΡΑΥΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
12-13ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡ.ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2000-01
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΑΣΙΤΕΣ
10-11ΕΝΩΣΗ 2011ΔΑΦΝΕΣ
11-12ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
12-13ΚΟΡΑΚΑΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
13-14ΜΟΙΡΕΣΡΩΜΑΝΟΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2002-03
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΠΟΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΟΦΗ
10-11ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΛΙΝΤΟ
11-12ΑΟΑΝΠΟΑ
ΡΕΠΟ: ΜΙΝΩΙΚΗ
ΗΛΙΚΙΑ 2002-03
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΠΟΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΟΦΗ
10-11ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ
11-12ΗΡΟΔΟΤΟΣΛΙΝΤΟ
12-13ΠΟΑΑΟΤ
13-14ΑΟΑΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2002-03
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΚΑΝΤΙΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΛΙΝΤΟΠΟΑ
10-11ΟΦΗΗΡΟΔΟΤΟΣ
11-12ΠΑΝΟΜ-ΑΡΕΝΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΕΙΛΙΝΑ
ΗΛΙΚΙΑ 2002-03
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΛΙΝΤΟ
10-11ΠΟΑΓΙΟΥΧΤΑΣ
11-12ΑΕΚΠΑΟΚ
12-13ΜΙΝΩΙΚΗΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡ.
ΗΛΙΚΙΑ 2002-03
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ – Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
10-11ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟ
11-12ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΕΝΩΣΗ 2011
12-13ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣ-ΑΝΑΛΗΨΗ
ΗΛΙΚΙΑ 2004-05
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΟΑ
10-11ΟΦΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
11-12ΑΟΑΝΛΙΝΤΟ
ΡΕΠΟ: ΔΕΙΛΙΝΑ
ΗΛΙΚΙΑ 2004-05
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
10-11ΑΟΤΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
11-12ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΟΦΗ
12-13ΛΙΝΤΟΜΙΝΩΙΚΗ
ΗΛΙΚΙΑ 2004-05
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΛΙΝΤΟΚΟΡΟΙΒΟΣ
10-11ΔΕΙΛΙΝΑΠΟΑ
11-12ΜΙΝΩΙΚΗΚΟΡΑΚΑΣ
12-13ΜΟΙΡΕΣΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2004-05
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΠΑΟΚΗΡΟΔΟΤΟΣ
10-11ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
11-12ΜΟΙΡΕΣΛΙΝΤΟ
12-13ΠΟΑΓΟΡΤΥΣ
13-14ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΟΝΟΦΑΤΣΙ
ΗΛΙΚΙΑ 2006 -07
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΚΑΝΤΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
9-10ΠΟΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10-11ΛΙΝΤΟΟΦΗ
11-12ΜΙΝΩΙΚΗΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΗΛΙΚΙΑ 2006 -07
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
10-11ΜΟΙΡΕΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
11-12ΠΑΟΚΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ
12-13ΑΣΙΤΕΣΚΟΡΑΚΑΣ
13-14ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

Σχόλια