ΕΠΣ Αθηνών: Το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων και Παμπαίδων (19-20/10)

 

Από την ΕΠΣ Αθηνών ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων και Παμπαίδων για το Σαββατοκύριακο 19-20/10/2013.

Αναλυτικά:

 

 

1ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
74.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο19/10/1309:00
75.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο19/10/1309:30
76.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1309:30
77.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1311:00
78.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/10/1311:00
79.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο19/10/1311:15
2ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
80.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο19/10/1309:00
81.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1310:30
82.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο19/10/1311:00
83.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο19/10/1311:30
84.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο19/10/1318:00
85.ΑΤΤΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1318:15
3ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
86.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο19/10/1309:00
87.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOYΣάββατο19/10/1309:30
88.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1311:00
89.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/10/1311:30
90.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο19/10/1316:00
91.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1318:30
4ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
92.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΥΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο19/10/1309:30
93.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο19/10/1309:30
94.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/10/1309:30
95.ΡΟΥΦ – ΑΓ.ΘΩΜΑΣΡΟΥΦΣάββατο19/10/1311:00
96.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΣάββατο19/10/1313:00
97.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΠΑΓΟΥΚυριακή20/10/1314:00
5ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
98.ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/10/1309:00
99.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο19/10/1311:00
100.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο19/10/1311:15
101.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο19/10/1311:30
102.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣΣάββατο19/10/1311:45
103.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο19/10/1312:45
104.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο19/10/1313:00
6ος Όμιλος ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
105.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Σάββατο19/10/1309:00
106.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο19/10/1309:00
107.ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο19/10/1312:00
108.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣάββατο19/10/1312:00
109.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο19/10/1313:00
110.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο19/10/1318:45
7ος Όμιλος ΝΕΩΝ ΠΑΕ&Γ΄ΕΘΝ.ΚΑΤ.
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
111.ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο19/10/1310:30
112.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο19/10/1311:00
113.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕΚΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄Σάββατο19/10/1312:00
114.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1313:00
115.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο19/10/1319:30
116.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/10/1320:00
1ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
117.ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΓΟΥΔΗΣάββατο19/10/1309:30
118.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/10/1309:30
119.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Σάββατο19/10/1311:00
120.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο19/10/1318:30
121.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή20/10/1314:00
122.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή20/10/1318:30
2ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
123.ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο19/10/1312:00
124.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο19/10/1314:00
125.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1319:30
126.ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/10/1317:00
127.ΒΥΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή20/10/1317:30
3ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
128.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο19/10/1309:30
129.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο19/10/1311:00
130.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο19/10/1312:45
131.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή20/10/1317:15
132.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΡΟΥΦΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή20/10/1318:30
133.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦΚυριακή20/10/1320:00
4ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
134.ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥΣάββατο19/10/1310:30
135.ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1311:30
136.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1312:30
137.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο19/10/1320:00
138.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Κυριακή20/10/1318:30
5ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
139.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1309:15
140.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο19/10/1309:30
141.ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/10/1312:45
142.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο19/10/1318:30
143.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο19/10/1320:00
144.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή20/10/1320:00
6ος Όμιλος ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
145.ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο19/10/1310:00
146.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΚΓΟΥΔΗΣάββατο19/10/1311:30
147.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο19/10/1313:30
148.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή20/10/1311:30
149.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή20/10/1316:00
1ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
150.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο19/10/1309:30
151.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΠΑΓΟΥΣάββατο19/10/1310:30
152.ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο19/10/1311:30
153.ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗΣάββατο19/10/1317:30
154.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή20/10/1319:00
2ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
155.ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο19/10/1310:00
156.ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1310:30
157.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΒΥΡΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1318:15
158.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/10/1310:00
3ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
159.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – Α.Π.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/10/1311:00
160.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο19/10/1311:00
161.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο19/10/1318:30
162.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή20/10/1319:00
4ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
163.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο19/10/1318:30
164.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο19/10/1320:00
165.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή20/10/1310:00
166.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή20/10/1310:30
167.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή20/10/1312:00
5ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
168.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕΚΙΛΙΟΥΣάββατο19/10/1312:15
169.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο19/10/1313:15
170.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο19/10/1318:30
171.ΑΕ ΙΛΙΟΥ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥΚυριακή20/10/1318:30
172.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Κυριακή20/10/1320:00
6ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
173.ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1313:15
174.ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦΣάββατο19/10/1318:30
175.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1318:30
176.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή20/10/1311:30
177.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2ΡΟΥΦΚυριακή20/10/1318:30
7ος Όμιλος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
178.ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο19/10/1310:30
179.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή20/10/1318:30
180.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/10/1320:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια