ΕΠΣ Αθηνών ΠΑΙΔΕΣ – ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ : Αποτελέσματα – Βαθμολογίες Πρτωταθλήματος (Αγων. 16-17 Φεβ 2013)

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των ομίλων του πρωταθλήματος υποδομών της ΕΠΣΑ του Σαββατοκύριακου 16-17/2 στις κατηγορίες των Παίδων και Παμπαίδων, σύμφωνα με την ιστοσελίδα της ΕΠΣΑ.

 

 

 

 

 

Πρωτάθλημα Παίδων

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος Όμιλος Παίδες

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 09:00 2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ. Σάββατο 16/02/13 09:15 5-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 16/02/13 11:30
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/13 16:00 1-1
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 16:30 0-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 17/02/13 09:00 3-0
ΙΑΣΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 18:00 1-4

2ος Όμιλος Παίδες

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 09:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 09:30 2-4
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/13 11:30 4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 12:30 1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 12:45 3-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 18:00 1-9

3ος Όμιλος Παίδες

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ –ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 11:00 2-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/13 11:30 Αναβλήθηκε
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 12:30 1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 18:00 5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 18:00 1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 18:45 4-1

Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

4ος Όμιλος Παίδες

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 12:30 0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/02/13 12:30 0-5
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/02/13 13:00 0-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 13:30 2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/13 19:45 1-1

5ος Όμιλος Παίδες

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 16/02/13 10:30 1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 16/02/13 11:30 0-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/02/13 11:30 0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/13 11:30 5-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/02/13 12:00 Αναβλήθηκε

6ος Όμιλος Παίδες

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/02/13 11:00 5-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 12:45 3-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 13:00 2-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:00 0-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 19:00 1-2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/13 18:00 1-6
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 19:00 3-0

Πρωτάθλημα Παμπαίδων

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/02/13 11:00 2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 11:00 0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Σάββατο 16/02/13 12:00 2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΒΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 17:30 0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 20:00 1-0

2ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/13 09:00 1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/02/13 15:30 0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ. Σάββατο 16/02/13 20:00 1-4

3ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 09:00 1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/13 12:45 3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/13 18:00 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/02/13 18:30 0-2

4ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 16/02/13 13:15 1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 16/02/13 15:15 0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/02/13 10:30 Αναβλήθηκε
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 17/02/13 18:00 1-1

5ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΑΕΚ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΔΡΟΣΙΑΣ Σάββατο 16/02/13 09:45 5-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/13 10:30 5-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/13 11:00 2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 11:15 2-0
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 17/02/13 12:00 0-2

6ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/13 10:45 4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 11:30 6-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/13 14:45 9-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 17/02/13 17:30 2-1

7ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 16/02/13 09:30 4-3
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 16/02/13 09:30 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ. Σάββατο 16/02/13 18:45 1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/13 19:45 5-0

Ρεπό: ΑΤΤΑΛΟΣ 1

8ος Όμιλος Παμπαίδες

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/13 13:15 4-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/13 18:00 4-0
ΑΤΤΑΛΟΣ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 17/02/13 17:30 2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/02/13 18:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Πρωτάθλημα Παίδων

Πρωτάθλημα Παίδων 1ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 45 17 14 3 0 64 7
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 39 18 12 3 3 49 19
3. ΧΑΪΔΑΡΙ 38 18 12 2 4 52 15
4. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 34 18 11 1 6 44 26
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 33 18 9 6 3 39 19
6. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 29 18 9 2 7 37 28
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 27 17 8 3 6 36 23
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25 18 7 4 7 38 36
9. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 22 18 5 7 6 47 38
10. ΠΕΥΚΗ 21 18 6 3 9 33 29
11. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 20 17 5 5 7 17 16
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11 18 2 5 11 12 29
13. ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ 3 17 1 0 16 12 117
14. ΙΑΣΩΝ 2 18 0 2 16 8 86

Πρωτάθλημα Παίδων 2ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ 48 18 15 3 0 65 16
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 41 17 13 2 2 42 13
3. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 41 18 13 2 3 45 17
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 40 18 12 4 2 41 9
5. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 31 18 9 4 5 47 27
6. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 27 18 7 6 5 37 27
7. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 26 18 8 2 8 30 31
8. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 24 18 7 3 8 32 38
9. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 22 18 6 4 8 45 41
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 18 17 5 3 9 20 33
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 16 18 5 1 12 22 51
12. ΜΕΛΙΣΣΙΑ 15 18 4 3 11 25 49
13. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 17 1 1 15 10 55
14. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 0 17 0 0 17 0 54

Πρωτάθλημα Παίδων 3ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 40 16 12 4 0 62 20
2. ΚΟΛΩΝΟΣ 36 17 11 3 3 36 17
3. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 35 17 11 2 4 40 23
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 35 17 11 2 4 41 12
5. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 32 16 10 2 4 45 23
6. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 24 17 7 3 7 26 24
7. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 20 17 5 5 7 20 22
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 19 15 6 1 8 22 27
9. ΑΤΤΑΛΟΣ 17 17 4 5 8 20 30
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 15 16 4 3 9 15 29
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10 16 2 4 10 6 33
12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9 16 2 3 11 12 39
13. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 9 17 2 3 12 19 65

Πρωτάθλημα Παίδων 4ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. 45 18 15 0 3 53 11
2. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 43 18 14 1 3 35 12
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 42 18 13 3 2 51 15
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 40 18 13 1 4 60 16
5. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 38 18 11 5 2 35 18
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 35 17 11 2 4 58 18
7. ΑΕ ΙΛΙΟΥ 27 18 7 6 5 21 19
8. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22 18 7 1 10 25 39
9. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 20 17 6 2 9 14 29
10. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 16 18 4 4 10 20 41
11. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 11 18 3 2 13 14 41
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 11 18 3 2 13 19 53
13. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 7 17 2 1 14 11 53
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0 17 0 0 17 0 51

Πρωτάθλημα Παίδων 5ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 52 18 17 1 0 108 10
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 42 17 14 0 3 52 17
3. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 42 18 14 0 4 49 13
4. ΒΥΡΩΝ 40 18 13 1 4 52 17
5. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 37 17 12 1 4 58 19
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 28 18 8 4 6 37 20
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23 18 7 2 9 23 43
8. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22 17 7 1 9 28 34
9. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 22 18 7 1 10 30 48
10. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ 19 17 6 1 10 29 38
11. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12 18 4 0 14 27 76
12. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. 10 17 4 2 11 24 56
13. ΤΕΡΨΙΘΕΑ 9 18 3 0 15 13 72
14. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 0 17 0 0 17 0 67

Πρωτάθλημα Παίδων 6ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 48 18 15 3 0 92 9
2. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 46 18 15 1 2 65 10
3. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 45 18 14 3 1 70 11
4. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 41 18 13 2 3 49 23
5. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 34 18 11 1 6 37 31
6. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 29 18 9 2 7 34 22
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 25 18 8 1 9 34 25
8. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 23 17 7 2 8 36 30
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 22 18 7 1 10 36 50
10. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 15 18 4 3 11 25 54
11. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 14 17 4 2 11 26 56
12. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 13 18 4 1 13 27 63
13. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 8 18 2 2 14 25 54
14. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 0 18 0 0 18 4 122

Πρωτάθλημα Παμπαίδων

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 1ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 36 12 12 0 0 27 4
2. ΠΑΠΑΓΟΣ 28 12 9 1 2 30 8
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 24 12 8 0 4 29 14
4. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23 12 7 2 3 30 12
5. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ 16 12 5 1 6 21 27
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13 12 4 1 7 16 20
7. ΒΥΡΩΝ 13 12 4 1 7 19 23
8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 12 12 3 3 6 7 17
9. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 10 12 3 1 8 7 23
10. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0 12 0 0 12 5 43

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 2ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 34 12 11 1 0 41 6
2. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 31 12 10 1 1 33 8
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. 24 11 8 0 3 34 11
4. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 20 12 6 2 4 24 9
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 18 12 6 0 6 24 24
6. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 16 12 5 1 6 18 32
7. ΚΟΛΩΝΟΣ 11 11 3 2 6 14 22
8. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 10 12 3 1 8 18 40
9. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 3 10 1 0 9 3 27
10. ΑΤΤΙΚΟΣ 0 10 0 0 10 0 30

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 3ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 29 11 9 2 0 53 9
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 24 10 8 0 2 32 11
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 24 11 8 0 3 29 14
4. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 22 11 7 1 3 28 25
5. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 16 10 5 1 4 24 17
6. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 10 11 3 1 7 24 36
7. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 9 11 3 0 8 22 32
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 7 11 2 1 8 12 40
9. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0 10 0 0 10 15 55

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 4ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 30 12 9 3 0 32 8
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 29 12 9 2 1 37 9
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ 24 12 7 3 2 17 12
4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 22 12 7 1 4 28 14
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18 11 6 0 5 24 16
6. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 18 12 5 3 4 20 9
7. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. 15 12 4 3 5 19 18
8. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 7 11 2 1 8 12 33
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 11 1 0 10 7 44
10. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0 11 0 0 11 0 33

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 5ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 30 12 9 3 0 42 8
2. ΑΕΚ 28 12 9 1 2 40 18
3. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 23 12 7 2 3 35 21
4. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 20 12 6 2 4 24 20
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 18 12 5 3 4 27 24
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 17 12 5 2 5 24 21
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ 12 12 3 3 6 24 33
8. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 10 12 2 4 6 14 24
9. ΠΕΥΚΗ 8 12 2 2 8 11 42
10. ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ 2 12 0 2 10 10 40

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 6ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 24 11 8 0 3 27 11
2. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 22 10 7 1 2 24 5
3. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 21 11 6 3 2 23 13
4. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21 11 6 3 2 36 14
5. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 14 11 4 2 5 21 26
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 12 11 3 3 5 14 19
7. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 10 11 3 1 7 15 31
8. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 9 9 2 3 4 8 16
9. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0 9 0 0 9 5 38

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 7ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΧΑΪΔΑΡΙ 28 10 9 1 0 40 6
2. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 28 11 9 1 1 40 10
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 19 10 6 1 3 40 25
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 18 11 5 3 3 34 16
5. ΑΤΤΑΛΟΣ 1 13 10 4 1 5 36 25
6. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 12 11 4 0 7 25 35
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12 11 3 3 5 12 19
8. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 7 11 2 1 8 16 38
9. ΑΕ ΙΛΙΟΥ 1 11 0 1 10 0 69

Πρωτάθλημα Παμπαίδων 8ος Όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΤΤΑΛΟΣ 2 33 11 11 0 0 41 5
2. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 21 10 6 3 1 37 9
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 21 10 7 0 3 31 12
4. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 17 11 5 2 4 18 18
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 13 11 4 1 6 21 33
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ 2 11 11 3 2 6 15 18
7. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 10 10 3 1 6 23 27
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 8 10 2 2 6 14 22
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 1 10 0 1 9 4 60

Σχόλια