ΕΠΣ Αθηνών : Πρόγραμμα αγώνων ΝΕΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 23-24 Φεβ 2013

 

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων όλων των ομίλων του πρωταθλήματος υποδομών της ΕΠΣΑ του Σαββατοκύριακου 23-24/2 στις κατηγορίες των Νέων, Παίδων και Παμπαίδων, σύμφωνα με την ιστοσελίδα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά:

 

 

Πρωτάθλημα Νέων

1ος Όμιλος Νέων

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝ. ΙΩΝΙΑΣΣάββατο23/02/13
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο23/02/13
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο23/02/13
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝ. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο23/02/13
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο23/02/13
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο23/02/13

2ος Όμιλος Νέων

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΣάββατο23/02/13
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο23/02/13
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/02/13
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΣάββατο23/02/13
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο23/02/13

3ος Όμιλος Νέων

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΒΥΡΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ)Σάββατο23/02/13
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/02/13
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο23/02/13
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗΣάββατο23/02/13
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/02/13
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ)Σάββατο23/02/13

4ος Όμιλος Νέων

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο23/02/1309:30
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΠΑΓΟΥΣάββατο23/02/1310:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο23/02/1310:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΟΣΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο23/02/1311:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο23/02/1312:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο23/02/1318:00

5ος Όμιλος Νέων

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΣάββατο23/02/1309:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο23/02/1309:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΛΩΝΟΣΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο23/02/1310:30
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο23/02/1311:00
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ)Σάββατο23/02/1311:15
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΚυριακή24/02/1317:30

6ος Όμιλος Νέων

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο23/02/1309:30
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο23/02/1310:30
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο23/02/1311:15
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΣάββατο23/02/1317:30
ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο23/02/1319:45
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ.Σάββατο23/02/1320:00

7ος Όμιλος Νέων

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο23/02/13
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY.Σάββατο23/02/13
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΡΑΧΩΝΩΝΣάββατο23/02/13
ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1ΡΟΥΦΣάββατο23/02/13
ΑΕΚ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΜΑΤΑΣΣάββατο23/02/13
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗΣάββατο23/02/13
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΣάββατο23/02/13

 

Πρωτάθλημα Παίδων

1ος Όμιλος Παίδων

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΠΕΥΚΗ – ΙΑΣΩΝΠΕΥΚΗΣΣάββατο23/02/1309:15
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ)Σάββατο23/02/1309:30
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο23/02/1310:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΣάββατο23/02/1312:30
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο23/02/1318:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗΚυριακή24/02/1311:30
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή24/02/1317:15

2ος Όμιλος Παίδων

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Σάββατο23/02/1311:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο23/02/1311:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο23/02/1312:15
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο23/02/1314:45
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο23/02/1316:45
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ)Σάββατο23/02/1319:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ.ΘΩΜΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή24/02/1318:00

3ος Όμιλος Παίδων

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο23/02/1309:30
ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο23/02/1313:45
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο23/02/1318:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο23/02/1318:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΣάββατο23/02/1319:15
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Κυριακή24/02/1319:00

4ος Όμιλος Παίδων

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΣάββατο23/02/1311:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2ΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ.Σάββατο23/02/1315:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ)Σάββατο23/02/1317:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο23/02/1319:00

5ος Όμιλος Παίδων

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΣάββατο23/02/1311:30
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο23/02/1313:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΣάββατο23/02/1318:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/02/1310:30
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ)Κυριακή24/02/1311:00

6ος Όμιλος Παίδων

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο23/02/1312:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο23/02/1312:30
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο23/02/1312:45
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο23/02/1313:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο23/02/1319:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝ. ΙΩΝΙΑΣΚυριακή24/02/1314:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή24/02/1319:00

 

Πρωτάθλημα Παμπαίδων

1ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο23/02/13
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Σάββατο23/02/13
ΒΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ)Σάββατο23/02/13
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο23/02/13
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗΚυριακή24/02/13

2ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο23/02/13
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο23/02/13
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο23/02/13

3ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΣάββατο23/02/1313:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ.Σάββατο23/02/1316:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο23/02/1317:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή24/02/1317:30

4ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄Σάββατο23/02/1309:30
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΣάββατο23/02/1315:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο23/02/1318:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΚΑΛΑΜAKIOY.Κυριακή24/02/1318:00

5ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο23/02/1309:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝ. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο23/02/1309:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο23/02/1311:30
ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΥΚΗΣΣάββατο23/02/1312:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚυριακή24/02/1313:00

6ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο23/02/1317:30
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο23/02/1320:30
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή24/02/1317:30
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή24/02/1318:00

7ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο23/02/1310:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΑΛΟΣ 1ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο23/02/1312:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ)Σάββατο23/02/1318:45
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Κυριακή24/02/1317:30

8ος Όμιλος Παμπαίδων

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ 2 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο23/02/1312:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο23/02/1312:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤ.Σάββατο23/02/1313:30
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο23/02/1317:00

 


Σχόλια