Πρόγραμμα αγώνων υποδομών ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Σαββατοκύριακου 17 – 18 Νοεμβρίου 2012

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
Αναγέννηση Επανομής – Ατρόμητος Τριαδίου 
Γήπεδο:Μάττα 3 (Ραιδεστού) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΚΑΔ.ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος
Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο:Μάττα 3 (Ραιδεστού) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. – Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Μαδιάνος Νικόλαος
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών 
Γήπεδο:Μάττα 3 (Ραιδεστού) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Ερμής Καλαμαριάς – Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος
Θρίαμβος Ταγαράδων – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο:Μάττα 2 (Ραιδεστού) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Λάμπρου Μαρία
Μαντουλίδης – Ιπποκράτης Σουρωτής 
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:14.00
– Α’Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Καραμητρούσης Ευάγγελος

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
Μαραθώνας – Αριστοτέλης 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μπέμπηδες 2000 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:08.30
– Α’Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος
Ιωάννης Παπάφης – ΠΑΟΚ 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:13.30
– Α’Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Κ-17) 2 
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:08.30
– Α’Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΕ Ρετζικίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Χατζησιδέρης Σιδέρης
Κισσός Χορτιάτη – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 
Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Μαργιούλα – Σιάρκου
ΑΣ Αγ. Παύλος – Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
Φλόγα Ανάληψης – Ακρίτες Συκεών 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΕ Λαγκαδά 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – Ομόνοια Σταυρούπολης 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:14.00

Αναγέννηση 2005 – Λέοντες 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 – Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Νέων Σίνδου 
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμη
Βορράς Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΙΚΟΤΖΙΔΗ – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΕ Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΙΚΟΤΖΙΔΗ – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————–
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Ελπίδες Ηλιούπολης 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:08.30
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εσπερος Σταυρούπολης 
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:13.30
– Α’Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
ΜΑΣ Αγχιάλου – Αγροτικός Αστέρας 
Γήπεδο:Ξηροχωρίου – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
KΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 1 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:13.30
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής

K A T H Γ O Ρ I A    Π A I Δ Ω Ν

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 
Γήπεδο:Μάττα 4 (Ραιδεστού) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Σαράφης Αλέξανδρος
ΠΑΟΝΕ 1999 – Αριστοτέλειο Κολέγιο 
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία
ΑΣ ΑΡΗΣ 1999 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1999) 
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη

Δόξα Τριλόφου – ΠΟΣΕΙΔΩΝ/ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 
Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα:14.00
– Α’Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 (1999) – Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο:Χορτατζήδων – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Γελαδάρη Αναστασία

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 – Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο:Μάττα 4 (Ραιδεστού) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
Αετός Βασιλικών – ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 1998 
Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
Ιπποκράτης Σουρωτής – Ερμής Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Κουτσοκώστας Θεοχάρης
ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 – Θρίαμβος Ταγαράδων 
Γήπεδο:Μάττα 2 (Ραιδεστού) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Λάμπρου Μαρία
Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο:Μάττα 4 (Ραιδεστού) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:ΣΑΡΑΦΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟΚ 2000 
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – Μέντεκας Καλαμαριάς 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Μαδιάνος Νικόλαος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος
Μαραθώνας – Απόλλων Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΑΟΚ (1999) 
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (1999-2000) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία
ΑΡΗΣ (1998) – ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 
Γήπεδο:Μάττα 2 (Ραιδεστού) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Λάμπρου Μαρία

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1998) – Ιωάννης Παπάφης 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Μαδιάνος Νικόλαος

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΣ Αγ. Παύλος – Κισσός Χορτιάτη 
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
ΑΕ Φιλύρου – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 
Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:13.30
– Α’Βοήθ.:Μαργιούλα – Σιάρκου
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ 
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Σιλάγκι Αφροδίτη
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Αγ. Παύλου 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Π.ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡ. 1 – Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:09.00

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 
Γήπεδο:ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Τσούτσας Γεώργιος
Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ ΠΑΟΚ (ΝΕΑΝΙΔΕΣ) 
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος
ΒΑΟ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΥΨΕΛΗ 
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Χατζησιδέρης Σιδέρης
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Σ2 – Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμη

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο:Ντίνου Κούη – ώρα:15.30

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ 2 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Κουγιουμτσίδου Νίκη
Π.ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡ. 2 – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:15.30

Αίας Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Κουγιουμτσίδου Νίκη
Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Κουγιουμτσίδου Νίκη

ΠΑΙΔΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————-
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης – ώρα: 12.00
– Α’ Βοηθ: Σαββίδου Ελίνα
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 
Γήπεδο:Ντίνου Κούη – ώρα:14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005/ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – FOOTBALL CLUB TALENTS 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Σαββίδου Ελίνα
ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Κανονιέρηδες 
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης

ΠΑΙΔΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————–
ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΠΑΟΚ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1 
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μπέμπηδες Ιωνίας 
Γήπεδο:Ξηροχωρίου – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
ΡΕΠΟ: Ιωνικός

ΠΑΙΔΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
———————————————–
Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 
Γήπεδο:Κάτω Γέφυρας – ώρα:12:00
– Α’Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Καμπανιακός 
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Χατζηαγγέλου Αναστάσιος
ΡΕΠΟ: Εθνικός Μαλγάρων

ΠΑΙΔΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
———————————————–
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά
Εθνικός Σοχού – Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο:Σοχού – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Λαζαρίδης Κωνσταντίνος
Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά
Τρίτων Βόλβης – Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο:Βόλβης – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Λαζαρίδης Κωνσταντίνος

Κ Α Τ Η Γ Ο Ρ Ι Α    Π Ρ Ο Π Α Ι Δ Ω Ν    11 Χ 11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΡΗΣ 200 (1) – Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:Μάττα 5 (Ραιδεστού) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2000-1 (1) 
Γήπεδο:Χορτατζήδων – ώρα:13.30
– Α’Βοήθ.:Γελαδάρη Αναστασία
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
Γήπεδο:ΑΕ Ποντίων Κατερίνης – ώρα:12.30

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝΕ & Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου. 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΡΗΣ 2001 (3) – ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2001 (2) 
Γήπεδο:Μάττα 5 (Ραιδεστού) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Γκαμπέτα Αναστασία

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 (2001) – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 
Γήπεδο:Χορτατζήδων – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Γελαδάρη Αναστασία
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας & Νηρέας Βέροιας

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – Εσπερος Σταυρούπολης 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:10.30

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – Ντίνος Κούης 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:12.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2000 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:11.30

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Ηλιούπολης & Φοίνικας Πολίχνης 2000 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΡΗΣ 2000 (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο:Μάττα 5 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡ. 2 
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
Εθνικός Μετεώρων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2001 
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Χατζηαποστόλου Γεώργιος
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΑΠ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2 
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Χατζησιδέρης Σιδέρης
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————-
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2001 
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΕ Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Τσούτσας Γεώργιος
Δόξα Ελπίδας – Αγροτικός Αστέρας 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΡΕΠΟ: Μακεδών Ευόσμου

Κ Α Τ Η Γ Ο Ρ Ι Α    Π Ρ Ο Π Α Ι Δ Ω Ν     9 Χ 9 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου 
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης
ΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο:Δ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ (ΠΕΡΑΙΑΣ-ΠΑΟΝΕ) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Μπακιρτζόγλου Φώτης
Ρεπο: Ιπποκράτης Σουρωτής 2 & Πυρσός Αγ. Τριάδας

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
Ερμής Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών 
Γήπεδο:Ερμής Sport Center – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Τζαβέλλας Αν – Νεκ
ΑΣ ΑΡΗΣ 2002 – Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο:Ερμής Sport Center – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Τζαβέλλας Αν – Νεκ
ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Μέντεκας Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Ερμής Sport Center – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Τζαβέλλας Αν – Νεκ
REAL TEAM – Μπέμπηδες 2000 
Γήπεδο:Ερμής Sport Center – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Τζαβέλλας Αν – Νεκ
ΡΕΠΟ; Απόλλων Καλαμαριάς

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1 
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
Αριστοτέλης – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ 
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) – ώρα:09.00
– Α’Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης 
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος
Ηφαιστος – NAUTILUS 
Γήπεδο:ΣΑΝΤΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Ντομασένκο Βλαδίμηρος

ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ – ΑΕ Ρετζικίου 
Γήπεδο:Champions – ώρα:10.00

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 
Γήπεδο:Champions – ώρα:09.00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 – ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο:Champions – ώρα:12.00

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΡΗΣ 2001 (4) 
Γήπεδο:Champions – ώρα:11.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ 2002 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 1 – Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΒΑΟ 2 – ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΡΕΠΟ: Ντίνος Κούης

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
Αγροτικός Αστέρας – ΛΕΟΝΤΕΣ 2 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:14.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
Ελευθεριακός – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
Κανονιέρηδες – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
ΒΑΟ 1 – Βορράς Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:15.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
ΡΕΠΟ: Πρωτέας 1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
Ελπίδες Χαλάστρας – Αξιός Ανατολικού 
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μαλγάρων 
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων 
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 – Δόξα Αδένδρου 
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 8ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
Δόξα Πενταλόφου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 – Ομόνοια Σίνδου 
Γήπεδο:Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΡΕΠΟ: Ακαδημία Ποδοσφαίρου οι Αετοί

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 9ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
—————————————————–
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
Κεραυνός Κολχικού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:12.00 – Α’Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος

Αναπληρωτές Γιατροί – Α’ Βοηθειών του Σαββάτου 17/11/2012
————————————————————————
Ζησόπυλος, Θεοδουλίδης, Καπούλα, Ξυλούρης, Μαυρόπετρος, Τσαμαντουρίδης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

Κ Α Τ Η Γ Ο Ρ Ι Α     Τ Ζ Ο Υ Ν Ι Ο Ρ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΠΥΡΣΟΣ ELITE 2 – Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:10.30

Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών 
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΥΡΣΟΣ ELITE 1 
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 1 
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Θεοδουλίδης Ιάκωβος
Αετός Βασιλικών – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Θεοδουλίδης Ιάκωβος
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 2 
Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:09.00

ΡΕΠΟ: Ανθεμούντας Γαλάτιστας

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
REAL TEAM – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Μαραθώνας – Βόσπορος Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Αριστοτέλης – ΟΑΑ ΓΑΛΑΞΙΑΣ 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΕ ΝΕΩΝ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:10:00
– Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:11.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 – Αρης 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:09.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:10.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
Παν’οραμα – ΠΑΟΚ 2003 
Γήπεδο:Champions – ώρα:13.00

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Ρετζικίου 
Γήπεδο:Champions – ώρα:12.00

ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 2 – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ 
Γήπεδο:Champions – ώρα:11.00
ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας & Πρωταθλητές 1 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:10.00

Ένωση Ποντίων Αμπελοκήπων – Π. Μελάς/Ελπ. Σταυ/λης 1υ 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:09.00

Ενωση Ανθ. Καρατάσου 2 – Ενωση Ανθ. Καρατάσου 1 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:10.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 4 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:10.00

ΡΕΠΟ : ΑΟ Πρωτέας 3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΑΣ ΠΑΟΚ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
Εθνικός Μετεώρων – Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 2 – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 1 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:09.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΡΕΠΟ: Αθλ. Ακαδ. Γιαννιτσών 2003 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005/ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1 
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ – ώρα:13.00

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΒΑΟ 
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ – ώρα:16.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 2 – Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ – ώρα:14.00

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Εσπερος Σταυρούπολης 
Γήπεδο:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑ – ώρα:15.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΑΑΠ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – Αγροτικός Αστέρας 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 5 – Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:13.00
– Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Ελευθεριακός 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
Εθνικός Ευόσμου – Κανονιέρηδες 
Γήπεδο:Κανονιέρηδων – ώρα:14.00
– Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
ΡΕΠΟ: Βορράς Αμπελοκήπων

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————-
Ιωνικός – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Μπαγγέας Πέτρος
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΠΕ Λαγκαδά 
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Μπαγγέας Πέτρος

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 – Νίκη Νεοχωρούδας 
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Μπαγγέας Πέτρος
Κεραυνός Κολχικού – Ντίνος Κούης 
Γήπεδο:Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Μπαγγέας Πέτρος

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 2 
Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 
Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΟΙ ΑΕΤΟΙ – Αξιός Ανατολικού 
Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————-
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
ΡΕΠΟ: Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Κ Α Τ Η Γ Ο Ρ Ι Α    Π Ρ Ο Τ Ζ Ο Υ Ν Ι Ο Ρ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
ΠΥΡΣΟΣ ELITE 2 – Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:Soccermania – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 1 – ΠΥΡΣΟΣ ELITE 1 
Γήπεδο:Soccermania – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2 – Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο:Soccermania – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ/ΡΟΥ 
Γήπεδο:Soccermania – ώρα:10.00
– Α’Βοήθ.:Τσακίρης Ηρακλής
Ρεπο: Ιπποκράτης Σουρωτής

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
Αριστοτέλης – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:12.00

Θρίαμβος Ταγαράδων – Απόλλων Καλαμαριάς 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:09.00

ΑΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΚΡΗΝΗΣ 1 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:11.00

Μπέμπηδες 2000 – Ηφαιστος 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:10.00

Αετός Βασιλικών – ΑΕΝ Κρήνης 2 
Γήπεδο:Τζιόλας – ώρα:12.00

ΡΕΠΟ: Γαλαξίας

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο:Champions – ώρα:11.00

ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2004 
Γήπεδο:Champions – ώρα:12.00

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 1 
Γήπεδο:Champions – ώρα:10.00

ΑΚ. ΑΣ Πρωταθλητές – ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2004 
Γήπεδο:Champions – ώρα:13.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ 2005 & Εθνικός Πυλαίας

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 1 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 2 – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 
Γήπεδο:Ντίνου Κούη – ώρα:10.00

Ιωνικός – Ελευθεριακός 
Γήπεδο:Ντίνου Κούη – ώρα:12.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 
Γήπεδο:Ντίνου Κούη – ώρα:11.00

ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο:Ντίνου Κούη – ώρα:13.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:11.00

Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Μετεώρων 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:10.00

ΑΣ Νεάπολης – ΒΑΟ 
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
—————————————————
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΕ Νέων Σίνδου 
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΜΑΣ Αγχιάλου 
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:10.30
– Α’Βοήθ.:Πετούσης Σταμάτης

Κ Α Τ Η Γ Ο Ρ Ι Α      Μ Π Α Μ Π Ι Ν Ι 

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΜΠΈΜΠΗΔΕς 2000 – Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο:Football Sport Center – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης
ΠΑΟΚ 2006 (1) – ΠΑΟΚ 2006 (2) 
Γήπεδο:Football Sport Center – ώρα:11.30
– Α’Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης

Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Θερμαικός Θέρμης 
Γήπεδο:Football Sport Center – ώρα:12.30
– Α’Βοήθ.:Παπαστεργίου Ιωάννης

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
————————————————
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ – ΑΣ ΑΚ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 
Γήπεδο:ΔΕΛΑΣΑΛ – ώρα:11.00
– Α’Βοήθ.:Τζαβέλλας Αν – Νεκ

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 
Γήπεδο:ΔΕΛΑΣΑΛ – ώρα:12.00
– Α’Βοήθ.:Τζαβέλλας Αν – Νεκ

Αναπληρωτές Γιατροί – Α’ Βοηθειών της Κυριακής 18/11/2012
———————————————————————–
Παπαδοπούλου Αθ., Χατζηαποστόλου, Χατζηστρατής, Ξυλούρης.

 

Σχόλια