Κ17: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-3

Προηγήθηκε ο Πανιώνιος στο πρώτο ημίχρονο – Στην επανάληψη ο Ατρόμητος έκανε την ανατροπή βάζοντας τρία γκολ

Τη δεύτερη συνεχόμενη εκτός έδρας νίκη της, πανηγύρισε η ομάδα Κ17 του Ατρόμητου, καθώς επικράτησε με 3-1 της αντίστοιχης του Πανιώνιου, στο παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο των Τραχώνων, για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ17 της Super League.

Ο Πανιώνιος προηγήθηκε στο 21′  με τον Στέτσιο με το 1-0 να είναι το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη η ομάδα του Κώστα Παρθενίου ισοφάρισε στο 54′ Μούτση, ενώ στο 71′ ο Τσαντίλας ολοκλήρωσε την ανατροπή γράφοντας το 1-2.

Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε στο 76΄ο Μούτσης, πετυχαίνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα και διαμορφώνοντας το τελικό 1-3.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Αναμένεται

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Σταυριανάκος, Μπίμπα, Παναγιώτου, Καρδάμης, Αλεξίου, Κουτουλάκος, Πιζάνιας, Πατσατζόγλου, Τσαντίλας, Αγκούσι, Μούτσης. Αγωνίστηκαν και οι Κουμπάρος, Παγώνης, Κορομηλάς, Αγγέλης, Σκλάβος. Στην αποστολή ήταν και οι Ανταλής, Κυρυφίδης, Δερβενιώτης, Καλαμάτας.