Η Διεύθυνση Ακαδημίας του Ολυμπιακού ανακοίνωσε την ένταξη του Σωκράτη Κοψαχείλη στο τεχνικό επιτελείο.
Ένα νέο μέλος στο τεχνικό επιτελείο της Ακαδημίας του καλωσόρισε ο Ολυμπιακός την Δευτέρα (5/10). Πρόκειται για τον παλαίμαχο γκολκίπερ των Πειραιωτών Σωκράτη Κοψαχείλη, που πλέον είναι προπονητής τερματοφυλάκων.
Η ανακοίνωση της Διεύθυνσης Ακαδημίας του Ολυμπιακού:
“Η Διεύθυνση Ακαδημίας Ποδοσφαίρου του Ολυμπιακού ανακοινώνει την ένταξη του Σωκράτη Κοψαχείλη στο τεχνικό επιτελείο της.
Ο Σωκράτης Κοψαχείλης είναι προπονητής τερματοφυλάκων και παλαίμαχος τερματοφύλακας του Ολυμπιακού, ενώ από το 1986 έως το 1990 ήταν μέλος της Ακαδημίας του συλλόγου μας”.