Παρακολουθείστε τις δηλώσεις του Παναγιώτη Ρέτσου και του Δημήτρη Λημνιού στο επίσημο κανάλι των Εθνικών Ομάδων στο You Tube, αμέσως μετά τη νίκη 1-0 της Εθνικής Παίδων επί της Σκωτίας στον δεύτερο αγώνας της στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 2015 που διεξάγεται στη Βουλγαρία.
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΡΕΤΣΟΥ
{youtube width=”615″ height=”400″}gPYyaRQlmvo{/youtube}
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΗΜΗΤΡΗ ΛΗΜΝΙΟΥ
{youtube width=”615″ height=”400″}T3h2b7WQGws{/youtube}