Θα συνεχιστούν από το νέο έτος, τα πρωταθλήματα Κ19, Κ17 και Κ15 της Super League
Στην τηλεδιάσκεψη της Super League, την Τρίτη 15/12 αποφασίστηκε μεταξύ άλλων, η συνέχιση των πρωταθλημάτων, αμέσως μόλις το επιτρέψουν οι επιδημιολογικές συνθήκες κι επιτραπεί από τους αρμόδιους φορείς της Πολιτείας η επανέναρξη των αγώνων.
Χρονικά είναι δύσκολο να προβλέψει κανείς το πότε ακριβώς, αλλά άπαντες ελπίζουν σταδιακά και με τις αρχές του Νέου Έτους, όλα να μπουν σε μία σειρά.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της Super League:
Εγκρίθηκε ομόφωνα η συνέχιση των Πρωταθλημάτων Υποδομών Κ15, Κ17 και Κ19, αμέσως μόλις το επιτρέψουν οι επιδημιολογικές συνθήκες και επιτραπεί από τους αρμόδιους φορείς της Πολιτείας η επανέναρξη των προπονήσεων.