Εντυπωσιακή εμφάνιση που συνοδεύτηκε με το ευρύ 5-0 πραγματοποίησε την Κυριακή (31/1) η ομάδα Κ14 της ΑΕΚ, κόντρα στην αντίστοιχη της Γλυφάδας για το πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ.
Ο αγώνας έγινε στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής και ο προπονητής των κιτρινόμαυρων Άγγελος Χατζόπουλος είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει πρόσωπα και σχήματα αλλά και να διαπιστώσει τον βαθμό ετοιμότητας των παικτών του.
Τρία γκόλ πέτυχε ο Γεωργιόπουλος, ένα γκολ ο Παππάς, ενώ το σκορ άνοιξε με αυτογκόλ των φιλοξενουμένων.
Δείτε στο VIDEΟ που ακολουθεί τα γκολ της ΑΕΚ Κ14 και τις καλύτερες φάσεις από την αναμέτρηση:
{youtube}CQYojgRPdok{/youtube}