Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα των Μικτών ομάδων Νέων και Παίδων από 5 έως 9 Ιανουαρίου στα πλαίσια του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων.
Στο παραπάνω διάστημα διεξήχθησαν εξ αναβολής αγώνες των 1ου, 2ου και 8ου Ομίλου καθώς και το τουρνουά του 10ου Ομίλου των Νήσων, που έγινε στη Μυτιλήνη και παραδοσιακά οι αγώνες διεξάγονται με αυτό τον τρόπο την περίοδο των εορτών, για την αποφυγή των μετακινήσεων.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής:
(Κάντε κλικ πάνω στον όμιλο για να δείτε την βαθμολογία και πάνω στον αγώνα για να δείτε την εξέλιξη του παιχνιδιού, τους σκόρερ και τις συνθέσεις των ομάδων)