Στην απόκτηση 15χρονου τερματοφύλακα του Ατρομήτου Τριαδίου Φάνη Μπαλαμπάνη προχώρησε ο ΠΑΟΚ.
Πριν από λίγες ώρες, στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, βρέθηκε ο πιτσιρικάς του Τριαδρίου μαζί με εκπροσώπους του Ατρόμητου Τριαδίου, όπου ολοκλήρωσαν το… μεγάλο άλμα του νεαρού τερματοφύλακα μαζί με τους ανθρώπους του «Δικεφάλου». Ο Μπαλαμπάνης αναμένεται να ενσωματωθεί στην ΠΑΟΚ Κ16, γυρίζοντας μια νέα… σελίδα στη καριέρα του και έχοντας την ευκαιρία στα επόμενα χρόνια για μια λαμπρή καριέρα.
Η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ:
«Ακόμα μια επένδυση για τα Τμήματα Υποδομής του ΠΑΟΚ που απέκτησαν τον γεννημένο το 2000 τερματοφύλακα Φάνη Μπαλαμπάνη από τον Ατρόμητο Τριαδίου. Ο ποδοσφαιριστής θα ενταχθεί στο ρόστερ της Κ16 για τη σεζόν 2015-16».