Η σχολή της ΠΑΕ ΑΟΚ ΚΕΡΚΥΡΑ θα συμμετέχει από 1-5 Ιουνίου στο τουρνουά «SALENTO CUP 2017» στο Carmiano του Λέτσε, το οποίο είναι υπό την αιγίδα της ΜΙΛΑΝ.
Ο Ntaniele D Agostino είναι προσωπικός φίλος του επικεφαλής της Σχολής Βαγγέλη Καρπατσέλη και κάλεσε για άλλη μια φορά τη Σχολή να συμμετέχει στο μεγαλύτερο τουρνουά μικρών ηλικιών στη νότια Ιταλία.
Η Σχολή της Κέρκυρας, θα συμμετέχει με δύο ηλικιακά Group των κατηγοριών U11 και U8 σε αγώνες 7×7 και 5×5.
Η ονομασία των γηπέδων είναι CENTRO SPORTIVO PARADICE και είναι υπό την αιγίδα της ΜΙΛΑΝ.
Δείτε φωτογραφίες από προηγούμενες συμμετοχές της Σχολής