Δύο νεαροί ταλαντούχοι ποδοσφαιριστές επιλέχθηκαν από τον Σάββα Παντελίδη, στην αποστολή του Ατρόμητου, για το παιχνίδι της 26ης αγωνιστικής της Superleagueμε με τη Λαμία.
Ο λόγος για τον 20χρονο (γενν. 16/3/2001) αμυντικό Νίκο Αθανασίου και τον 19χρονο (γενν. 5/3/2002) τερματοφύλακα Γιάννη Σάλτα.
Η αποστολή: Μανδάς, Γιαννιώτης, Αγκάγιεφ, Γκαλβάο, Ούμπιδες, Κιβρακίδης, Χριστοδουλόπουλος, Αθανασίου, Μανούσος, Οικονομίδης, Μαυρομμάτης, Νταβιώτης, Κωτσόπουλος, Ραμπέγιο, Ενσικουλού, Χαρίσης, Μουνίθ, Γκάλο, Γούτας, Μάτιτς, Σάλτας και Εντομβόνγι.