Την Κυριακή (12/3) θα διεξαχθεί η αναβληθείσα σήμερα αναμέτρηση των ομάδων Νέων Κ20, του Ολυμπιακού και του Ατρόμητου για την 24η αγωνιστική.
Οι δύο ομάδες πήγαν κανονικά στο γήπεδο στις 12:00 του Σαββάτου (11/3) για να παίξουν, αλλά λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών, δεν ήταν δυνατόν να γίνει το ματς.
Η βροχή έπεφτε ακατάπαυστα από τα ξημερώματα, δεν σταμάτησε λεπτό και ως εκ τούτου, ο αγωνιστικός χώρος είχε πολλά στάσιμα νερά.
Ως εκ τούτου, ο διαιτητής της αναμέτρησης πήρε την απόφαση να αναβάλει το ματς και αυτό θα διεξαχθεί, όπως οι κανονισμοί ορίζουν, αύριο Κυριακή 12/3, την ίδια ώρα, δηλαδή στις 12 το μεσημέρι.
Δείτε το σχετικό βίντεο
Από gavros.gr