Η Inter μέσω του “Inter Academy Experience” δίνει την δυνατότητα σε παιδιά και εφήβους όλων των ηλικιών να ζήσουν στο Μιλάνο την εμπειρία της Ιντερ.
Πρόκειται για μια περίοδο 5-10 ημερών με γεμάτες ποδοσφαιρικές εμπειρίες.
Προπονήσεις και φιλικά στο προπονητικό κέντρο της Ιντερ με ομάδες της Ιντερ, επίσκεψη και παρακολούθηση αγώνα και ξενάγηση στο Σαν Σίρο, επίσκεψη στο Μουσείο της Ιντερ, αποκλειστικές εμφανίσεις και άλλα πολλά.
Συμμετέχοντας στο INTER CAMP ATHENS 2017, ανοίγεις την πόρτα για το Μιλάνο και του “Inter Academy Experience”. Τα τρία πρώτα βήματα είναι η συμμετοχή στο camp η συμμετοχή στις προπονήσεις και η αξιολόγηση.
Η INTER έρχεται στην Αθήνα και σε περιμένει για να σου δώσει την ευκαιρεία να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα.
Επικοινωνία: intercampathens@gmail.com Τηλ: 6944961860