Η ακαδημία της ΠΑΕ Πανιώνιος ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας της, με τον προπονητή ΤΦ της πρώτης ομάδας του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Βαγγέλη Φιλιππή (photo).
Στης 26-27-28 Μαΐου 2015 στις αθλητικές εγκαταστάσεις της ακαδημίας (fous de foot), θα πραγματοποιηθούν δοκιμαστικά τερματοφυλάκων γενν 2000-2005 για την στελέχωση των τμημάτων της ακαδημίας ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κατεβάσουν την αίτηση δοκιμής πατώντας εδώ και αφού την συμπληρώσουν να την αποστείλουν στο mail panioniosacademy@yahoo.gr ή να την παραδώσουν στην γραμματεία της ακαδημίας στο “fous de foot” (Τρίτη – Πέμπτη, 16:00-18:00).
Τέλος από τον Σεπτέμβριο στις αθλητικές εγκαταστάσεις της ακαδημίας (fous de foot) θα λειτουργήσει και σχολή τερματοφυλάκων.