Θέαμα… τεσσάρων αστέρων από την Κ14 του Ατρόμητου [VIDEO]

Καταιγιστική ήταν η ομάδα Κ14 του Ατρόμητου στο πέρασμά της από το προπονητικό κέντρο του Παναθηναϊκού «Γ. Καλαφάτης» στο Κορωπί. Δείτε εκτεταμένα στιγμιότυπα και τα γκολ του αγώνα.

Το συγκρότημα του Σάκη Σάσσαλου και Τάσου Γκέρου φιλοδώρησε με τέσσερα γκολ την αντίστοιχη ομάδα των πράσινων και έδειξε για άλλη μια φορά ότι είναι από τις καλύτερες ομάδες της συγκεκριμένης ηλικιακής κατηγορίας.

Το 0-1 έκανε ο Ρονάλντο έπειτα από ωραίο συνδυασμό με τον Πομώνη ενώ στο πρώτο ημίχρονο ο Ατρόμητος είχε τρεις ακόμη ευκαιρίες για γκολ.

Στην επανάληψη ο Ατρόμητος έκρυψε τη μπάλα με μορφή τον Μακρυγιαννάκη που έκανε χατ τρικ δίνοντας μεγάλες διαστάσεις στη νίκη του.

Τον αγώνα ξεκίνησαν οι: Σάλτας, Γιαννακιδης, Τουμαζάτος ,Καρδάμης, Πομωνης ,Ζαχαρίου, Μακρυγιαννάκης ,Πιέτρης , Κουτσούκος ,Σέλληνας, Ροναλντο. Έπαιξαν και οι Στάγκος, Κόκας, Βόλης, Ρουσσόπουλος, Παπαδόπουλος, Σπυρόπουλος.