Την ευκαιρία να δοκιμάσει παίκτες και σχήματα είχε την Τετάρτη (16/3) ο Ιβάν Νεντέλκοβιτς σε φιλικό αγώνα που διεξήχθη στην Ανθούσα, εκεί όπου η ΑΕΚ Κ15 επιβλήθηκε των Νικητών Ανθούσας με σκορ 4-0.
Σκόρερ για την ΑΕΚ ήταν οι Τσέλιος, Μπιλικαΐδης, Πετούσης και Καραβίδας.
ΑΕΚ Κ15:Καλούδης, Μπεκίρι, Θεοδώρου, Καραβίδας, Ποζατζίδης, Γεωργιόπουλος, Σταμάτης, Βουγιουκλίδης, Αναστόπουλος,Τσέλιος, Μπιλικαΐδης. Στο Β’ ημίχρονο αγωνίστηκαν οι Φυρογένης, Αυγέρης, Πετούσης, Κοπιτσής, Λαζαρίδης.