ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ YOUNG TALENT’S CUP 2013

Δείτε όλα τα αποτελέσματα του τουρνουά YOUNG TALENT’S CUP 2013, όπως τα ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή, εταιρεία Sport Team.

Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3/1/2013ΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΩΡΑΓΗΠΕΔΟΟΜΙΛΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ12’00ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣομιλος6AJAX RENTI1-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ13’00ΓΑΛΑΞΙΑΣΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 986-0
Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ17’30ΒΑΡΗΣομιλος2ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ17’30FOUS 2ομιλος3ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ4-1
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2)17’30ΒΟΥΛΑ 1ομιλος5ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ2-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ18’00ΓΑΛΑΞΙΑΣΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ3-2
BEBIDES 200018’30FOUS 1ομιλος1ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ4-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 9818’30ΠΑΙΑΝΙΑΦΙΛΙΚΟΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS8-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 9819’00ΒΟΥΛΑ 1ομιλος7ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ7-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1)19’00ΒΟΥΛΑ 2ομιλος4Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ1-2
ΠΑΕ ΟΦΗ19’00ΒΑΡΗΣομιλος10ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ19’30ΑΠΗΛΙΟΝΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-4
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ19’30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΠΑΟ 991-0
LIVERPOOL20’15FOUS 2ομιλος8ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ20’15ΒΑΡΗΣομιλος9ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 992-1
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3/1/2013ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ11’30ΓΑΛΑΞΙΑΣομιλος4ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ5-0
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0014’30ΓΑΛΑΞΙΑΣομιλος7ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 000-1
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ15’30FOUS 1ΦΙΛΙΚΟΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ4-0
Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ16’00ΒΑΡΗΣομιλος2ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ16’00FOUS 2ομιλος3ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ0-8
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0117’00FOUS 2ΦΙΛΙΚΟBEBIDES 2000 (2)1-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 0117’00ΠΑΙΑΝΙΑομιλος11ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ8-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2)17’30ΒΟΥΛΑ 2ομιλος10ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ2-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ18’00ΑΠΗΛΙΟΝΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ3-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ18’00ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΕΚ 000-1
AJAX RENTI18’00COPAομιλος6ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ1-2
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ19’00FOUS 2ομιλος9ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ0-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ19’30ΓΑΛΑΞΙΑΣΦΙΛΙΚΟΠΑΤΡΑΙΚΟΣ9-1
BEBIDES 2000 (1)20’00FOUS 1ομιλος1ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ0-3
SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ20’00ΠΑΙΑΝΙΑΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΠΑΟ 000-6
Α.Ο.ΥΜΗΤΤΟΣ20’00ΤΡΑΧΩΝΕΣομιλος12LIVERPOOL2-2
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1)20’15ΒΟΥΛΑ 1ομιλος8ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ2-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 0120’15ΒΟΥΛΑ 2ομιλος5Α.Σ. ΡΟΔΟΣ2-2
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3/1/2013 JUNIORΣΚΟΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ17’00ΑΛΜΑΟμιλος1AJAX RENTI 13-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ16’00ΑΛΜΑΟμιλος1ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ0-1
AJAX RENTI 218’00ΑΛΜΑΟμιλος2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ0-9
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19’00ΑΛΜΑΟμιλος2Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ2-3
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ4/1/2013ΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ09’00FOUS 1ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΡΗΣ 981-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ09’00ΣΟΥΡΜΕΝΑομιλος2ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ3-2
ΠΑΕ ΠΑΟ 9809’00ΠΑΙΑΝΙΑομιλος7ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ3-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ09’00ΑΠΗΛΙΟΝομιλος3ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ3-1
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ09’00ΦΑΛΗΡΟομιλος8ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2-0
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ09’00ΤΡΑΧΩΝΕΣομιλος4Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ2-2
BEBIDES 200010’30ΒΟΥΛΑ 1ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ5-2
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ10’30ΒΟΥΛΑ 2ομιλος1ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ5-0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 9810’30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗομιλος6AJAX RENTI5-1
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ10’30ΛΑΥΡΑΣΦΙΛΙΚΟLIVERPOOL10-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1)10’30FOUS 1ΦΙΛΙΚΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ10’30ΚΑΛΑΜΑΚΙομιλος5ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ5-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 9912’00ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣομιλος9ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 991-4
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2)12’00FOUS 1ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΟΦΗ2-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS12’00ΒΑΡΗΣομιλος10ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ1-6
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ4/1/2013ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ09’00ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣομιλος7ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 004-3
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ09’00ΛΑΥΡΑΣΦΙΛΙΚΟΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-4
ΠΑΕ ΑΕΚ 0009’00ΒΟΥΛΑ 2ομιλος10ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ3-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 0109’00FOUS 2ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΠΑΟ 012-2
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0109’00ΚΑΛΑΜΑΚΙομιλος5Α.Σ. ΡΟΔΟΣ0-2
BEBIDES 2000 (2)09’00ΒΟΥΛΑ 1ομιλος11ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ6-0
Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ10’30FOUS 2ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1)0-2
ΠΑΕ ΠΑΟ 0010’30ΒΑΡΗΣομιλος8ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ0-3
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ10’30ΣΟΥΡΜΕΝΑομιλος3ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ4-4
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ10’30ΦΑΛΗΡΟομιλος9ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ10’30ΤΡΑΧΩΝΕΣομιλος4ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ5-1
BEBIDES 2000 (1)12’00ΒΟΥΛΑΣ 1ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 004-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ12’00ΒΟΥΛΑΣ 2ομιλος1ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ12’00FOUS 2ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2)2-2
SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ12’00ΤΡΑΧΩΝΕΣομιλος6ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ2-2
ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ12’00ΦΑΛΗΡΟομιλος12LIVERPOOL0-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ12’30ΣΟΥΡΜΕΝΑομιλος2ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ5-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ4/1/2013JUNIORΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ11’00ΑΛΜΑΟμιλος1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ1-2
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ10’00ΑΛΜΑΟμιλος2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ0-2
AJAX RENTI 113’00ΑΛΜΑΟμιλος1ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ12’00ΑΛΜΑΟμιλος2AJAX RENTI 23-0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013ΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
ΠΑΕ ΠΑΟ 9815’45ΠΑΙΑΝΙΑομιλος7ΠΑΕ ΑΡΗΣ 981-0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 9817’00FOUS 1ομιλος6ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ1-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ17’00FOUS 2ομιλος2Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ10-0
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ17’00ΒΑΡΗΣομιλος4ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1)4-1
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ18’00ΑΠΗΛΙΟΝομιλος3ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ0-4
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ18’30COPAΦΙΛΙΚΟAJAX RENTI3-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ18’30ΒΟΥΛΑ 1ομιλος1BEBIDES 20004-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ18’30ΒΟΥΛΑ 2ΦΙΛΙΚΟΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ2-3
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ18’30ARENAομιλος8LIVERPOOL1-4
ΠΑΕ ΠΑΟ 9918’30ΠΑΙΑΝΙΑομιλος9ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ2-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ19’30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΦΙΛΙΚΟΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-1
Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ20’00FOUS 2ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 995-0
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ20’00ΣΟΥΡΜΕΝΑΦΙΛΙΚΟΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ0-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS20’00FOUS 1ομιλος10ΠΑΕ ΟΦΗ3-1
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ20’30ΓΑΛΑΞΙΑΣομιλος5ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2)4-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ4/1/2013ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ17’00ΒΟΥΛΑ 2ΦΙΛΙΚΟΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ3-4
BEBIDES 2000 (2)17’00ΒΟΥΛΑ 1ομιλος11ΠΑΕ ΠΑΟ 010-2
ΠΑΕ ΠΑΟ 0017’15ΠΑΙΑΝΙΑομιλος8ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1)3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ18’00ΓΑΛΑΞΙΑΣομιλος7ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 002-6
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ18’00ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΦΙΛΙΚΟΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-1
ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ18’30FOUS 1ΦΙΛΙΚΟΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 003-1
ΠΑΕ ΠΑΟΚ18’30FOUS 2ομιλος2Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ10-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ18’30ΒΑΡΗΣομιλος4ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ0-1
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0119’15ΓΑΛΑΞΙΑΣομιλος5ΠΑΕ ΑΡΗΣ 011-1
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ19’30ΑΠΗΛΙΟΝομιλος3ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ8-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ20’00ΒΟΥΛΑΣ 1ομιλος1BEBIDES 2000 (1)1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ20’00ΑΛΜΑΦΙΛΙΚΟΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ2-3
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ20’00ΑRENAομιλος9Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ0-1
ΠΑΕ ΑΕΚ 0020’00ΒΑΡΗΣομιλος10ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2)4-2
ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ20’00ΤΡΑΧΩΝΕΣομιλος6SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ1-2
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ20’30ΒΟΥΛΑ 2ΦΙΛΙΚΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ7-2
ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ20’30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗομιλος12Α.Ο.ΥΜΗΤΤΟΣ1-5
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ4/1/2013JUNIORΣΚΟΡ
AJAX RENTI 118’00ΑΛΜΑΟμιλος1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ2-1
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ17’00ΑΛΜΑΟμιλος2AJAX ΡΕΝΤΙ 26-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ19’00ΑΛΜΑΟμιλος2ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ5-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ20’00ΠΡΟΤΑΣΩΦΟμιλος1ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ1-1(4-2)π
4η Αγωνιστικη5/1/2013ΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1)08’45ΒΟΥΛΑ 1ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-2
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ08’45ΒΑΡΗΣAJAX RENTI3-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ08’45ΣΟΥΡΜΕΝΑΑ.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ1-3
ΠΑΕ ΠΑΟ 9908’45FOUS1ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS3-2
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ08’45ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ2-1
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 9908’45ΔΕΛΤΑΠΑΕ ΟΦΗ1-1(4-5)π
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 9810’15ΒΟΥΛΑ 1LIVERPOOL1-1(5-4)π
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ10’15ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-2
BEBIDES 200011’30FOUS 2Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ2-1
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ11’30ΒΑΡΗΣΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ0-2
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ11’30ΔΕΛΤΑΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 982-2(11-10)π
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ11’30ΒΟΥΛΑ 2ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2)5-1
ΠΑΕ ΠΑΟ 9812’45ΒΟΥΛΑ 1ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ5-1
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ12’45ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ2-2(2-3)π
ΠΑΕ ΠΑΟΚ14’00ΒΟΥΛΑ 1ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1-1(4-5)π
4η Αγωνιστικη5/1/2013ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΣΚΟΡ
BEBIDES 2000 (2)08’45FOUS 2Α.Ο.ΥΜΗΤΤΟΣ2-6
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1)08’45ΒΟΥΛΑ 2ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 000-3
BEBIDES 2000 (1)10’15FOUS 2Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ4-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ10’15ΒΑΡΗΣΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ10’15FOUS 1ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ10’15ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ2-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 0010’15ΔΕΛΤΑΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 002-1
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 0110’15ΒΟΥΛΑ 2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ3-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2)11’30ΒΟΥΛΑ 1ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ4-0
ΠΑΕ ΑΕΚ 0011’30ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2-0
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0111’30FOUS 1SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ3-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ11’30ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΤΡΑΙΚΟΣ0-3
ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ12’45FOUS 2ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ12’45ΒΑΡΗΣΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ1-3
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ12’45ΒΟΥΛΑ 2ΠΑΕ ΠΑΟΚ1-1(5-4)π
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ12’45ΣΟΥΡΜΕΝΑARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ3-1
ΠΑΕ ΠΑΟ 0112’45FOUS 1LIVERPOOL1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ12’45ΔΕΛΤΑΓ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ3-3(4-5)π
4η Αγωνιστικη5/1/2013JUNIORΣΚΟΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ14’00ΑΛΜΑΘΕΣΗ1-2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ12’00ΑΛΜΑΘΕΣΗ5-6ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ7-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ12’30ΠΡΟΤΑΣΩΦΘΕΣΗ3-4Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ5-2

Σχόλια