ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – Οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων

Ανακοινώθηκαν οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων στο τουρνουά των ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ που διοργανώνει η ΕΠΣ Αθηνών στο Κέντρο Άθλησης και Αναψυχής Sport Camp στο Λουτράκι (τηλ. 2744023999, 2744066860).

Οι αποστολές των ομάδων που θα συμμετάσχουν στου Τουρνουά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ της Ε.Π.Σ.Α., στο ΛΟΥΤΡΑΚΙ, θα αναχωρήσουν την ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6/2012, από τα εξής σημεία:

Α) Τα σωματεία ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ & ΥΜΗΤΤΟΣ, από το γήπεδο ΥΜΗΤΤΟΥ, ώρα 13:00 μ.μ.

Β) Τα σωματεία ΑΕΚ, ΣΟΥΡΜΕΝΑ & οι ΜΙΚΤΕΣ 1999 και 2000,, στον χώρο του Parking του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ (Κύμης και Σπύρου Λούη), ώρα 08:30 π.μ. Οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται στους χώρους που προαναφέρθηκαν, στις 08:00 π.μ.

Στη συνέχεια, παραθέτουμε:

α) τους Ομίλους όπως έχουν διαμορφωθεί με τις ομάδες και

β) το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των αγώνων.

Η επιστροφή θα γίνει το ΣΑΒΒΑΤΟ 23/6/2012, στα ίδια σημεία, ώρα 11:30 π.μ. περίπου.

ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1. Α.Ε.Κ.1. ΥΜΗΤΤΟΣ 2
2. ΥΜΗΤΤΟΣ 12. ΛΟΥΤΡΑΚΙ
3. ΜΙΚΤΗ 19993. ΣΟΥΡΜΕΝΑ
4. ΜΙΚΤΗ 2000-24. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5. Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ5. ΜΙΚΤΗ 2000 -1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6/2012

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΓΩΝΑΣ
18:00  ΕΞΩ (ΙΣΘΜΙΩΝ) ΑΕΚ  – ΜΙΚΤΗ 1999 Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:15 » ΥΜΗΤΤΟΣ 1 – Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 SPORT CAMP ΜΙΚΤΗ 2000 -2 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΙΚΟΣ
18:45    » ΥΜΗΤΤΟΣ 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 » ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΜΙΚΤΗ 2000 -1 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 21/6/2012

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΠΡΩΪ

ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΓΩΝΑΣ
09:15ΕΞΩ(ΙΣΘΜΙΩΝ)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤ.     – ΜΙΚΤΗ 2000-1Β’ ΟΜΙΛΟΣ
10:30»ΜΙΚΤΗ 2000 – 2 – Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΑ’ ΟΜΙΛΟΣ
08:30SPORT CAMPΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΒ’ ΟΜΙΛΟΣ
09:45»ΥΜΗΤΤΟΣ 1 – ΜΙΚΤΗ 1999Α’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00»Α.ΕΚ. – ΥΜΗΤΤΟΣ 2ΦΙΛΙΚΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 21/6/2012

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΓΩΝΑΣ
18:00ΕΞΩ(ΙΣΘΜΙΩΝ)ΜΙΚΤΗ 1999 – Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΑ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:15»Α.Ε.Κ.- ΜΙΚΤΗ 2000 -2Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30SPORT CAMPΥΜΗΤΤΟΣ 1 – ΛΟΥΤΡΑΚΙΦΙΛΙΚΟΣ
18:45»ΥΜΗΤΤΟΣ 2 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒ’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00»ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΜΙΚΤΗ 2000 -1Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/6/2012

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΠΡΩΪ

ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΓΩΝΑΣ
09:15ΕΞΩ (ΙΣΘΜΙΩΝ)ΥΜΗΤΤΟΣ 2 – ΜΙΚΤΗ 2000 -1Β’ ΟΜΙΛΟΣ
10:30»Α.ΕΚ. – Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΑ’ ΟΜΙΛΟΣ
08:30SPORT CAMPΜΙΚΤΗ 1999 – ΣΟΥΡΜΕΝΑΦΙΛΙΚΟΣ
09:45»ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒ’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00»ΥΜΗΤΤΟΣ 1 – ΜΙΚΤΗ 2000 -2Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/6/2012

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΓΩΝΑΣ
18:00ΕΞΩ (ΙΣΘΜΙΩΝ)ΥΜΗΤΤΟΣ 2 – ΛΟΥΤΡΑΚΙΒ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:15»ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒ’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30SPORT CAMPΕ.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ 2000 -1ΦΙΛΙΚΟΣ
18:45»Α.Ε.Κ.- ΥΜΗΤΤΟΣ 1Α’ ΟΜΙΛΟΣ
20:00»ΜΙΚΤΗ 1999 – ΜΙΚΤΗ 2000 -2Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σχόλια