ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ «ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 2015 -2016» – Η ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ και τα πρώτα ματς στους ΤΡΑΧΩΝΕΣ την Kυριακή (11/10)

Την KΥΡΙΑΚΗ  11/10/2015  & ώρα  10’00 π.μ. στο Γήπεδο  ΤΡΑΧΩΝΩΝ  (ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΙΩΝΙΑΣ & ΗΡΩΩΣ ΜΑΤΣΗ ), θα γίνει η τελετή έναρξης , του  ΠΑΝΑΤΤΙΚΟΥ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΄΄ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ 2015 -2016’’, καθώς και οι πρώτοι αγώνες του τουρνουά. Δείτε όλο το πρόγραμμα.

Ο υπεύθυνος της διοργανώτριας εταιρίας  Κώστας Αλλάσσας, δήλωσε:

«Μια νέα ποδοσφαιρική χρονιά ξεκινάει, για όλα τα παιδιά ,τους γονείς, τους προπονητές και τους υπεύθυνους των ομάδων. Εκ μέρους όλων των συνεργατών μου, σας στέλνουμε τις ευχές για την εκπλήρωση όλων των στόχων και την πραγματοποίηση των προσδοκιών σας.

Στις δύσκολες ημέρες που βιώνουμε ως κράτος, ο αθλητισμός είναι  διέξοδος που μπορεί  να μας δώσει  ελπίδα και δύναμη, για να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε στην καθημερινότητα.

Εμείς από τη πλευρά μας, θα προσπαθήσουμε αυτή τη χρονιά, να προσφέρουμε τις υπηρεσίες μας, δια μέσω του τουρνουά, ώστε να πετύχουμε τον αντικειμενικό σκοπό, που δεν είναι άλλος από τη διασκέδαση των παιδιών ,τη χαρά του παιχνιδιού και την ένταξη του παιδιού σ’ ένα νέο κοινωνικό σύνολο, που όλοι έχουν ένα τουλάχιστον κοινό ενδιαφέρον ‘’ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ’’.

Είμαστε έτοιμοι λοιπόν  για τη νέα ποδοσφαιρική εμπειρία!!!!!!!

Το  ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ, ΜΕ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ»

Η εκδήλωση  θα καλυφθεί από το κανάλι ART

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ   ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΤΤΙΚΟΥ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ  2015-2016″

ΚΥΡΙΑΚΗ  11/10/2015

  • 09’30-   09’45 : άφιξη ομάδων ηλικίας (2009-2010)
  • 10’00 –  11’00 : αγώνες τουρνουά της ηλικίας (2009-2010 ) με τη συμμετοχή 20 ομάδων
  • 11’00-   11’10  : άφιξη ομάδων ηλικίας (2007-2008)
  • 11’00 – 11’20:
  • εναρκτήριο λάκτισμα του 16ου τουρνουά από το Δήμαρχο Αλίμου κο ΑΝΔΡΕΑ ΚΟΝΔΥΛΗ

Θα απευθύνουν  χαιρετισμό οι:

  • δήμαρχος ΑΛΙΜΟΥ , κος ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ
  • εκπρόσωπος Ε.Π.Σ. Αθήνας  Κος  ΓΑΒΡΙΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
  • γ.γ. συνδέσμου βετεράνων ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ,κος ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΛΥΚΑΣ
  • εκπρόσωπος ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ως ιδρυτές της διοργάνωσης)
  • υπεύθυνος της διοργανώτριας κος ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΑΣΣΑΣ
  • 11’30-12’30 : αγώνες τουρνουά της ηλικίας (2009-2010 ) με τη συμμετοχή 20 ομάδων
  • 12’ 30 13’00 : Συνέντευξη τύπου προσκεκλημένων και υπευθύνων ομάδων

 

Πρόγραμμα αγώνων (αστεράκια 2009-2010)

ΚΥΡΙΑΚΗ  11/10/2015

ΓΗΠΕΔΟ  1 :

ΓΗΠΕΔΟ  2

ΓΗΠΕΔΟ 3

ΓΗΠΕΔΟ 4

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ  ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ο.ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1

A.O.N.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

KOUROS CLUB

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ  2

Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)

09’45 – 10’00   ΗΝΙΟΧΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ G1

10’05 –  10’20 A.O. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 – Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ G2

10’25- 10’40 HTTHMENOI G1 – G2

10’45 – 11’00     ΝΙΚΗΤΕΣ G1 – G2

***************************

ΓΗΠΕΔΟ 2 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΝΤΑΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)

09’45 – 10’00    ΚΟΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ Κ1

10’05 –  10’20    ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 Κ2

10’25- 10’40 HTTHMENOI Κ1 – Κ2

10’45 – 11’00 NIKHTEΣ Κ1 – Κ2

***************************

ΓΗΠΕΔΟ 3 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΧΑΝΤΕΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ)

09’45 – 10’00    Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   – ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ R1

10’05 –  10’20    ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ R2

10’25- 10’40       HTTHMENOI R1 – R2

10’45 – 11’00     NIKHTEΣ R1 – R2

*************************

ΓΗΠΕΔΟ 4 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ)

09’45 – 10’00    ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ P1

10’05 –  10’20    ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ P2

10’25- 10’40        HTTHMENOI P1 – P2

10’45 – 11’00      NIKHTEΣ P1 – P2

Πρόγραμμα αγώνων (προτζούνιορ 2007-2008)

ΚΥΡΙΑΚΗ  11/10/2015

ΓΗΠΕΔΟ  1 :

ΓΗΠΕΔΟ  2

ΓΗΠΕΔΟ 3

ΓΗΠΕΔΟ 4

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ  ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΙΛΟΥ

1. ΗΝΙΟΧΟΣ  ΠΑΕ

2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   1

3. Α.Ο.ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1

4. A.O.N.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

1. KOUROS CLUB

2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

3. Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

4. Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ  2

1. Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

2. ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ

3. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

1. Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ

4. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)

11’30 – 11’45   ΗΝΙΟΧΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ G1

11 ‘50 –  12’05 A.O. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 – Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ G2

12’10- 12’25 HTTHMENOI G1 – G2

12’30 – 12’45      ΝΙΚΗΤΕΣ G1 – G2

**************************

ΓΗΠΕΔΟ 2 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΝΤΑΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)

11’30- 11’45    ΚΟΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ Κ1

11’50-12’05    ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 Κ2

12’10- 12’25 HTTHMENOI Κ1 – Κ2

12’30-12’45 NIKHTEΣ Κ1 – Κ2

**************************

ΓΗΠΕΔΟ 3 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΧΑΝΤΕΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ)

11’30-11’45    Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   – ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ R1

11’50-12’05   ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   2 R2

12’10-12’25       HTTHMENOI R1 – R2

12’30-12’45    NIKHTEΣ R1 – R2

*************************

ΓΗΠΕΔΟ 4 : Υπεύθυνος προγράμματος (ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ)

09’45 – 10’00    ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ P1

10’05 –  10’20    ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ P2

10’25- 10’40        HTTHMENOI P1 – P2

10’45 – 11’00      NIKHTEΣ P1 – P2

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΝΕΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Κιν.    6970979077   /  τηλ.   210 – 9952545  /   210-9946964

Site:  www. soccermanager.gr

Μεσολογγίου 32 –Άλιμος , τηλ. επικοινωνίας / 210-9952545 / 210-9946964/ 6948083914 / 6970979077

Site:  www. soccermanager.gr  / mail: sporteamacc@gmail.com / teamsporteam@gmail.com

Σχόλια