Το πρόγραμμα του “Sports Exelixis Training & Tryout Camp – Athens 2-6 Apr 2018”

Η Sports Exelixis ανακοίνωσε το 5νθήμερο πρόγραμμα του “Sports Exelixis Training & Tryout Camp – Athens 2-6 Apr 2018”, που θα διεξαχθεί από 2 έως και 6 Απριλίου 2018 στην Αθήνα.

Αναλυτικά:

Η Sports Exelixis ανακοινώνει το 5νθήμερο πρόγραμμα του “Sports Exelixis Training & Tryout Camp – Athens 2-6 Apr 2018”, που θα διεξαχθεί από 2 έως και 6 Απριλίου 2018 στην Αθήνα στις αθλητικές εγκαταστάσεις “Eleonas” που βρίσκονται στην οδό Στρατηγού Μακρυγιάννη 45, στο Ρέντη (κλικ εδώ) .

Τα γκρουπ των ποδοσφαιριστών έχουν κατανεμηθεί ως εξής:

ΓΚΡΟΥΠ 5: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1998-1999-2000
ΓΚΡΟΥΠ 4: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2001-2002
ΓΚΡΟΥΠ 3: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003-2004
ΓΚΡΟΥΠ 2: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005-2007-2007
ΓΚΡΟΥΠ 1: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008-2009-2010

To 5νθήμερο πρόγραμμα του “Sports Exelixis Training & Tryout Camp – Athens 2-6 Apr 2018” έχει ως παρακάτω:

M. ΔΕΥΤΕΡΑ 2/4/2018

14:00-14:45   Υποδοχή ποδοσφαιριστών – γονέων
14:45-15:30   Ομιλίες
15:30-17:00   Συγκρότηση ηλικιακών γκρουπ – Προθέρμανση – Παιχνίδια
17:00             Αναχώρηση ποδοσφαιριστών

ΘΕΜΑΤΑ: 

  • ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΑ
  • ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
  • ΨΥΧΙΚΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανάλυση
15:30-17:00

ΓΗΠΕΔΟ Γ’
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, DRAGAN, VLADAN
ΓΚΡΟΥΠ 5+ΓΚΡΟΥΠ 4    2Χ35’ 15:30-16:45
ΓΗΠΕΔΑ Α’+Β’
ΓΚΡΟΥΠ 1    ΧΑΛΑΡΗΣ   2X20’ 15:30-16:10
ΓΚΡΟΥΠ 2    ΜΙΧΟΣ       2X20’ 15:30-16:10
ΓΚΡΟΥΠ 3    ΒΑΛΜΑΣ    2X25’ 16:10-17:00                        

M. ΤΡΙΤΗ 3/4/2018

09:00 Άφιξη ποδοσφαιριστών
14:00 Αναχώρηση ποδοσφαιριστών

ΘΕΜΑΤΑ:

  • ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ, ΤΑΚΤΙΚΗ
  • ΕΞΟΙΚΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ, ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΕΙΣ
  • ΠΑΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΠΑΛΑΣ (ΤΕΧΝΙΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ), ΠΑΙΧΝΙΔΙ
  • ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Ε:

  • 10’ ΖΕΣΤΑΜΑ, ΝΕYΡΟΜΥΪΚΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ, ΡΥΘΜΟΙ ΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΠΑΛΑ
  • ΚΑΤΟΧΗ ΜΠΑΛΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ
  • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ
  • ΠΑΣΕΣ, ΤΕΧΝΙΚΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΠΑΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ , ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Αναλυτικά

ΓΗΠΕΔΟ Α’ 
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΙΧΟΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  9:00-10:00
2Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  10:00-11:00
3Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  11:00-12:00
4Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  12:15-13:15
5Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  13:15-14:15

ΓΗΠΕΔΟ Β’ 
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  9:00-10:00
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  10:00-11:00
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  11:00-12:00
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  12:15-13:15
5H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  13:15-14:15

ΓΗΠΕΔΟ Γ’
DRAGANVLADAN
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  9:00-10:00
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  10:00-11:00
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  11:00-12:00
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  12:15-13:15
5H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  13:15-14:15

ΓΗΠΕΔΟ Ε΄
ΜΙΧΟΣ , ΧΑΛΑΡΗΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  9:00-10:00
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  10:00-11:00
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  11:00-12:00
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  12:15-13:15
5H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  13:15-14:15

ΓΗΠΕΔΟ Δ’
ΔΡΑΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΑ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  9:00-10:00
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  10:00-11:00
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  11:00-12:00
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  12:15-13:15
5H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  13:15-14:15

M. ΤΕΤΑΡΤΗ 4/4/2018

09:00 Άφιξη ποδοσφαιριστών

14:00 Αναχώρηση ποδοσφαιριστών

ΘΕΜΑΤΑ:

  • ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΚΕΦΑΛΙ
  • ΠΡΟΠΟΝHΣH, ΣΟΥΤ, ΠΛΑΣΕ

ΓΗΠΕΔΟ Γ’

  • ΖΕΣΤΑΜΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΠΑΛΑ, ΑΛΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ
  • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΓΜΑΤΑ
  • 3V3 ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΙΚΤΗ
  • DRAGAN

ΓΗΠΕΔΟ Δ’

  • ΤΡΟΠΟΙ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ
  • ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΝΤΡΙΜΠΛΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

Αναλυτικά

ΓΗΠΕΔΟ Α’
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3 9:00-09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4 10:00-10:50
10:50 -11:30 MΠΑΡΜΠΑΡΟΥΤΣΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  12:30-13:30

ΓΗΠΕΔΟ Β’
ΑΘΑΝΑΣΙΟY,  ΜΙΧΟΣ
 1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  9:00-09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  10:00-10:50
10:50 -11:30 MΠΑΡΜΠΑΡΟΥΤΣΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  12:30-13:30

ΓΗΠΕΔΟ Γ’
ΜΙΧΟΣ, ΧΑΛΑΡΗΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  9:00-09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  10:00-10:50
10:50 -11:30 MΠΑΡΜΠΑΡΟΥΤΣΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  12:30-13:30 VLADAN
(1Η ΩΡΑ ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ Τ/Φ)

ΓΗΠΕΔΟ Δ’
DRAGAΝ, VLADAN
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4   9:00-09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1   10:00-10:50
10:50 -11:30 MΠΑΡΜΠΑΡΟΥΤΣΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  12:30-13:30   ΜΙΧΟΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ Ε’
ΣΚΟΥΡΑ-ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  09:00-09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  10:00-10:50
10:50-11:30 MΠΑΡΜΠΑΡΟΥΤΣΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  12:30-13:30

M. ΠΕΜΠΤΗ 5/4/2018

09:00 Άφιξη ποδοσφαιριστών
14:00 Αναχώρηση ποδοσφαιριστών

ΘΕΜΑΤΑ:

  • 1V1KAI 2V2 ME MΠΑΛΑΝΤΕΡ
  • ΤΕΧΝΙΚΟ-ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΕΡΕΘΙΣΜΑΤΑ (ΟΠΤΙΚΑ-ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ)

ΓΗΠΕΔΟ Γ’

  • ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΥΚΛΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗΣ
  • ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΜΕ ΤΕΛΕΙΩΜΑ
  • ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΖΩΝΕΣ (ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΟ ΠΡΕΣΙΝΓΚ)

ΓΗΠΕΔΟ Δ’

  • ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ
  • ΤΡΟΠΟΙ ΔΡΑΣΗΣ ΑΠΟ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΣΤΙΑ

 Αναλυτικά

ΓΗΠΕΔΟ Α’
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  09:00-:09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  10:00-10:50
ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ 10:50-11:30
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  12:30-13:30

ΓΗΠΕΔΟ Β’
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΙΧΟΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  09:00-:09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  10:00-10:50
ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ 10:50-11:30
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  12:30-13:30

ΓΗΠΕΔΟ Γ’
ΜΙΧΟΣ, ΧΑΛΑΡΗΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  09:00-:09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  10:00-10:50
ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ 10:50-11:30
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 5  12:30-13:30  DRAGANVLADAN
(1Η ΩΡΑ  ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ Τ/Φ)

ΓΗΠΕΔΟ Δ΄
DRAGANVLADAN
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3  09:00-:09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2  10:00-10:50
ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ 10:50-11:30
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1  11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4  12:30-13:30   ΜΙΧΟΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ Ε’
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
1Η ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 2   09:00-:09:50
2H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 1   10:00-10:50
ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ 10:50-11:30
3H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 4   11:30-12:20
4H ΩΡΑ: ΓΚΡΟΥΠ 3   12:30-13:30

M. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/3/2018

12:00             Άφιξη ποδοσφαιριστών
12:30-13:00  ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΟΜΑΔΩΝ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
13:45-16:00  AΓΩΝΕΣ – ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
16:00-17:00  ΑΠΟΝΟΜΕΣ – ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ
17:00            Αναχώρηση ποδοσφαιριστών

 Αναλυτικά

ΓΗΠΕΔΟ Α’
ΓΚΡΟΥΠ 1 ΣΥΝΟΨΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΜΙΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β’ 
ΓΚΡΟΥΠ 2 ΣΥΝΟΨΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ’
ΓΚΡΟΥΠ 4 ΣΥΝΟΨΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ DRAGAN, VLADAN

ΓΗΠΕΔΟ Δ’ 
ΓΚΡΟΥΠ 3 ΣΥΝΟΨΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΙΘΟΥΣΑ Ε’
ΓΚΡΟΥΠ 5 ΘΕΩΡΙΑ – ΤΑΚΤΙΚΗ ΜΙΧΟΣ

Καλό Πάσχα!!!

 

Σχόλια