Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (4-5 Φεβ 2017)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4-5 Φεβρουαρίου 2017.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:


Κ20

19η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΒΕΡΟΙΑΣΠΑΤΩΝΣ 04 Φεβ11:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣEMILEONΣ 04 Φεβ11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗΓΛΥΦΑΔΑΣΣ 04 Φεβ11:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥΣ 04 Φεβ11:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.ΝΙΚΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ Σ 04 Φεβ 12:00
Α.Ε.Λ.-Α.Ο.Κ.ΦΑΡΣΑΛΩΝΚ 05 Φεβ11:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝΚ 05 Φεβ12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΚ 05 Φεβ12:00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20

ΘέσηΟμάδαAΓ.ΝΙΗΓΥΓΚ+/-ΒΑΘ.
10Ολυμπιακός1614204534244
20Παναθηναϊκός17122336171938
3-1Ατρόμητος1686229131630
41ΠΑΟΚ1585224101429
51Πανιώνιος1684422111128
60Αστέρας Τρίπ.167541918126
70Πλατανιάς1683527161125
8-1ΑΕΚ167182027-722
91Λάρισα156362022-221
101Παναιτωλικός165561722-520
110Ηρακλής156181723-619
120Ξάνθη1541102026-613
130ΑΟΚ1624101131-2010
140Βέροια1623111036-269
150ΠΑΣ Γιάννινα151591127-168
160Λεβαδειακός1614111137-267

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝΣ 04 Φεβ 12:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K.Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣΣ 04 Φεβ13:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ(ΛΑΥΡΑΣΣ 04 Φεβ14:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κ 05 Φεβ 12:30
Βαθμολογία Όμιλος A’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1A.E.K.1534
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1529
3ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1426
4ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.1424
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ1419
6ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ1513
7ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1512
8ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ142

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο.Κ.ΛΩΛΑΣΣ 04 Φεβ11:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗΜΙΚΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 04 Φεβ12:45
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ.EMILEONΣ 04 Φεβ14:45
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΔΙΑΒΑΤΟΥΚ 05 Φεβ14:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1Π.Α.Ο.Κ.1432
2Α.Ο. ΞΑΝΘΗ1326
3ΒΕΡΟΙΑ1423
4ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ1423
5ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1417
6Α.Ε.Λ.1415
7ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ1311
8Α.Ο.Κ.146

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣ 04 Φεβ09:45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΒ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ.Κ 05 Φεβ 13:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΙΚΙΑΝΟΥΚ 05 Φεβ14:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ1230
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1222
3A.E.K.1221
4ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ1112
5ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1111
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.124

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗΜΑΤΤΑΣ 04 Φεβ13:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ.EMILEONΣ 04 Φεβ14:45
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝΚ 05 Φεβ13:45
ΡΕΠΟ: Π.Α.Ο.Κ.
Βαθμολογία Όμιλος B’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1Π.Α.Ο.Κ.927
2ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ816
3ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ811
4ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ910
5Α.Ο. ΞΑΝΘΗ710
6Α.Ε.Λ.97
7ΒΕΡΟΙΑ83

Σχόλια