Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (24-27 Μαρ 2017)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το τετραήμερο από 24 έως 27 Μαρτίου 2017. Λόγω των αγώνων της Εθνικής ομάδας Νέων U19, δεν θα διεξαχθεί η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ20, αλλά εξ αναβολής αγώνες, των ομάδων που δεν έχουν στην αποστολή της Εθνικής, από τρεις και πλέον ποδοσφαιριστές.

Το πρωτάθλημα Κ17 του Α’ ομίλου θα διεξαχθεί κανονικά, ενώ στα υπόλοιπα πρωταθλήματα θα διεξαχθούν εξ αναβολής αγώνες, πλην στον Α’ όμιλο του πρωταθλήματος Κ15, που δεν θα πραγματοποιηθούν αγώνες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

11η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ.ΠΥΡΓΕΤΟΥ24/3 14:00

20η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΛΙΚΙΑΝΟΥ26/3 11:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-A.E.K.ΜΙΚΡΑΣ26/3 13:30
Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΚΑΝΟΝΙ27/3 11:00

27η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ24/3 11:00


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ25/3 14:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ26/3 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΓ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ26/3 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΒ.ΑΣΤΕΡΑ26/3 12:30
Βαθμολογία Όμιλος A’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1A.E.K.2144
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2040
3ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ2139
4ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.2034
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.2029
6ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ2119
7ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ2115
8ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ205


Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

2η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΩΛΑΣ24/3 15:00


7η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ο.Κ.-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣΚΑΝΟΝΙ25/3 11:00

3η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΔΕΝΔΡΑ24/3 11:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1Π.Α.Ο.Κ.1947
2Α.Ο. ΞΑΝΘΗ2043
3ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ2036
4ΒΕΡΟΙΑ2128
5Α.Ε.Λ.2125
6ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2124
7ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ2013
8Α.Ο.Κ.2010


Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία Όμιλος A’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1840
2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.1839
3A.E.K.1833
4ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1719
5ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ1715
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.185

 

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

5η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΩΛΑΣ24/3 14:30


7η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝ24/3 11:30
Βαθμολογία Όμιλος B’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1Π.Α.Ο.Κ.1339
2ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ1427
3Α.Ο. ΞΑΝΘΗ1322
4ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ1422
5ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1517
6Α.Ε.Λ.1510
7ΒΕΡΟΙΑ144

 

Σχόλια