Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (11-12 Φεβ 2017)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 11-12 Φεβρουαρίου 2017, πλην των αγώνων του πρωταθλήματος Κ20, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΗΡΑΚΛΗΣ-A.E.K. και  Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ που θα διεξαχθούν στις 25 Μαρτίου, 26 Μαρτίου και 27 Μαΐου αντίστοιχα και του πρωταθλήματος Κ17, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, που θα διεξαχθεί την 01 Μαρτίου. Αντ’ αυτών θα διεξαχθεί στους Κ20 το εξ αναβολής ματς ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟΚ για την 11η αγωνιστική και το εξ αναβολής ματς στους Κ17 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, αλλά για την 4η αγωνιστική του 1ου γύρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

20η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ11 Φεβ 11:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΓ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ11 Φεβ11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΒ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ.11 Φεβ 12:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ.ΠΗΓΑΔΙΩΝ11 Φεβ 13:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ.ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ12 Φεβ 15:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΛΙΚΙΑΝΟΥ25 Μαρ11:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-A.E.K.ΜΙΚΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗ26 Μαρ14:00
Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΚΑΝΟΝΙ27 Μαΐ 11:00


11η Αγωνιστική (Εξ αναβολής)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο.Κ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗ11 Φεβ 12:00
Βαθμολογία
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1747
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1841
3Π.Α.Ο.Κ.1632
4ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1731
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ1730
6ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ1728
7ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.1726
8A.E.K.1725
9ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1723
10Α.Ε.Λ.1622
11ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ1619
12Α.Ο. ΞΑΝΘΗ1613
13Α.Ο.Κ.1711
14ΒΕΡΟΙΑ179
15ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ168
16ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ177

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΛΑΥΡΑΣ11 Φεβ 14:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-A.E.K.ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ11 Φεβ 14:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ.12 Φεβ 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ01 Μαρ15:00

4η Αγωνιστική – 1ος Γύρος (Εξ αναβολής)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ12 Φεβ12:00
Βαθμολογία Όμιλος A’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1A.E.K.1634
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1632
3ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1527
4ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.1524
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ1522
6ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ1614
7ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1612
8ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ155

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝ11 Φεβ 10:30
Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ.ΚΑΝΟΝΙ11 Φεβ12:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑΛΩΛΑΣ12 Φεβ13:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣΕΓΚ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ12 Φεβ13:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1Π.Α.Ο.Κ.1535
2Α.Ο. ΞΑΝΘΗ1429
3ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ1526
4ΒΕΡΟΙΑ1523
5Α.Ε.Λ.1518
6ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1517
7ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ1411
8Α.Ο.Κ.156

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ11 Φεβ 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K.Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ12 Φεβ14:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΒ.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ.12 Φεβ 11:15
Βαθμολογία Όμιλος A’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ1330
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1325
3A.E.K.1324
4ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ1213
5ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ1212
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.134

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική – 2ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠΗΓΑΔΙΩΝ11 Φεβ10:45
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑΛΩΛΑΣ12 Φεβ12:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣΕΓΚ.ΕΡ.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ12 Φεβ 13:30
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Λ.
Βαθμολογία Όμιλος B’
#ΟΜΑΔΑΑΓΩΝΕΣΒΑΘ.
1Π.Α.Ο.Κ.927
2ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ919
3ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ914
4ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1013
5Α.Ο. ΞΑΝΘΗ810
6Α.Ε.Λ.107
7ΒΕΡΟΙΑ93

Σχόλια