Οι όμιλοι και το πρόγραμμα του τουρνουά «EVIA CUP» στην Ερέτρια (19-22 Ιουνίου 2014)

The Best of the Best Football Academies Tournament – Summer 2014

Δείτε το νέο ανανεωμένο πρόγραμμα ενημερωμένο με τις διορθώσεις… (Τελευταία ενημέρωση 19/6/2014 ώρα 12:20)

Όλα είναι έτοιμα για την έναρξη του καλύτερου τουρνουά της Ελλάδας την καλοκαιρινή περίοδο.

Η Soccerlink με την υποστήριξη του Δήμου Ερέτριας θα πραγματοποιήσει στις εγκαταστάσεις του Δήμου Ερέτριας από 19 έως 22 Ιουνίου 2014 το καλοκαιρινό τουρνουά το οποίο τελεί υπό την αιγίδα της ΕΠΣ Ευβοίας. Δείτε τους ομίλους και το αναλυτικό πρόγραμμα του τουρνουά.

Την Παρασκευή 20/6 θα έχουμε την πρεμιέρα του Τουρνουά Ακαδημιών ποδοσφαίρου «EVIA CUP» στην Ερέτρια. Όλα τα παιδιά και οι συνοδοί τους, θα μεταβούν στην Ερέτρια και θα καταλύσουν σε τέσσερα πολύ όμορφα ξενοδοχεία τεσσάρων αστέρων την Πέμπτη 19/6, ώστε την επόμενη ημέρα να ξεκινήσουν ξεκούραστα από το πρωί τους αγώνες.

Οι έμπειροι άνθρωποι της εταιρείας Soccerlink, Γιώργος Τηλιγάδης και Γιάννης Καρνής σε συνεργασία με τον Γιώργο Φίλο, αλλά και  με σύμβουλο του τουρνουά τον Κώστα Φρατζέσκο, ρυθμίζοντας και την παραμικρή λεπτομέρεια, θα πραγματοποιήσουν για άλλη μια φορά,  ένα εκπληκτικό για τα παιδιά τουρνουά, το οποίο όπως έχουν αποδείξει πολλές φορές στο παρελθόν, θα είναι άψογο και είμαστε σίγουροι ότι και αυτό το τουρνουά θα μείνει βαθιά χαραγμένο στο μυαλό όλων των παιδιών αλλά και των συνοδών τους.

Το τουρνουά θα διεξαχθεί σε πέντε γήπεδα ποδοσφαίρου της Ερέτριας, από τα οποία τα τέσσερα διαθέτουν φυσικό χλοοτάπητα και το ένα μόνο πλαστικό.

H και αγωνιστική θα διεξαχθούν την Παρασκευή, ενώ η αγωνιστική το Σάββατο το πρωί. Από κει και μετά το Σάββατο το απόγευμα και την Κυριακή θα γίνουν οι αγώνες νοκ-άουτ για να αναδειχθεί ο νικητής κάθε κατηγορίας, αλλά και να βγει η τελική κατάταξη των ομάδων.

Το football-academies.gr ως χορηγός επικοινωνίας του «EVIA CUP» θα βρίσκεται όλες τις ημέρες στην Ερέτρια και θα καλύψει τόσο με ρεπορτάζ, όσο και με φωτορεπορτάζ τους αγώνες.

Οι όμιλοι του τουρνουά

ΠΑΙΔΙΚΟ
AGROUPΒGROUP
1ος ΟΜΙΛΟΣ1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥF.C.PATHIAKAKIS
Α.Ο.ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΚ.ΛΑΚΗΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΑΘΗΝΑΙΔΑ
Α.Ο.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ
AGROUPΒGROUP
1ος ΟΜΙΛΟΣ1ος ΟΜΙΛΟΣ
F.C.PATHIAKAKISAFC-ARSENAL 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΣΕΡΠΑΝΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
Α.Ο.ΠΕΥΚΗΣΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Α.Ο.ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣF.C.PATHIAKAKIS
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΠΟΛΗΣ
ΑΘΛ.ΕΝΩΣ.ΕΡΕΤΡΙΑΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α.Σ.
Α.Ο.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΑΚ.ΛΑΚΗ
JUNIOR
AGROUPΒGROUP
1ος ΟΜΙΛΟΣ1ος ΟΜΙΛΟΣ
F.C.PATHIAKAKISF.C.PATHIAKAKIS
ΑΚ.-ΣΕΡΠΑΝΟΣ-ΛΑΜΙΑAFC-ARSENAL 1
ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Α.Ο.ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΑ.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
2ος ΟΜΙΛΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α.Σ.
AFC-ARSENAL 1ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΛ.ΕΝΩΣ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ
Α.Ο.ΠΕΥΚΗΣ
ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
PROJUNIOR
AGROUP
1ος ΟΜΙΛΟΣ
F.C.PATHIAKAKIS
ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ
ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α.Ο.ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
F.C.PATHIAKAKIS
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α.Σ.
ΑΘΛ.ΕΝΩΣ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ

Δείτε το ΝΕΟ ανανεωμένο αναλυτικό πρόγραμμα με τα παιχνίδια των ομίλων:

Για το πρόγραμμα των Παίδων και Παμπαίδων κάντε κλικ ΕΔΩ

Για το πρόγραμμα των Τζούνιορ και Προτζιούνιορ κάντε κλικ ΕΔΩ

Σχόλια