Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση του «PRO YOUNG TALENTS CUP» – Αποτελέσματα – Τελική Βαθμολογία

Ολοκληρώθηκε σήμερα Σάββατο (29/12) η πρώτη φάση του τουρνουά «PRO YOUNG TALENTS CUP», που διοργανώνει η εταιρεία Sport Team. Η τελική φάση θα γίνει την Κυριακή (30/12).

Το συγκεκριμένο τουρνουά διεξάγεται 27-30 Δεκ 2012 και προηγείται του μεγάλου τουρνουά “Young Talents New Year’s Cup 2013”.

Δίνει την ευκαιρία στις καλύτερες ομάδες που θα αναδειχθούν μέσα από την διαδικασία των αγώνων, να μετέχουν δωρεάν στο μεγαλύτερο τουρνουά που έχει γίνει ποτέ στην Ελλάδα και θα διεξαχθεί από 3-5 Ιανουαρίου 2013.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (Γεννηθέντες 2000-2001)

Στην κατηγορία του Παμπαιδικού, προκρίνονται στην τελική φάση οι πρώτοι και οι δεύτεροι των τριών ομίλων.

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ 1

ΟΜΙΛΟΣ 2

ΟΜΙΛΟΣ 3

1ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ91Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ71ΥΜΗΤΤΟΣ9
2ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ62ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ62ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ6
3ΠΑΠΑΓΟΥ33ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ43AJAX RENTI3
4ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ04AJAX RENTI04ΠΑΟΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0

 

Οι αγώνες της τελικής φάσης θα γίνουν την Κυριακή (30/12), στο γήπεδο Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ως εξής:

10’00 ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

11’30 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

17’00 ΥΜΗΤΤΟΣ – ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Στο “Young Talents New Year’s Cup 2013″, θα προκριθούν οι τρείς νικήτριες ομάδες.

ΠΑΙΔΙΚΟ (Γεννηθέντες 1998-1999)

Στην κατηγορία του Παιδικού, προκρίνονται στην τελική φάση οι τρείς πρώτοι και ο καλύτερος δεύτερος των τριών ομίλων.

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ 1

ΟΜΙΛΟΣ 2

ΟΜΙΛΟΣ 3

1AK. ΜΠΑΤΙΣΤΑ71ΣΟΥΡΜΕΝΑ 91ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ9
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡ.72ΥΜΗΤΤΟΣ 62IΩΝΙΚΟΣ6
3ΑΝΘΟΥΣΑ33ΑJAX RENTI33ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ3
4ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ04A.O. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ SOCCER CLUB04ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0


Οι αγώνες της τελικής φάσης θα γίνουν την Κυριακή (30/12), στο γήπεδο Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ως εξής:

13’00 ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

18’30 ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

Στο “Young Talents New Year’s Cup 2013″, θα προκριθούν οι δύο νικήτριες ομάδες.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ (27-28-29 Δεκεμβρίου 2012)

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (Γεννηθέντες 2000-2001)

2ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΕΜΠΤΗ  27/12/12
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ0-1Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑJAX RENTI2-5ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/12
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ5-2AJAX RENTI
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ  29/12/12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ2-2Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
AJAX RENTI0-3ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

3ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΕΜΠΤΗ  27/12/12
AJAX RENTI0-3ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ2-1ΠΑΟΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/12
AJAX RENTI5-0ΠΑΟΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ2-3ΥΜΗΤΤΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ  29/12/12
ΠΑΟΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ1-3ΥΜΗΤΤΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ3-0 AJAX RENTI

ΠΑΙΔΙΚΟ (Γεννηθέντες 1998-1999)

2ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΕΜΠΤΗ  27/12/12
ΣΟΥΡΜΕΝΑ7-1ΑJAX RENTI
YMHTTOΣ3-0A.O. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ SOCCER CLUB
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/12
ΣΟΥΡΜΕΝΑ3-0A.O. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ SOCCER CLUB
YMHTTOΣ3-2ΑJAX RENTI
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ  29/12/12
A.O. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ SOCCER CLUB0-3ΑJAX RENTI
YMHTTOΣ0-1ΣΟΥΡΜΕΝΑ

3ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΕΜΠΤΗ  27/12/12
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0-5ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ4-6ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/12
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ1-6ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ0-3ΙΩΝΙΚΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΣΑΒΒΑΤΟ  29/12/12
ΙΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟΥ2-1ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σχόλια