Το πρόγραμμα των αγώνων του «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013»

Ανακοινώθηκε από τους διοργανωτές το πρόγραμμα των αγώνων του μεγαλύτερου Πασχαλινού Τουρνουά «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013» το οποίο θα διεξαχθεί από 8 έως και 11 Μαΐου.

Το football-academies.gr είναι χορηγός επικοινωνίας του τουρνουά και θα σας ενημερώνει για κάθε νέο και όλη τη δραστηριότητα του «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013».

Τα 100 τμήματα ομάδων και οι 1800 περίπου ποδοσφαιριστές που θα συμμετέχουν στο τουρνουά σε όλες τις κατηγορίες, θα αγωνιστούν σε πέντε (5) γήπεδα της Αττικής, αυτά του Ηρακλείου Πρασίνου Λόφου του Ηρακλείου Κύμης, της Νέας Ιωνίας , του Ατρόμητου στο Νταμάρι Περιστερίου και τα γήπεδα του AFC Χαλανδρίου (Εριφύλης 9, Κάτω  Χαλάνδρι)(Κάντε κλικ πάνω στο γήπεδο για να μεταβείτε σε χάρτη).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τουρνουά:

 

Για να εκτυπώσετε το πρόγραμμα κάντε κλικ εδώ

Για να εκτυπώσετε τους ομίλους κάντε κλικ εδώ

PROJUNIOR 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ11.00AFC 7Χ7ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΑΘΗΝΑΙΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ13.00AFC 7Χ7ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ11.00AFC 7Χ7ΑΘΗΝΑΙΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ21.00AFC 7Χ7ΑΘΗΝΑΙΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ.16.00AFC 7Χ7ΑΘΗΝΑΙΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ.21.00AFC 7Χ7ΑΘΗΝΑΙΣΑΘΗΝΑΙΣ
PROJUNIOR 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.00AFC 7Χ7ΟΣΦΠΕΡΜΗΣ 1
ΤΕΤΆΡΤΗ18.00AFC 7Χ7ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΈΜΠΤΗ17.00AFC 7Χ7ΟΣΦΠΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΈΜΠΤΗ19.00AFC 7Χ7ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΕΡΜΗΣ 1
ΠΑΡΑΣΚ.20.00AFC 7Χ7ΕΡΜΗΣ 1ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΑΡΑΣΚ.19.00AFC 7Χ7ΟΣΦΠΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ12.00AFC 7Χ7ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΕΡΜΗΣ 2
ΤΕΤΆΡΤΗ19.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ18.00AFC 7Χ7ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ20.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΕΡΜΗΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ.11.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΣΚ.17.00AFC 7Χ7ΠΡΩΤΕΑΣΕΡΜΗΣ 2
PROJUNIOR 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ20.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00AFC 7Χ7ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΠΈΜΠΤΗ12.00AFC 7Χ7ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ16.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΠΑΡΑΣΚ.12.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΡΑΣΚ.18.00AFC 7Χ7ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ
JUNIOR 1os
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΟΣΦΠΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ12.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΟΣΦΠ
ΠΈΜΠΤΗ18.00AFC  9Χ9ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚ.14.50ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ.17.10ΚΥΜΗΣΟΣΦΠΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
JUNIOR 2os
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ11.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝ 2ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ16.00ΚΥΜΗΣΠΑΟΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΑΡΑΣΚ.13.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΠΑΡΑΣΚ.9.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
JUNIOR 3os
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΛΑΚΗΣΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ18.00AFC  9Χ9ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ11.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ17.00AFC  9Χ9ΛΑΚΗΣΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΚ.18.20ΚΥΜΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΛΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ.18.00AFC  9Χ9ΠΡΩΤΕΑΣΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
JUNIOR 4os
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΆΡΤΗ19.00AFC  9Χ9ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ17.10ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ16.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ.19.00AFC  9Χ9ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΡΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ.10.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
JUNIOR 5os
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΕΚΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ17.00AFC  9Χ9ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ12.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΕΚΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ13.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.20.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΕΚΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ.16.00ΚΥΜΗΣΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
JUNIOR 6os
ΤΕΤΆΡΤΗ12.30ΚΥΜΗΣΑΠΟΛΛΩΝ 1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30ΚΥΜΗΣAFC ARSENALΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΈΜΠΤΗ10.10ΚΥΜΗΣΑΠΟΛΛΩΝ 1ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2
ΠΈΜΠΤΗ19.00AFC  9Χ9ΚΕΝΤΑΥΡΟΣAFC ARSENAL
ΠΑΡΑΣΚ.10.10ΚΥΜΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ.17.00AFC  9Χ9ΑΠΟΛΛΩΝ 1AFC ARSENAL
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ12.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑΕΚ
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1AFC ARSENAL 1
ΠΈΜΠΤΗ17.10Ν.ΙΩΝΙΑΣAFC ARSENAL 1ΑΕΚ
ΠΈΜΠΤΗ20.40ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ.12.30ΚΥΜΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΕΚ
ΠΑΡΑΣΚ.14.50ΚΥΜΗΣAFC ARSENAL 1ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00ΚΥΜΗΣAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΟΣΦΠΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ18.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ17.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1ΟΣΦΠ
ΠΑΡΑΣΚ.17.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1
ΠΑΡΑΣΚ.18.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΣΦΠAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ20.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ10.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΈΜΠΤΗ19.30ΚΥΜΗΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΈΜΠΤΗ19.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.16.00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.11.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΕΡΜΗΣAFC ARSENAL 2
ΤΕΤΑΡΤΗ11.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΦΗΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ19.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΕΡΜΗΣΟΦΗ
ΠΈΜΠΤΗ18.20Ν.ΙΩΝΙΑΣAFC ARSENAL 2ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.19.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΕΡΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ.19.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΦΗAFC ARSENAL 2
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 5ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 2001ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ14.50ΚΥΜΗΣΠΑΟ 2001ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ18.20ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.12.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 2001ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1
ΠΑΡΑΣΚ.11.20ΚΥΜΗΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 6ος
ΤΕΤΆΡΤΗ14.50ΚΥΜΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2
ΤΕΤΆΡΤΗ14.50Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΟ 2000ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΈΜΠΤΗ13.40ΚΥΜΗΣΠΑΟ 2000ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ16.00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ.16.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 2000ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ.10.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ11.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΠΡΩΤΕΑΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ13.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΟ 1999ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝ.
ΠΈΜΠΤΗ16.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝ.
ΠΈΜΠΤΗ12.30ΚΥΜΗΣΠΑΟ 1999ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΚ.14.50ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 1999ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΡΑΣΚ.11.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΡΩΤΕΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ9.00ΚΥΜΗΣΠΑΟ 1998ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΘΗΝΑΙΣ
ΠΈΜΠΤΗ14.50ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΘΗΝΑΙΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ10.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 1998ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.13.40ΚΥΜΗΣΠΑΟ 1998ΑΘΗΝΑΙΣ
ΠΑΡΑΣΚ.15.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ20.40ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΖΩΦΡΙΑΕΡΜΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ9.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ17.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ18.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΠΟΛΛΩΝΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚ.9.00ΚΥΜΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚ.17.50Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΕΡΜΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ10.10ΚΥΜΗΣΕΝΩΣΗΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΆΡΤΗ11.20ΚΥΜΗΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ20.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ9.00ΚΥΜΗΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΝΩΣΗ
ΠΑΡΑΣΚ.19.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ.17.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΕΝΩΣΗ
ΠΑΙΔΙΚΟ 5ος
ΤΕΤΆΡΤΗ13.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΔ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤ.ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ14.50ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ12.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤ.
ΠΈΜΠΤΗ10.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.16.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΕ ΙΛΙΟΥΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.18.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤ.
ΕΦΗΒΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ10.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠΡΩΤΕΑΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ12.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ11.20ΚΥΜΗΣΑΠΟΛΛΩΝΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ11.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ.10.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΡΩΤΕΑΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ.12.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ13.40ΚΥΜΗΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΆΡΤΗ9.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ10.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ13.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.9.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ.13.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ

Σχόλια