Ξεκίνησε το μεγαλύτερο Πασχαλινό Τουρνουά «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013» – Όλα τα αποτελέσματα [PHOTOS]

Με τη συμμετοχή πέραν των 1800 ποδοσφαιριστών 6-16 χρόνων, σε πέντε (5) γήπεδα της Αττικής και την παρουσία εκατοντάδων γονιών, συγγενών και φίλων ξεκίνησε την Τετάρτη (8/5), το μεγαλύτερο Πασχαλινό Τουρνουά «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013», το οποίο θα διαρκέσει έως και το Σάββατο 11 Μαΐου.

Στις τέσσερις ημέρες του Τουρνουά οι 100 ομάδες που μετέχουν στη διοργάνωση, σε έξι διαφορετικές ηλικιακές κατηγορίες, δίνουν από τρεις αγώνες, στη φάση των Ομίλων, έναν αγώνα κάθε ημέρα. To Σάββατο θα γίνουν αγώνες πλέι οφ.

Το football-academies.gr χορηγός επικοινωνίας του «KIVOTOS CUP» βρέθηκε  και στα 5 γήπεδα που λαμβάνει χώρα το τουρνουά και με την είσοδό μας σε όλα τα γήπεδα, αντικρίσαμε μια άψογα οργανωμένη διοργάνωση, στην οποία είχε ρυθμιστεί και η παραμικρή λεπτομέρεια.

Όλα τα παιδιά χάρηκαν από τη 1η ημέρα, τη συμμετοχή τους στο τουρνουά και παντού αντικρίζαμε χαμογελαστά πρόσωπα, ανεξαρτήτως νίκης, ισοπαλίας ή ήττας. Όλοι οι νεαροί ποδοσφαιριστές, περιμένουν τη 2η ημέρα, για να δώσουν όλο τους τον καλό εαυτό, για τη διάκριση της ομάδας τους.

Αξιοσημείωτο είναι, ότι πέραν από τα μπουκάλια με νερό, που οι διοργανωτές έδιναν πριν τον αγώνα, πρόσφεραν και φρούτα σε όλα τα παιδιά, μετά τη λήξη του ματς.

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα από την πρώτη ημέρα του τουρνουά καθώς και το πρόγραμμα των παιχνιδιών των ομίλων, των επόμενων ημερών:

PROJUNIOR
PROJUNIOR 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ11.00AFC 7Χ7ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΑΘΗΝΑΙΣ5-1
ΤΕΤΆΡΤΗ13.00AFC 7Χ7ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ7-2
ΠΈΜΠΤΗ11.00AFC 7Χ7ΑΘΗΝΑΙΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ21.00AFC 7Χ7ΑΠΟΛΛΩΝΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ10.00AFC 7Χ7ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ21.00AFC 7Χ7ΑΠΟΛΛΩΝΑΘΗΝΑΙΣ
PROJUNIOR 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.00AFC 7Χ7ΟΣΦΠΕΡΜΗΣ 19-2
ΤΕΤΆΡΤΗ18.00AFC 7Χ7ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 115-0
ΠΈΜΠΤΗ17.00AFC 7Χ7ΟΣΦΠΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΈΜΠΤΗ18.00AFC 7Χ7ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΕΡΜΗΣ 1
ΠΑΡΑΣΚ20.00AFC 7Χ7ΕΡΜΗΣ 1ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΑΡΑΣΚ19.00AFC 7Χ7ΟΣΦΠΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ12.00AFC 7Χ7ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΕΡΜΗΣ 20-3
ΤΕΤΆΡΤΗ19.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΡΩΤΕΑΣ2-2
ΠΈΜΠΤΗ16.00AFC 7Χ7ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ20.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΕΡΜΗΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ11.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΣΚ17.00AFC 7Χ7ΠΡΩΤΕΑΣΕΡΜΗΣ 2
PROJUNIOR 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ20.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΗΡΑΚΛΕΙΟ7-4
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00AFC 7Χ7ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 211-1
ΠΈΜΠΤΗ12.00AFC 7Χ7ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ19.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΠΑΡΑΣΚ12.00AFC 7Χ7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΡΑΣΚ18.00AFC 7Χ7ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ
JUNIOR
JUNIOR 1os
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12-3
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΟΣΦΠΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ7-1
ΠΈΜΠΤΗ12.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΟΣΦΠ
ΠΈΜΠΤΗ18.00AFC  9Χ9ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚ14.50ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ10.10ΚΥΜΗΣΟΣΦΠΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
JUNIOR 2os
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2ΑΠΟΛΛΩΝ 22-4
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ2-0
ΠΈΜΠΤΗ11.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝ 2ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ16.00ΚΥΜΗΣΠΑΟΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΑΡΑΣΚ13.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΠΑΡΑΣΚ9.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
JUNIOR 3os
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΛΑΚΗΣΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ6-2
ΤΕΤΆΡΤΗ18.00AFC  9Χ9ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΡΩΤΕΑΣ7-0
ΠΈΜΠΤΗ14.50ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ17.00AFC  9Χ9ΛΑΚΗΣΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΚ18.20ΚΥΜΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΛΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ18.00AFC  9Χ9ΠΡΩΤΕΑΣΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
JUNIOR 4os
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ1-0
ΤΕΤΆΡΤΗ19.00AFC  9Χ9ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΡΜΗΣ8-2
ΠΈΜΠΤΗ17.10ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ16.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ19.00AFC  9Χ9ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΡΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ10.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
JUNIOR 5os
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΕΚΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ6-3
ΤΕΤΆΡΤΗ17.00AFC  9Χ9ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ3-2
ΠΈΜΠΤΗ12.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΕΚΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ13.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ20.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΕΚΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ16.00ΚΥΜΗΣΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
JUNIOR 6os
ΤΕΤΆΡΤΗ12.30ΚΥΜΗΣΑΠΟΛΛΩΝ 1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ1-1
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30ΚΥΜΗΣAFC ARSENALΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23-0
ΠΈΜΠΤΗ10.10ΚΥΜΗΣΑΠΟΛΛΩΝ 1ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2
ΠΈΜΠΤΗ19.00AFC  9Χ9ΚΕΝΤΑΥΡΟΣAFC ARSENAL
ΠΑΡΑΣΚ17.10ΚΥΜΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ17.00AFC  9Χ9ΑΠΟΛΛΩΝ 1AFC ARSENAL
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ12.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑΕΚ1-6
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1AFC ARSENAL 15-0
ΠΈΜΠΤΗ17.10Ν.ΙΩΝΙΑΣAFC ARSENAL 1ΑΕΚ
ΠΈΜΠΤΗ20.40ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ12.30ΚΥΜΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΕΚ
ΠΑΡΑΣΚ14.50ΚΥΜΗΣAFC ARSENAL 1ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00ΚΥΜΗΣAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 11-3
ΤΕΤΆΡΤΗ18.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΟΣΦΠΚΕΝΤΑΥΡΟΣ3-0
ΠΈΜΠΤΗ18.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ17.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1ΟΣΦΠ
ΠΑΡΑΣΚ17.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1
ΠΑΡΑΣΚ18.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΣΦΠAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ20.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-2
ΤΕΤΑΡΤΗ21.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΈΜΠΤΗ19.30ΚΥΜΗΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΈΜΠΤΗ19.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ16.00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ17.50Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΕΡΜΗΣAFC ARSENAL 20-9
ΤΕΤΑΡΤΗ11.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΦΗΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ1-1
ΠΈΜΠΤΗ19.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΕΡΜΗΣΟΦΗ
ΠΈΜΠΤΗ18.20Ν.ΙΩΝΙΑΣAFC ARSENAL 2ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ19.30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΕΡΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ19.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΟΦΗAFC ARSENAL 2
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 5ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 2001ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ8-0
ΤΕΤΆΡΤΗ19.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ1-1
ΠΈΜΠΤΗ14.50ΚΥΜΗΣΠΑΟ 2001ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ18.20ΚΥΜΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ12.30ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 2001ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1
ΠΑΡΑΣΚ11.20ΚΥΜΗΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 6ος
ΤΕΤΆΡΤΗ14.50ΚΥΜΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 22-1
ΤΕΤΆΡΤΗ14.50Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΟ 2000ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 23-0
ΠΈΜΠΤΗ13.40ΚΥΜΗΣΠΑΟ 2000ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ16.00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ16.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 2000ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ13.40ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ11.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΠΡΩΤΕΑΣ4-3
ΤΕΤΆΡΤΗ13.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΟ 1999ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔ.1-1
ΠΈΜΠΤΗ16.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔ.
ΠΈΜΠΤΗ12.30ΚΥΜΗΣΠΑΟ 1999ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΚ14.50ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 1999ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΡΑΣΚ11.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΡΩΤΕΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ9.00ΚΥΜΗΣΠΑΟ 1998ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ5-0
ΤΕΤΆΡΤΗ16.00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΘΗΝΑΙΣ2-1
ΠΈΜΠΤΗ14.50ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΘΗΝΑΙΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ10.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΟ 1998ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ13.40ΚΥΜΗΣΠΑΟ 1998ΑΘΗΝΑΙΣ
ΠΑΡΑΣΚ15.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ20.40ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΖΩΦΡΙΑΕΡΜΗΣ4-2
ΤΕΤΑΡΤΗ9.00ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΣ2-3
ΠΈΜΠΤΗ17.10ΠΡ. ΛΟΦΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ18.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΠΟΛΛΩΝΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚ9.00ΚΥΜΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚ11.20ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΠΟΛΛΩΝΕΡΜΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ10.10ΚΥΜΗΣΕΝΩΣΗΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ4-0
ΤΕΤΆΡΤΗ11.20ΚΥΜΗΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ2-4
ΠΈΜΠΤΗ20.40ΠΡ. ΛΟΦΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ14.50Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΝΩΣΗ
ΠΑΡΑΣΚ19.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ17.10ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΕΝΩΣΗ
ΠΑΙΔΙΚΟ 5ος
ΤΕΤΆΡΤΗ17.10ΚΥΜΗΣΔΗΜ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡ.ΑΕ ΙΛΙΟΥ4-6
ΤΕΤΆΡΤΗ14.50ΠΡ. ΛΟΦΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ4-1
ΠΈΜΠΤΗ12.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΗΜ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡ.
ΠΈΜΠΤΗ13.40ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ16.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΕ ΙΛΙΟΥΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ18.20ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΗΜ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡ.
ΕΦΗΒΙΚΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ10.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠΡΩΤΕΑΣ4-1
ΤΕΤΆΡΤΗ12.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ7-0
ΠΈΜΠΤΗ11.20ΚΥΜΗΣΑΠΟΛΛΩΝΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ11.20Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ10.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΡΩΤΕΑΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ12.30Ν.ΙΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ13.40ΚΥΜΗΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ2-2
ΤΕΤΆΡΤΗ9.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ0-0
ΠΈΜΠΤΗ10.10Ν.ΙΩΝΙΑΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ13.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΣΚ9.00Ν.ΙΩΝΙΑΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ13.40Ν.ΙΩΝΙΑΣΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ

 

Φωτορεπορτάζ

Δείτε στιγμές που κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός, από την 1η ημέρα του τουρνουά

Για το Α’ Μέρος κάνοντας κλικ εδώ

Για το Β’ Μέρος κάνοντας κλικ εδώ

Για το Γ’ Μέρος κάνοντας κλικ εδώ

Αρκετές από τις φωτογραφίες, είναι ευγενική χορηγία της Ελένης Αρνίδη, τηλ. 6973975821, η οποία ήταν υπεύθυνη της φωτογραφικής κάλυψης του τουρνουά στα γήπεδα Πρασίνου Λόφου και Κύμης και την οποία ευχαριστούμε για την παραχώρηση.

Σχόλια