Κ17: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-3

Έκανε «σεφτέ» στις νίκες ο Ατρόμητος – Άνετα με 3-1 τον Πανιώνιο

Επίδειξη ισχύος απέναντι στον Πανιώνιο πετυχαίνοντας την πρώτη της φετινή νίκη και εξαργυρώνοντας αυτή τη φορά την ανωτερότητα της, έκανε η ομάδα Κ17 του Ατρόμητου, η οποία επικράτησε στην Αργυρούπολη με σκορ 3-1, για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ17 της Super League

Οι νεαροί παίκτες του Γιώργου Κορακάκη, έπαιξαν όμορφο και συνδυαστικό ποδόσφαιρο, μετατρέποντας το παιχνίδι σε παράσταση για ένα ρόλο.

Στο πρώτο ημίχρονο προηγήθηκαν 0-2 με τέρματα των Ρονάλντο και Ζάνη. Στην επανάληψη πέτυχαν ένα ακόμη με τον Οικονόμου και το μόνο που κατάφερε προς το τέλος ο Πανιώνιος ήταν να πετύχει το γκολ της τιμής.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Αναμένεται

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Γιώργος Κορακάκης): Σάλτας, Ζάνης,  Γιαννακίδης, Καρδάμης, Ρίζος, Πομώνης, Σαμούρης, Οικονόμου, Πιέτρης, Ρονάλντο, Ζαίμι. Αλλαγές οι Πίκουλας, Παπαδόπουλος, Σέλληνας, Μακρυγιαννάκης, Μαργαρίτης.