ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ: 8ο ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ RANCH ΣΟΦΙΚΟ – ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Με την αιγίδα της Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ θα διοργανωθεί το 8ο καλοκαιρινό τουρνουά υποδομών ποδοσφαίρου, το διάστημα από Παρασκευή 13 Ιουνίου έως και Κυριακή 15 Ιουνίου 2014. Η διοργανώτρια αρχή επέλεξε να γίνει και φέτος στο αθλητικό κέντρο RANCH στο Σοφικό Κορινθίας.

Δείτε τους ομίλους και το αγωνιστικό πρόγραμμα του τουρνουά:

(Για να εκτυπώσετε τους ομίλους και το πρόγραμμα των αγώνων κάντε κλικ ΕΔΩ)

Χορηγός επικοινωνίας: www.footballacademies.gr

ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠAMΠΑΙΔΙΚΟ 2001-2002JUNIOR-A  \ 2003-2004JUNIOR-B  \ 2003-2004
1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΚΤΗ ΕΠΣΑΑΘΛΟΥΠΟΛΗΑΠΟΛΛΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣΧ. ΟΣΦΠ ΧΑΛ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-1Α.Ε.ΙΛΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘ.ΚΑΜΑΤΕΡΟ-2ΔΑΦΝΗ ΑΘ.Α.Ε.ΙΛΙΟΥΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΑΘΛΟΥΠΟΛΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠAMΠΑΙΔΙΚΟ 2001-2002 JUNIOR-A  \ 2003-2004 JUNIOR-B  \ 2003-2004
13/6/2014  –  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΠΟΓΕΥΜΑ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΚΤΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΧΟΡΤΟ19.10 ΚΕΝΤΡΙΚΟ20.00 ΒΟΥΝΟ20.00
ΚΑΜΑΤΕΡΟΔΑΦΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΔΑΦΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΛΟΠΑΣ
ΧΟΡΤΟ20.20 ΒΟΥΝΟ18.00 ΒΟΥΝΟ19.00
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΑΘΗΝΑΙΔΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΛΛΩΝΣΧ. ΟΣΦΠ ΧΑΛ.
ΧΟΡΤΟ18.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ22.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ18.00
ΚΑΜΑΤΕΡΟΑ.Ε.ΙΛΙΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑΑ.Ε.ΙΛΙΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΘΛΟΥΠΟΛΗ
ΧΟΡΤΟ21.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ19.00
14/6/2014  –  ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΚΤΗΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΠΟΛΛΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΟΡΤΟ9.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ10.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ9.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΑΦΝΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΑΦΝΗ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΛΟΠΑΣ
ΧΟΡΤΟ11.20 ΚΕΝΤΡΙΚΟ11.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ12.30
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΡΤΟ10.10 ΒΟΥΝΟ10.30 ΒΟΥΝΟ9.30
ΑΘΗΝΑΙΔΑΑ.Ε.ΙΛΙΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑ.Ε.ΙΛΙΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΧΑΛ.ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ
ΧΟΡΤΟ12.30 ΒΟΥΝΟ11.30ΒΟΥΝΟ12.30
14/6/2014  – ΣΑΒΒΑΤΟ  ΑΠΟΓΕΥΜΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΚΤΗΔΑΦΝΗΑΠΟΛΛΩΝΔΑΦΝΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣΠΕΛΟΠΑΣ
ΧΟΡΤΟ21.00ΚΕΝΤΡΙΚΟ22.00ΒΟΥΝΟ16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΟΡΤΟ16.00ΒΟΥΝΟ17.00ΒΟΥΝΟ18.00
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΑ.Ε.ΙΛΙΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑ.Ε.ΙΛΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝΑΘΛΟΥΠΟΛΗ
ΧΟΡΤΟ17.00ΚΕΝΤΡΙΚΟ18.00ΚΕΝΤΡΙΚΟ16.00
ΑΘΗΝΑΙΔΑΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΟΥΡΜΕΝΑΣΧ. ΟΣΦΠ ΧΑΛ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΡΤΟ18.00ΚΕΝΤΡΙΚΟ21.00ΚΕΝΤΡΙΚΟ17.00

Σχόλια