AFC Θουκυδίδειο : Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 23-24/2/2013

Ανακοινώθηκαν από την διοργανώτρια αρχή, οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 23-24/2/2013 για το AFC Θουκυδίδειο τουρνουά, με τα γήπεδα και τις ώρες διεξαγωγής.

Αναλυτικά:

 

 

18η Αγωνιστικη 23/2/13- 24/2/13ΓΗΠΕΔΟΩΡΑΗΜΕΡΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΙΔΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ13’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2ΠΑΕ ΑΕΚΔΕΛΤΑ10.30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΥΜΗΤΤΟΣΟΜΑΔΑ 1 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΕΛΤΑ12.00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΗΝΙΟΧΟΣΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΕΠΟ10’45ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΧΑΛΚΙΣΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ ΑΝΑΒΟΛΗ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΜΑΔΑ 1Α.Π.Σ.Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΕ ΑΕΚΑΝΑΒΟΛΗ
ΗΝΙΟΧΟΣΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΠΗΛΙΟ17.15ΚΥΡΙΑΚΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΦΗΒΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΟΜΑΔΑ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΡΓΑΝΗΣ12’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΓ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ12’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΜΑΔΑ 2ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ12’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22)ΕΦΗΒΙΚΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣ
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣCOPA12’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ09’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Ο.ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠ.Α.Ο. ΡΟΥΦΡΟΥΦ15’45ΤΡΙΤΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΦΗΒΙΚΟ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΝ. ΜΑΚΡΗΣ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ19’45ΣΑΒΒΑΤΟ
ΓΛΥΦΑΔΑ F.CΚΟΣΜΟΣ ΒΠΠΟΣΕΙΔΩΝΑ13’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΥΜΗΤΤΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ18’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΚΡΑΤΗΤΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ14’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΟΜΑΔΑ 1Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΙΔΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΕΡΓΑΝΗΣ08’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ09’30ΚΥΡΙΑΚΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ18’30ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FCΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ18’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΥΜΗΤΤΟΣΣΟΥΡΜΕΝΩΝ14’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΙΔΙΚΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΟΥΦ17’15ΣΑΒΒΑΤΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΑΟΥΣΑΣΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟST CATHERINESΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗAJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ15’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΙΔΙΚΟ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΤΑΛΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΑΝΝΗΣ17’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΚΟΡΥΤΣΑ12’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑΝΟΙΞΗΣ10’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ10’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΚ. ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ13’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ 2Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ F.CΟΜΑΔΑ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν.Α.GALAXY FCΑΟΝΑ19.00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΘΗΝΑΙΚΟΣΣ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ17’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
AJAX RENTIΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΟΠΑ13.00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥAJAX RENTIΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ12’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΔΕΛΤΑ17.30ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.ΟΜΑΔΑ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣCOSMOS CLUBΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ. ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ12’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΠΗΛΙΟ19.30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΑΧΙΛΛΕΑ17’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΑΓ.ΑΝΝΗΣ16’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ FAIR PLAYΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΝΘΟΥΣΑ17.30ΣΑΒΒΑΤΟ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Α ΟΜΙΛΟΣ
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΟΜΑΔΑ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ F.CΗΝΙΟΧΟΣΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ14’00ΣΑΒΒΑΤΟ
FOUS DE FOOT ARSENALΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥFOUS12’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ18’30ΣΑΒΒΑΤΟ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Δ ΟΜΙΛΟΣ (13)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥΟΡΦΕΩΣ15.00ΣΑΒΒΑΤΟ
SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙSOCCERLAND13’00ΣΑΒΒΑΤΟ
AJAX RENTIAJAX RENTI 2SOCCERINO10’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Ο.ΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΣΑΝΑΒΟΛΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
COSMOS Β.Π.Α.Π.Σ.Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣPLANET13’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΚ. ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝΑΚ ΛΑΚΗCART12’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΑΧΙΛΛΕΑ13’15ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΤΤΑΛΟΣΑΤΤΑΛΟΥ12’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣΜΠΑΤΙΣΤΑ10’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ10’30ΣΑΒΒΑΤΟ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPROJUNIOR Α ΟΜΙΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΝΙΟΧΟΣΑΣΥΡΜΑΤΟΥ09’00ΣΑΒΒΑΤΟ
PAO SCHOOL ΑΛΙΜΟΥSOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΑΓ.ΚΟΣΜΑ14’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ12’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣFOUS DE FOOT ARSENALΕΡΓΑΝΗΣ09’45ΚΥΡΙΑΚΗ
ARSENAL AK AΦΙΔΝΩΝΟΜΑΔΑ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
FOUS DE FOOT ARSENALARSENAL AK AΦΙΔΝΩΝFOUS19’15ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΞΥΛΙΝΑ10’30ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο.Ν.Α.AJAX RENTI 1ΑΟΝΑ17.00ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΕΡΓΑΝΗΣ18’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2FOUS DE FOOT ARSENALΑΟΝΑ12.15ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΓ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΛΜΑ11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑ.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΡΟΤΑΣΩΦ13’30ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΙΔΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙA JUVENTUSΔΗΑΝΑ18’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣCOUROS CLUBΧΕΡΩΜΑ11.30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥΔΕΛΤΑ14’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ19’45ΚΥΡΙΑΚΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΟΛΥΜΠΙΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ12’30ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΙΔΙΚΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΚ ΣΑΛΠΕΑΔΕΛΤΑ18’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.Α.Ο.Ν.Α.Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ18’15ΚΥΡΙΑΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣCOSMOS CLUBΥΜΗΤΤΟΥ17’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ09’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΡΙΩΝΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑΣΟΥΡΜΕΝΩΝ15’15ΣΑΒΒΑΤΟ
ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.ΧΕΡΩΜΑ12’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Α ΟΜΙΛΟΣ
H.P.SΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩΜΟΣΧΑΤΟ13’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥAJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ16’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚ ΔΗΜΟΥ ΦΥΛΗΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚ ΔΗΜΟΥ ΦΥΛΗΣH.P.SΛΕΙΒΑΔΙ19’30ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β ΟΜΙΛΟΣ
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΛΑΥΡΑΣ19’30ΚΥΡΙΑΚΗ
Α.Ο.Ν.Α.ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ09.30ΣΑΒΒΑΤΟ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FCΤΕΡΨΙΘΕΑΣ14.30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 2Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ17’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ20’15ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΗΝΙΟΧΟΣΛΑΥΡΙΟΥ09’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΥΜΗΤΤΟΥ09’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑ.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΛΑΥΡΑΣ13’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ12’45ΚΥΡΙΑΚΗ
ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 2ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ15’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΣΟΥΡΜΕΝΩΝ16’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠ.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΔΕΛΤΑ18’45ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣCOUROS CLUBΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 1 )ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΑΛΜΑ14’00ΚΥΡΙΑΚΗ
COUROS CLUBΚΟΣΜΟΣ ΒΠΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΓΑΝΗΣ20’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΔΗΑΝΑ12’15ΣΑΒΒΑΤΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔΗΑΝΑ14’50ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
COUROS CLUBΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΛΜΑ15’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Β ΟΜΙΛΟΣ
COSMOS CLUB 2ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΣ 2ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ20’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑ.Ο.Ν.Α 1ΔΗΑΝΑ15.00ΚΥΡΙΑΚΗ
Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑΗΝΙΟΧΟΣΕΡΓΑΝΗΣ19’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΙΩΝΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 1ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
COSMOS CLUB 1ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 2COSMOS13’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΑΟ ΒΥΡΩΝΑΣ 1ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ12’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 2 )Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΛΜΑ16’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΟΡΦΕΩΣ18’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣCOSMOS Β.Π.PLANET12’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑJUNIOR Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΑ.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΣΟΥΡΜΕΝΩΝ10’00ΣΑΒΒΑΤΟ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΡΓΑΝΗΣ13’30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒΟΥΛΑΣ10’30ΣΑΒΒΑΤΟ
GALAXY FCΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2ΡΟΤΣΑ11’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPROJUNIOR Α ΟΜΙΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠ.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΔΕΛΤΑ19’45ΣΑΒΒΑΤΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΣΥΡΜΑΤΟΥ09’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΧΟΛΗ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑΓ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΑΙΩΝΑ11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΥΜΗΤΤΟΣΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΥΜΗΤΤΟΥ13’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΔΗΑΝΑ17.30ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 2 )ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΛΜΑ12’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPROJUNIOR Β ΟΜΙΛΟΣ
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1COUROS CLUBΑΟΝΑ13.00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΟ ΒΥΡΩΝΑΣ 2ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΕΡΓΑΝΗΣ18’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑΟΜΑΔΑ 1ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ10’00ΣΑΒΒΑΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥΑ.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ11’30ΚΥΡΙΑΚΗ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 1 )ΚΑΛΥΒΙΑ14’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Δ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14)HAPPY PROJUNIOR
ΟΜΑΔΑ 1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΕΛΤΑ13’30ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΣΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΥΜΗΤΤΟΣΠΡΟΤΑΣΩΦ11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
Δ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12)HAPPY ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΛΜΑ15’30ΣΑΒΒΑΤΟ
AJAX RENTIΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣCOPA11’00ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΟΥΡΜΕΝΩΝ17’00ΣΑΒΒΑΤΟ

Σχόλια