Οι Όμιλοι του AFC Θουκυδίδειο 2012-2013

Μια εβδομάδα, πριν την επίσημη έναρξη του AFC 2012-2013, η Εταιρεία Sportteam διεξήγαγε τη Κλήρωση των Ομίλων για το φετινό Τουρνουά.

Σε αυτούς διακρίνουμε τη συμμετοχή, ΠΑΕ της Αθήνας και του Πειραιά, όπως ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΕΚ, Π ΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ, ΚΑΛΙΘΕΑ, ΓΛΥΦΑΔΑ, ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ κ.α.

Καταβλήθηκε η προσπάθεια από τη διοργανώτρια αρχή, οι όμιλοι να έχουν γεωγραφική σχέση και να είναι ει δυνατόν των δέκα ομάδων.

Τα κενά που υπάρχουν σε κάποιους Ομίλους, θα καλυφθούν, αφού συνεχίζεται η εγγραφή ομάδων για τη συμμετοχή στο τουρνουά.

Επίσης, όπως έγινε γνωστό, υπάρχει η πιθανότητα πολύ μικρών διαφοροποιήσεων στην παρακάτω σύνθεση των Ομίλων.

Όσο αφορά το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής, θα ανακοινωθεί εντός των προσεχών ημερών.

Οι όμιλοι ανά κατηγορία έχουν ως εξής:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΟΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣARSE­NAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕΚΑΕΚ
ΥΜΗΤΤΟΣΑΚ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΕ Π ΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.
ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΚ. ΙΩΑΝΝΙΔΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘ.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΦΗΒΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΚΟΣΜΟΣΒ.ΠΡΟΑΣΤ.ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΙΩΝΙΚΟΣΔΑΣ ΑΝΩΛΙΟΣΙΩΝFC ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠΑΟ ΡΟΥΦΑΠΟΛΛΩΝΑΘΗΝΩΝΔΑΦΝΗ Π.Φ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣΝΕΑ ΜΑΚΡΗΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΚΡΑΤΗΤΟΣΑΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FCΙΩΝΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΠΑΟ ΡΟΥΦΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥARSE­NAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FCΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥARSE­NAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥARSE­NAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ FCROTSA GALAXYΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ. 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΑΟΝΑΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ. 1COS­MOS CLUBΙΚΑΡΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ

JUNIOR

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FCΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥΑΤΤΑΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ.ΑΚ. COERVERROTSA GALAXY
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛ.SOC­CER­LAND ΑΓ.ΑΝ.ΑΚ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ
ΟΛΥΜΠ. ΒΑΡΗΣΤΡΑΧΩΝΕΣΙΚΑΡΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
FOUS DE FOOTΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥARSE­NAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΗΝΙΟΧΟΣΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.

PRO­JU­NIOR

AΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
SOC­CER­LAND ΑΓ.ΑΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ
FOUS DE FOOT
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ 2

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
COUROS CLUBΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥCOS­MOS CLUB
ΑΚ. JUVEN­TUSΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ARSE­NAL ΣΑΛΠΕΑ
ΑΟΝΑΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΥΡΙΟΥΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛ.
ΑΡΙΩΝΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ 1ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ 2ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
COUROS CLUBΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜ.2
ΤΕΡΨΙΘΕΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΙΜΟΥΑΟΝΑΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΔΗΑΝΑΟΛΥΜΠ. ΛΑΥΡΙΟΥΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ.1ΑΚ. COERVERΟΛΥΜΠΙΑΔΑΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΑΦΝΗΠΑΛ.ΦΑΛ.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣORANJEΑΝΟΙΞΗ
ΑΠΟΛ.ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΠΑΡΝΗΘΑΗΝΙΟΧΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ΟΛΥΜΠ.ΕΛΑΙΩΝΑ2ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FCNEW CAMPΡΑΦΗΝΑΣΟΛΥΜΠ.ΕΛΑΙΩΝΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΧ.ΟΛΥΜΠ.ΑΙΓΑΛΕΩ

JUNIOR

1oς ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
COUROS CLUBΤΕΡΨΙΘΕΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΙΜΟΥ 2ΥΜΗΤΤΟΣ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ.ΑΓΙΑΞΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΑΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜ.ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡ. 1ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡ.2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΙΜΟΥ 1COS­MOS CLUB 2COS­MOS CLUB 1ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑΟΝΑ 1ΑΟΝΑ 2ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΚ. JUVEN­TUSΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ΑΟ ΒΥΡΩΝΑΑΠΟΛΛΩΝΑΝΑΒ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣΟΛΥΜΠ.ΕΛΑΙΩΝΑ1ΟΛΥΜΠ. ΕΛΑΙΩΝΑ 2ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΝΙΟΧΟΣΟΛΥΜΠ. ΑΙΓΑΛΕΩΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΥΜΗΤΤΟΥΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ1ΔΗΑΝΑΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ
FOUS DE FOOTΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ.NEW CAMPΡΑΦΗΝΑΣΓΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2

PRO­JU­NIOR

1oς ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ.ΥΜΗΤΤΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 2ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΗΑΝΑΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜ.ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΟΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑΟ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΕΣ
COUROS CLUB

Πηγή: ourboys.gr

Σχόλια