AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ης αγωνιστικής – Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΠΑΕ)- BΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ – Η επόμενη αγωνιστική (17-18 Δεκ 2011)

Δείτε παρακάτω τις ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ και ΟΛΑ τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011) της Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Super Cup) ΠΑΕ του AFC – Θουκυδίδειο 2011-2012, καθώς και την επόμενη 11η αγωνιστική (17-18 Δεκεμβρίου 2011).

 

 

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Super Cup) ΠΑΕ

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α1΄ ΟΜΙΛΟΣ (1997)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ ΥπέρΓκόλ ΚατάΔιαφορά
1ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 182480040238
2ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ81961119514
3ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1101651421165
4Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙ91442313121
5ΣΧΟΛΗ ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19134141621-5
6Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ10134151121-10
7Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1108226921-12
8ΑΙΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ1000010031-31

Αποτελέσματα Αγώνων 10ης Αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011)

Ημ/νίαΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμαΓήπεδο / ΔιαιτητήςΚατάστ.
10/12/2011 12:30ΑΙΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 10 – 8Γ΄ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΟΛΟΚ
10/12/2011 13:00Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ1 – 3ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦΟΛΟΚ
10/12/2011 17:30ΣΧΟΛΗ ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12 – 1ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟΟΛΟΚ
11/12/2011 17:30Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΑ.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 12 – 1ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣΟΛΟΚ

Πρόγραμμα Αγώνων 11ης Αγωνιστικής (17-18 Δεκεμβρίου 2011)

ΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμα
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΣΧΟΛΗ ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

Α2΄ ΟΜΙΛΟΣ (1997)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ ΥπέρΓκόλ ΚατάΔιαφορά
1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1102891039633
2Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 181752121714
3ΑΕΚ 191752219811
4ΣΟΥΡΜΕΝΑ9165131012-2
5ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ10144241218-6
6ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 181233215123
7ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ107217824-16
8Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1862061126-15
9ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ951261118-7
10Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ95126823-15

Αποτελέσματα Αγώνων 10ης Αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011)

Ημ/νίαΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμαΓήπεδο / ΔιαιτητήςΚατάστ.
11/12/2011 14:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΕΚ 10 – 5ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΑΞΙΑΟΛΟΚ
10/12/2011 13:30Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΣΟΥΡΜΕΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΝΑΒ
10/12/2011 15:30ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10 – 1ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΟΛΟΚ
11/12/2011 12:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ4 – 0ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥΟΛΟΚ
10/12/2011 13:30Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΝΑΒ

Πρόγραμμα Αγώνων 11ης Αγωνιστικής (17-18 Δεκεμβρίου 2011)

ΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμα
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ
ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΕΚ 1

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (1998)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ ΥπέρΓκόλ ΚατάΔιαφορά
1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 282480017413
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 271651119316
3ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 251550023716
4ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ91442319136
5ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ9113241091
6ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 19103151221-9
7ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 189305511-6
8ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2993061119-8
9ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ86206514-9
10ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 283107323-20

Αποτελέσματα Αγώνων 10ης Αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011)

Ημ/νίαΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμαΓήπεδο / ΔιαιτητήςΚατάστ.
11/12/2011 09:45ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 21 – 2ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΛΟΚ
10/12/2011 13:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΑΝΑΒ
11/12/2011 12:30ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 1ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ1 – 1ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΟΛΟΚ
10/12/2011 13:30ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2 ΑΝΑΒ
11/12/2011 19:30ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ0 – 1ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΟΛΟΚ

Πρόγραμμα Αγώνων 11ης Αγωνιστικής (17-18 Δεκεμβρίου 2011)

ΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (1999)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ ΥπέρΓκόλ ΚατάΔιαφορά
1ΑΕΚ 192581043637
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 191961218711
3ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ101752319145
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ91651316151
5ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1814422241212
6ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ9144231719-2
7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1101233420155
8Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ993061025-15
9ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 196207824-16
10Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ1000010442-38

Αποτελέσματα Αγώνων 10ης Αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011)

Ημ/νίαΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμαΓήπεδο / ΔιαιτητήςΚατάστ.
10/12/2011 13:30ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΑ.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ5 – 1ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥΟΛΟΚ
10/12/2011 14:30Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10 – 5ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝΟΛΟΚ
10/12/2011 13:00ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΑΕΚ 10 – 7ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΟΛΟΚ
10/12/2011 10:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ4 – 1ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΟΛΟΚ
11/12/2011 11:15ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 12 – 2ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΟΛΟΚ

Πρόγραμμα Αγώνων 11ης Αγωνιστικής (17-18 Δεκεμβρίου 2011)

ΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΑΕΚ 1Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (2000)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ ΥπέρΓκόλ ΚατάΔιαφορά
1ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 292790049742
2ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11021703291514
3ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 21019613251510
4ΑΕΚ 2101752321183
5F.C. ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑ91341420191
6ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 21093071025-15
7ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 21093071136-25
8ΟΜΑΔΑ 11000010030-30

Αποτελέσματα Αγώνων 10ης Αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011)

Ημ/νίαΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμαΓήπεδο / ΔιαιτητήςΚατάστ.
10/12/2011 10:15ΑΕΚ 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 20 – 0ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣΟΛΟΚ
10/12/2011 13:45F.C. ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑΟΜΑΔΑ 13 – 0 ΟΛΟΚ
10/12/2011 12:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 2ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 20 – 6ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥΟΛΟΚ
10/12/2011 20:30ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 22 – 1ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣΟΛΟΚ

Πρόγραμμα Αγώνων 11ης Αγωνιστικής (17-18 Δεκεμβρίου 2011)

ΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμα
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1ΑΕΚ 2
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2F.C. ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑ
ΟΜΑΔΑ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2

JUNIOR

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΓκολ ΥπέρΓκόλ ΚατάΔιαφορά
1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ92581031328
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 171961020218
3ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 181961123914
4Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 181651218612
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 181341315132
6ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ8103141419-5
7ΤΑΥΡΟΣ893051019-9
8ΟΜΑΔΑ 160006018-18
9ΟΜΑΔΑ 260006018-18
10ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 180008024-24

Αποτελέσματα Αγώνων 10ης Αγωνιστικής (10-11 Δεκεμβρίου 2011)

Ημ/νίαΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμαΓήπεδο / ΔιαιτητήςΚατάστ.
ΟΜΑΔΑ 1ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥΑΝΑΜ
ΤΑΥΡΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΝΑΜ
11/12/2011 13:00Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΝΑΜ
10/12/2011 09:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10 – 3ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΑΞΙΑΟΛΟΚ
Παρατηρήσεις: Ο Ολυμπιακος αγωνιζεται στο τουρνουα χωρις βαθμολογικο ενδιαφερον,ο αγωνας κανονικα ηρθε 1-2 υπερ του ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ.
ΟΜΑΔΑ 2ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1ΑΝΑΜ

Πρόγραμμα Αγώνων 11ης Αγωνιστικής (17-18 Δεκεμβρίου 2011)

ΓηπεδούχοιΦιλοξενούμενοιΑποτ/σμα
ΟΜΑΔΑ 2ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΑΥΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ

Σχόλια