Η 3η ημέρα του Τουρνουά “Γαλατσι 2012” (Photos)

Συνεχίστηκε σήμερα Μ. Τετάρτη (11/4), το πασχαλινό τουρνουά “Γαλάτσι 2012. που διοργανώνεται από τον ΠΑΣ Γαλάτσι.

Καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας υπήρχε ηλιοφάνεια, πράγμα που έδωσε την ευκαιρία σε όλα τα παιδιά να “βγάλουν” όλα τα καλά τους στοιχεία στο γήπεδο.

Σήμερα έγιναν τα τελευταία παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες και είχαμε την τελική κατάταξη στους ομίλους. Έτσι αύριο Μ. Πέμπτη θα αγωνιστούν οι πρώτοι κάθε ομίλου μεταξύ τους στον τελικό της κάθε κατηγορίας, για την κατάκτηση της πρώτης θέσης. Οι δεύτερες ομάδες θα αγωνιστούν για τις θέσεις 3η-4η, οι τρίτες για τις θέσεις 5η-6η και οι τέταρτες για τις θέσεις 7η-8η.

Στην κατηγορία των Παίδων (1997-1998), θα αγωνιστούν στον τελικό ο Παναθηναϊκός με την ομάδα του ΑFC Άρσεναλ. Οι πράσινοι τερμάτισαν αήττητοι στον Α’ όμιλό, αν και οι μικρότεροι ηλικιακά στην κατηγορία, λόγω ότι η ομάδα απαρτίζεται από παιδιά γεννηθέντα το 1998 και μόνο. Η πολύ καλή ομάδα του ΑFC Άρσεναλ ισσοβάθμισε με την ΑΕΚ στον Β’ όμιλο, αλλά κατέλαβε την πρώτη θέση με καλύτερη διαφορά τερμάτων.

Στην κατηγορία των Παμπαίδων (1999-2000) ο ΠΑΣ Γαλάτσι τερμάτισε πρώτος στον Α΄όμιλο, δείχνοντας ιδιαίτερα καλά στοιχεία στο παιχνίδι του.Θα αντιμετωπίσει στον τελικό την πολύ δυνατή ομάδα της Αθηναΐδας, η οποία τερμάτισε αήττητη με 9 βαθμούς στον Β’ όμιλο. ΑΕΚ και Παναθηναϊκός που βρίσκονταν στους ομίλους αυτούς, δεν τα κατάφεραν, λόγω ότι είχαν “κατεβάσει” ομάδες γεννηθέντες το 2000.

Στην κατηγορία των Τζούνιορ Α’ (2001-2002) θα έχουμε το ντέρμπι μεταξύ του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ. Η ΑΕΚ τερμάτισε αήττητη στον Α’ Όμιλο και ο Παναθηναϊκός δεν δυσκολεύτηκε να τερματίσει και αυτός πρώτος στον Β’ όμιλο.

Στην κατηγορία των Τζούνιορ Β’ (2001-2002) ο τελικός θα είναι ανάμεσα στις ομάδες του ΑFC Άρσεναλ και του Ηλυσιακού1.

Στην κατηγορία των Προτζιούνιορ (2003-2004) για την πρώτη θέση θα αναμετρηθούν ο ΠΑΣ Γαλάτσι και η Ακαδημία Λάκη.

Τέλος στα Μίνι (2004-2005) θα αγωνιστούν στον τελικό ο ΠΑΣ Γαλάτσι με τον Παράδεισο Αμαρουσίου.

 

Δείτε παρακάτω το αυριανό πρόγραμμα των αγώνων κατάταξης, όλα τα αποτελέσματα, τους μέχρι στιγμής πρώτους σκόρερ και τις τελικές βαθμολογίες των ομίλων μετά και τη σημερινή 3η μέρα του τουρνουά.

 


Το πρόγραμμα των αγώνων κατάταξης (M. Πέμπτη  12/04)

Με μεγάλο ενδιαφέρων αναμένεται η τελευταία ημέρα των αγώνων, όπου πρόκειται να διεξαχθούν σπουδαίες αναμετρήσεις.Το πρόγραμμα των αγώνων της τελευταίας ημέρας (M. Πέμπτη  12/04) είναι το εξής:

Γήπεδο 11Χ 11

M. Πέμπτη  12/04/12
8:404Α-4ΒΠΑΙΔΙΚΟΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΟΡΩΝΙΔΑ
9:353Α-3ΒΠΑΙΔΙΚΟΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ
10:304Α-4ΒΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΟΡΩΝΙΔΑ
11:253Α-3ΒΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΑΕΚΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
12:202Α-2ΒΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ
13:352Α-2ΒΠΑΙΔΙΚΟΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΕΚ
14:504Α-4ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΚΟΡΩΝΙΔΑ
14:503Α-3ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ARSENAL
15:452Α-2ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΤΕΛΙΚΟΙ
15:451Α-1ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΑΑΕΚΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
16:501Α-1ΒΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΘΗΝΑΙΔΑ
18:051Α-1ΒΠΑΙΔΙΚΟΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣAFC ARSENAL

Γήπεδο 7Χ7

9:004Α-4ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΚΟΡΩΝΙΔΑ
9:503Α-3ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
10:402Α-2ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2ΑΘΗΝΑΙΔΑ
11:304Α-4Β2003-2004ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
12:203Α-3Β2003-2004ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2ΚΟΡΩΝΙΔΑ
13:102Α-2Β2003-2004AFC ARSENALΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1
14:004Α-4Β2004-2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
14:503Α-3Β2004-2005ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
15:402Α-2Β2004-2005ΑΘΗΝΑΙΔΑΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΤΕΛΙΚΟΙ
16:301Α-1Β2004-2005ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
17:201Α-1Β2003-2004ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
18:101Α-1ΒΤΖΟΥΝΙΟΡ ΒAFC ARSENALΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 1

 

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗ 3η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  “ΓΑΛΑΤΣΙ 2012”

Γήπεδο 11Χ 11

Μ. Δευτέρα 09/04/12
Παιδικό 1997-1998 2Χ30
08:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ3-1
09:50ΚΟΡΩΝΙΔΑΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ1-3
11:00ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ0-3
12:10AFC ARSENALAEK1-1
Παμπαιδικό 1999-2000 2Χ30
13:20ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ.1-0
14:30ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΘΗΝΑΙΔΑ1-3
15:40ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣAEK2-1
16:50ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ1-2
Τζούνιορ (Α’) 2001-2002 2Χ25
18:00ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΗ3-0
18:00ΚΟΡΩΝΙΔΑAFC ARSENAL1-2
19:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜ.ΑΕΚ0-2
19:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 21-1
Μ. Τρίτη 10/04/12
Παιδικό 1997-1998 2Χ30
08:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑ ΙΩΝΙΑ4-2
09:50ΚΟΡΩΝΙΔΑAFC ARSENAL0-2
11:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ0-2
12:10ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣΑΕΚ1-2
Παμπαιδικό 1999-2000 2Χ30
13:20ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ1-0
14:30ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ0-3
15:40ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑAEK0-0
16:50ΑΘΗΝΑΙΔΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ3-1
Τζούνιορ (Α’) 2001-2002 2Χ25
18:00ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑ1-0
18:00ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ1-5
19:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΑΕΚ1-5
19:00AFC ARSENALΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 20-1
Μ. Τετάρτη 11/04/12
Παιδικό 1997-1998 2Χ30
08:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ0-2 .………
09:50ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΕΚ0-1
11:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΝΕΑ ΙΩΝΙΑ0-1
12:10ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣAFC ARSENAL0-3
Παμπαιδικό 1999-2000 2Χ30
13:20ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙΑΕΚ1-1
14:30ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ0-10
15:40ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ0-3
16:50ΑΘΗΝΑΙΔΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ4-2
Τζούνιορ (Α’) 2001-2002 2Χ25
18:00ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΑΕΚ1-3
18:00ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  21-0
19:00ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑ1-2
19:00AFC ARSENALΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ0-3

Γήπεδο 7Χ7

Μ. Δευτέρα 09/04/12
Τζούνιορ (Β’) 2001-2002        2Χ20
09:00ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1AFC ARSENAL2-4
09:50ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΚΟΡΩΝΙΔΑ6-1
10:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  3ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 21-2
11:30ΑΘΗΝΑΙΔΑΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 12-2
Προτζούνιορ 2003-2004        2Χ20
12:20ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑ 25-3
13:10ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑ 10-9
14:00AFC ARSENALΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.6-2
14:50ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ2-6
Μίνι 2004-2005        2Χ20
15:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ11-1
16:30ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑ0-3
17:20ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΘΗΝΑΙΔΑ1-4
18:10ΚΟΡΩΝΙΔΑΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ9-0
Μ. Τρίτη 10/04/12
Τζούνιορ (Β’) 2001-2002 2Χ20
09:00ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 1ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  31-3
09:50ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΑΘΗΝΑΙΔΑ3-4
10:40AFC ARSENALΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 22-1
11:30ΚΟΡΩΝΙΔΑΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 11-8
Προτζούνιορ 2003-2004 2Χ20
12:20ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ 1AFC ARSENAL5-4
13:10ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΚΟΡΩΝΙΔΑ0-4
14:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜ 2ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.5-4
14:50ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ0-2
Μίνι 2004-2005 2Χ20
15:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ5-1
16:30ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΚΟΡΩΝΙΔΑ0-6
17:20ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑ1-4
18:10ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ6-0
Μ. Τετάρτη 11/04/12
Τζούνιορ (Β’) 2001-2002 2Χ20
09:00ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 22-2 ………
09:50ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 10-8
10:40AFC ARSENALΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  34-0
11:30ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΘΗΝΑΙΔΑ1-10
Προτζούνιορ 2003-2004 2Χ20
12:20ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.8-4
13:10ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ0-5
14:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜ 2AFC ARSENAL1-3
14:50ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜ 1ΚΟΡΩΝΙΔΑ4-2
Μίνι 2004-2005 2Χ20
15:40ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  1ΑΘΗΝΑΙΔΑ6-0
16:30ΠΑΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  2ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ3-1
17:20ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ0-3
18:10ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΚΟΡΩΝΙΔΑ2-1

 

Πρώτοι Σκόρερ

Η μέχρι στιγμής η κατάταξη των πρώτων σκόρερ στο τουρνουά έχει ως εξής:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΠΩΝΥΜΟΟΜΑΔΑΓΚΟΛ
ΠαιδικόΚαραγιάννηςAFC ARSENAL4
ΜήτσοςΚαραταΐδης3
ΠαμπαιδικόΙγκμπινόμπαΑθηναΐδα4
ΔρόσσηςΑτρόμητος Χαλ.3
Juniors A ΓκούντγιονσενΑΕΚ5
Juniors ΒΠαπούλιαςΗλυσιακός8
ΦίλοςΑθηναΐδα6
2003-2004ΓιαννακουδάκηςΚορωνίδα6
ΤσαβόλιΠΑΣΓαλάτσι6
2004-2005ΓεροντάκηςςΚορωνίδα 7
ΜούτσαΚορωνίδα7
ΘεοδωρόπουλοΠΑΣ Γαλάτσι6

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ

Η τελική βαθμολογία των Ομίλων έχει ως εξής:

Α/ΑΟΜΑΔΑΓΚΟΛ +ΓΚΟΛ –ΒΑΘΜΟΙ
Παιδικό 1997-1998

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1οςΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ709
2οςΓΑΛΑΤΣΙ756
3οςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ373
4οςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ160

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1οςAFC ARSENAL617
2οςΑΕΚ427
3οςΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ463
4οςΚΟΡΩΝΙΔΑ160
Παμπαιδικό 1999-2000

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ317
2οςΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ526
3οςΑΕΚ232
4οςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ041
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςΑΘΗΝΑΪΔΑ1049
2οςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χ.1346
3οςΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ663
4οςΚΟΡΩΝΙΔΑ1160
Τζούνιορ (Α’) 2001-2002
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςΑΕΚ1029
2οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  1536
3οςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ243
4οςΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ2100
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ927
2οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2224
3οςAFC ARSENAL243
4οςΚΟΡΩΝΙΔΑ373
Τζούνιορ (Β’) 2001-2002
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςAFC ARSENAL1039
2οςΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  2554
3οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  3473
4οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  1591
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  11737
2οςΑΘΗΝΑΪΔΑ1657
3οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 29133
4οςΚΟΡΩΝΙΔΑ3230
Προτζούνιορ 2003-2004
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 118119
2οςAFC ARSENAL1386
3οςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 29123
4οςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ10190
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1οςΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ1329
2οςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  11346
3οςΚΟΡΩΝΙΔΑ8103
4οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 20180
Μίνι 2004-2005

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  12229
2οςΑΘΗΝΑΪΔΑ886
3οςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ593
4οςΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ2180

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1οςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜ.1119
2οςΚΟΡΩΝΙΔΑ1626
3οςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 23103
4οςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ1180

 

Φωτορεπορτάζ

Δείτε στιγμές των αγώνων από την 3η ημέρα (Μ. Τετάρτη 11/4), που αποθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του football-academies.gr

 

Φωτορεπορτάζ

Δείτε στιγμές των αγώνων από την 2η ημέρα (Μ. Τρίτη 10/4)που αποθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του football-academies.gr



Φωτορεπορτάζ

Δείτε στιγμές των αγώνων από την 1η ημέρα (Μ. Δευτέρα 9/4) που αποθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του football-academies.gr

Σχόλια