ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ και ΟΛΑ τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής του AFC – Θουκυδίδειο 2011-2012 (22-23 Οκτωβρίου 2011)

Δείτε παρακάτω  όλα τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής του AFC – Θουκυδίδειο 2011-2012 που πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 22-23 Οκτωβρίου 2011.

 


 




Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Super Cup) ΠΑΕ

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α1΄ ΟΜΙΛΟΣ (1997)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1ΟΜΑΔΑ 13-0
ΤΑΥΡΟΣΠΑΟ ΡΟΥΦ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13-0
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΧΑΙΔΑΡΙ Α.Ο.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγών.Βαθ.Ν ΙHΓκολ(+)Γκολ(-)Διαφ.
1ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 13930015015
2ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 137210734
3ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 134111532
4ΠΑΟ ΡΟΥΦ2310136-3
5ΧΑΙΔΑΡΙ Α.Ο.11010220
6ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ11010110
7ΣΧΟΛΗ ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12000209-9
8ΟΜΑΔΑ 13000309-9

Α2΄ ΟΜΙΛΟΣ (1997)

ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 12-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1ΑΕΚ 12-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟ2-0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ2-0
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ6-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγών.Βαθ.ΝΙHΓκολ(+)Γκολ(-)Διαφ
1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13930013013
2ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ39300624
3Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13721013211
4ΣΟΥΡΜΕΝΑ36201431
5Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13620147-3
6ΑΕΚ 12310112-1
7ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 12101123-1
8ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ3000329-7
9ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ3000329-7
10ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟ30003111-10

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (1998)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ2-0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 24-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2ΑΝΑΒΛ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 16-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΜΙΝΟΤΑΥΡΟΣ 20-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγών.Βαθ.ΝΙHΓκολ(+)Γκολ(-)Διαφ
1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 239300716
2ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2262001129
3ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ36201624
4ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ13100606
5ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 223101211
6ΜΙΝΟΤΑΥΡΟΣ 22310126-4
7ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 12310112-1
8ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 22000218-7
9ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ2000203-3
10ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 130003213-11

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (1999)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ0-0
ΑΕΚ 1ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟ11-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 12-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγών.Βαθ.ΝΙHΓκολ(+)Γκολ(-)Διαφ.
1ΑΕΚ 13930018216
2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 137210615
3ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ26200624
4ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ36201880
5ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 134111972
6ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 134111761
7ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ3411123-1
8ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12000215-4
9ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ30003212-10
10ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟ30003114-13

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (2000)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΑΕΚ 23-1
ΟΜΑΔΑ 1F.C. ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 27-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγών.Βαθ.ΝΙHΓκολ(+)Γκολ(-)Διαφ.
1ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 23930023221
2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2393001147
3ΑΕΚ 223101541
4ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12310145-1
5F.C. ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑ1000134-1
6ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 220002011-11
7ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 230003117-16
8ΟΜΑΔΑ 100000000

JUNIOR

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ5-1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1ΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 14-2
ΟΜΑΔΑ 2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγών.Βαθ.ΝΙHΓκολ(+)Γκολ(-)Διαφ.
1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ262001019
2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 124110523
3ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 113100422
4Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12101124-2
5ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 111010000
6ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ2101126-4
7ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 100000000
8ΤΑΥΡΟΣ2000219-8
9ΟΜΑΔΑ 100000000
10ΟΜΑΔΑ 200000000

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Golden Cup) (ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ)

ΕΦΗΒΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTIΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Α.Π.Ο.3-0
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ3-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 22-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 1Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20-12
ΠΛΑΤΩΝ Π.Α.Ε.ΣΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ0-7
ΠΑΟ ΡΟΥΦΟΜΑΔΑ 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΉΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3930019019
2ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 136201651
3ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.36201422
4ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI35120633
5Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 234111541
6ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Α.Π.Ο.3411134-1
7ΠΑΟ ΡΟΥΦ23101826
8Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2331021349
9ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ3202146-2
10ΠΛΑΤΩΝ Π.Α.Ε.Σ20002015-15
11ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 120002023-23
12ΟΜΑΔΑ 100000000

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.2-1
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ6-0
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ2-4
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΝΑΒΛ.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 11-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ39300945
2ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 137210624
3Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 136201826
4Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 136201752
5ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ35120624
6ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ24110972
7ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.34111936
8ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 13310247-3
9ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3310234-1
10ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ31012813-5
11ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12000227-5
12ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ30003318-15

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙCOSMOS Β.Π.5-2
ΟΜΑΔΑ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙA JUVENTUS2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΟΜΑΔΑ 1
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Α.Π.ΟΑ.Ο. ΙΑΣΟΝΑΣ0-0
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟSAINT CATHERIN’SΑΝΑΒΛ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Α.Π.Ο372101156
2Α.Ο. ΙΑΣΟΝΑΣ35120431
3ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ24110743
4ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ24110431
5ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ23101541
6ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ23101211
7COSMOS Β.Π.33102710-3
8ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ2101136-3
9ΑΚΑΔΗΜΙA JUVENTUS1000102-2
10SAINT CATHERIN’S2000249-5
11ΟΜΑΔΑ 200000000
12ΟΜΑΔΑ 100000000

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ4-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΙΛΙΣΣΙΑ 20045-1
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΝΑΒΛ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-3
ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI (2)Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ37210752
2ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 136201880
3ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ36201752
4ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 124110615
5ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3411156-1
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ23101853
7Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ13100321
8Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 123101431
9ΣΟΥΡΜΕΝΑ2101156-1
10ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ2000214-3
11ΙΛΙΣΣΙΑ 200430003312-9
12ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI (2)00000000

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣ2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ0-0
ΑΤΤΙΚΟΣΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΑΝΑΒΛ.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.1-3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 137210945
2ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ37210303
3ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ26200413
4ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.36201633
5ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ35120431
6ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 134111330
7ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ3411134-1
8ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ23101330
9ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3310245-1
10ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 12000202-2
11ΑΤΤΙΚΟΣ2000204-4
12Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣ3000329-7

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTIΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-2
ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ6-4
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Ο.5-0
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ7-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΑΙΩΝΑ0-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2620010010
2ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.26200523
3ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI36201532
4Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 135120725
5Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ34111550
6ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.13100716
7ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΑΙΩΝΑ13100404
8ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Ο.33102410-6
9ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο.3310211110
10ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ31012311-8
11ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ1000104-4
12ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ30003517-12

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. ΙΑΣΟΝΑΣCOSMOS Β.Π.1-1
Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΣSAINT CATHERIN’SΑΝΑΒΛ.
Γ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1ΑΕΚ 1ΑΝΑΒΛ.
ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ6-3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Α.Π.Ο.5-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 1ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ3-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΑΕΚ 12620011011
2Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2262001028
3Γ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 126200624
4Α.Ο. ΙΑΣΟΝΑΣ3411147-3
5ΑΚΑΔΗΜΙΑ AJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ13100633
6SAINT CATHERIN’S23101853
7Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΣ2310167-1
8ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ2310158-3
9COSMOS Β.Π.3202149-5
10ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 12101146-2
11ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Α.Π.Ο.2000237-4
12ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ30003516-11

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΟΜΑΔΑ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣΟΥΡΜΕΝΑ2-0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ1-0
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ0-0
FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOLΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ26200422
2ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 124110303
3Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣ24110404
4ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ24110312
5Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 113100211
6ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.13100101
7ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ3202112-1
8ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ3101224-2
9FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL2000216-5
10ΣΟΥΡΜΕΝΑ2000205-5
11ΟΜΑΔΑ 100000000
12ΟΜΑΔΑ 200000000

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTIΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο.6-0
ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥCOSMOS CLUB0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΜΑΔΑ 2
Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΣΟΜΑΔΑ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ1-7
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.4-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI262001019
2Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΔΡΑΣ26200514
3ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο.3620137-4
4ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3620114311
5ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ34111963
6ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.331021275
7COSMOS CLUB3310236-3
8ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ11010220
9ΑΚΑΔΗΜΙΑ AJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ1000101-1
10ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ30003226-24
11ΟΜΑΔΑ 200000000
12ΟΜΑΔΑ 100000000

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΚΑΡΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 14-5
SAINT CATHERIN’SΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΝΑΒΛ.
Α.Ο. ΙΑΣΟΝΑΣΑ.Σ.Β.Π. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ7-1
ΟΜΑΔΑ 1Γ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ0-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 126200862
2ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ23101936
3Α.Ο. ΙΑΣΟΝΑΣ23101844
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ13100505
5Γ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 113100312
6ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ23101752
7SAINT CATHERIN’S11010110
8Α.Σ.Β.Π. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ31012211-9
9ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ00000000
10ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ1000105-5
11ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ1000107-7
12ΟΜΑΔΑ 100000000

JUNIOR

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ5-3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 11-3
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΣΟΥΡΜΕΝΑ3-0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1372101266
2ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ37210835
3ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 137210624
4ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 137210514
5ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ3512011110
6ΣΟΥΡΜΕΝΑ3411156-1
7ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ33102810-2
8ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ33102770
9ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ22020220
10ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3101213-2
11ΟΜΑΔΑ 120002014-14
12ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ30003616-10

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝΟΜΑΔΑ 1
COSMOS Β.Π.ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ6-5
Α.Σ.Β.Π. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ8-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ2-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ393001477
2ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ262001138
3Α.Σ.Β.Π. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ362011284
4COSMOS Β.Π.2310110100
5ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ23101972
6ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ3310279-2
7ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ2000239-6
8ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ1000123-1
9ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ20002315-12
10ΟΜΑΔΑ 100000000

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΟΜΑΔΑ 2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.1-0
ΑΙΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 12-6
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Σ. ΙΛΙΟΝ 2009ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI1-1
Γ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 11-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI3721012210
2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 136201927
3ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ34111440
4ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ13100615
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 113100624
6ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ13100101
7Γ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 123101440
8ΑΙΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ2000239-6
9ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.2000217-6
10ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Σ. ΙΛΙΟΝ 200920002015-15
11ΟΜΑΔΑ 200000000
12ΟΜΑΔΑ 100000000

PROJUNIOR

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ 2ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 10-8
Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 10-4
FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOLΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ6-0
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.COSMOS CLUB0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 13930019217
2Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣ3620156-1
3FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL3620115150
4ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.23101945
5ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 113100808
6COSMOS CLUB3310210100
7ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ3310228-6
8ΟΜΑΔΑ 21000106-6
9ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ30003219-17
10ΟΜΑΔΑ 100000000

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 16-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ7-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝΑΝΑΒΛ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ13100808
2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ23101743
3ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ13100615
4ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ13100321
5ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 123101853
6ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ2310137-4
7ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 130003117-16
8ΟΜΑΔΑ 100000000

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOLΑ.Ο.Ν.Α.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 10-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΟ ΥΜΗΤΤΟΣ
ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥΑ.Ο. ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ0-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟμάδαΑγ.Βαθ.ΝΙΗΓκολ(+)Γκόλ(-)Διαφορά
1ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 12620013211
2Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ262001147
3Α.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣ26200817
4Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑ13100651
5Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 213100404
6ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 12310156-1
7Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12310135-2
8ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ20002611-5
9FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL20002313-10
10Α.Ο.Ν.Α.1000103-3
11Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 130003514-9
12ΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ00000000

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Premier Cup) (ΜΠΟΥΡΛΗΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2ΣΟΥΡΜΕΝΑ
Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ5-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑ.Ο.Ν.Α.1-3
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ6-0
Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ1-3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTIΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-7
ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΙΩΝΑΣ4-1
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.2-1
COSMOS CLUBΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ2-5
Π.ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ4-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΟΜΑΔΑ 1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΣΟΥΡΜΕΝΑ4-0
Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ2-3
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 11-3
Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗCOUROS CLUB1-3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ 2ΟΜΑΔΑ 1
ARSENAL SOCCER SCHOOL RENTIΠ.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑ.Ο. ΥΜΗΤΤΟΣ0-2
ΠΑΟ ΡΟΥΦΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ7-1
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΓ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 20-3
FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOLΑ.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ2-5

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΟΜΑΔΑ 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 27-0
ΟΜΑΔΑ 3ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2
ORANIE (1)ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ2-2
ΟΜΑΔΑ 1ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ

JUNIOR

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ0-0
ΔΗΑΝΑΣΟΥΡΜΕΝΑ5-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ5-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣΑ.Ο.Ν.Α.0-3
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ1-3
Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ JUVENTUS3-2

Β’  ΟΜΙΛΟΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑORANIE (1)0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ2-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥFOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣARSENAL SOCCER SCHOOL RENTI2-1
ΟΜΑΔΑ 1ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.Ν.Α.ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 12-0
COSMOS CLUBΥΜΗΤΤΟΣ1-0
ORANIE (2)Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ.7-2
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑ.Ο. ΒΥΡΩΝΑ2-1
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΑΙΩΝΑΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18-0
ΟΜΑΔΑ 1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

PROJUNIOR

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ 1Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΗΑΝΑΟΜΑΔΑ 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ2-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣΑ.Ο.Ν.Α.0-3
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ1-0
Γ.Σ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣCOUROS CLUB

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-5
FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOLΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 1ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ8-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12-0
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣΓ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12-3

Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Happy)

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

2η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥΠ.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ4-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18-3
A.O. ΒΥΡΩΝΑΣΥΜΗΤΤΟΣ0-2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.ΟΟΜΑΔΑ 1

PROJUNIOR

Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (2)3 – 5
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ10 – 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 1ΥΜΗΤΤΟΣ1 – 4
ΟΜΑΔΑ 2ΟΜΑΔΑ 1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΦΗΜΗ ΑΛΙΜΟΥ2 – 3

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥALBICELESTE8 – 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΓ.Σ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 13 – 1
ΠΕΥΚΗ Α.ΟΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΝΑΒ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥALBICELESTE2 – 1
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ0 – 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΑ3 – 1

Σχόλια