Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της Τρίτης (23/12), του 2ου Χριστουγεννιάτικου Τουρνουά της ΕΠΣΑ

Συνεχίζεται στην Αθήνα το 2ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά της ΕΠΣ Αθηνών το οποίο ξεκίνησε το Σάββατο (20/12) και θα διαρκέσει ως και την Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2014.

Δείτε παρακάτω, όλα τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα, καθώς και το πρόγραμμα της Τρίτης (23/12)

Τα αποτελέσματα:

 

 

 

 

 

 

ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
75.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο20/12/1417:300-0
76.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο20/12/1418:401-1
77.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/12/1418:404-0
78.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/12/1419:501-1
79.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔευτέρα22/12/1416:20
80.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔευτέρα22/12/1417:301-2
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
81.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1410:002-1
82.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/12/1411:001-3
83.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1409:002-1
84.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1410:151-0
85.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1418:152-3
86.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1419:300-1
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
87.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1410:002-2
88.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1411:153-0
89.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1414:001-2
90.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή21/12/1415:451-1
91.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔευτέρα22/12/1415:003-1
92.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1421:003-1
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
93.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/12/1412:301-0
94.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1420:150-2
95.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1416:300-2
96.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1417:452-0
97.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΔευτέρα22/12/1416:000-1
98.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΔευτέρα22/12/1417:001-1
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
99.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1414:002-1
100.Κ.Ε.Φ.Α. ΚΥΘΗΡΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1415:100-4
101.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1409:004-1
102.Κ.Ε.Φ.Α. ΚΥΘΗΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1410:300-6
103.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1419:301-0
104.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – Κ.Ε.Φ.Α. ΚΥΘΗΡΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:002-0
ΜΙΝΙ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
105.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1419:101-1
106.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1419:103-6
107.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1416:300-4
108.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1416:306-5
109.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1417:000-2
110.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1417:004-7
ΜΙΝΙ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
111.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1417:007-2
112.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1418:000-5
113.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1417:005-0
114.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1418:002-5
115.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1417:003-1
116.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1418:000-6
ΜΙΝΙ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
117.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1412:004-8
118.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1417:001-7
119.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1412:005-3
120.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1417:005-3
121.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
122.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΜΙΝΙ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
123.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1411:003-2
124.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1413:003-0
125.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1411:008-3
126.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1413:003-5
127.ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
128.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
129.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1415:105-1
130.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1416:001-0
131.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1412:452-4
132.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή21/12/1413:300-1
133.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1417:202-0
134.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:5010-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
135.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1411:154-0
136.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS 1 – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1415:303-1
137.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS 1FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1414:301-2
138.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/12/1417:304-2
139.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1415:304-0
140.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1417:305-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
141.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1411:103-0
142.ΑΕΚ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1417:301-1
143.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1417:002-3
144.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕΚΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1417:301-0
145.ΑΕΚ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1ΠΕΥΚΗΣΔευτέρα22/12/1416:300-1
146.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1421:000-5
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
147.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1410:304-2
148.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο20/12/1411:301-1
149.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1410:150-5
150.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1418:400-4
151.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα22/12/1415:002-2
152.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:201-3
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
153.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο20/12/1412:401-3
154.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΗΕΝΣ 2 – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1416:404-1
155.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1411:302-5
156.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΗΕΝΣ 2FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1412:400-1
157.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΗΕΝΣ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1416:152-1
158.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:000-4
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
159.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1412:205-2
160.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1417:300-4
161.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1410:152-1
162.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1412:507-1
163.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1420:152-4
164.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:001-2
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
165.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1412:400-5
166.AFC – ARSENAL – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1412:503-1
167.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1410:150-1
168.AFC – ARSENAL – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1413:151-0
169.ΠΑΠΑΓΟΣ – AFC – ARSENALΜΕΛΙΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1417:201-0
170.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1419:503-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
171.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1413:451-2
172.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1415:004-0
173.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1414:456-1
174.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1418:304-0
175.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1416:400-3 α.α.
176.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1417:50
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
177.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1410:001-1
178.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1416:202-1
179.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2ΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1414:305-1
180.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1417:153-0
181.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1418:400-1
182.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:401-1
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
183.ΠΕΥΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1411:152-0
184.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1418:001-0
185.ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1409:151-2
186.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1410:300-3
187.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1418:151-0
188.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1419:002-4
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP ΣΤ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
189.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1411:400-2
190.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1411:401-3
191.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1414:000-6
192.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1414:000-1
193.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΔευτέρα22/12/1416:103-2
194.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΔευτέρα22/12/1419:002-2
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP ΣΤ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
195.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1412:502-1
196.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/12/1415:100-2
197.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή21/12/1414:404-1
198.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1416:304-1
199.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1416:102-1
200.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1419:501-6
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
201.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1411:400-1
202.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/12/1416:200-3
203.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1411:301-5
204.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1417:453-4
205.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣΙΛΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:002-3
206.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1418:401-1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
207.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1412:504-0
208.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1414:404-0
209.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1412:503-4
210.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1414:000-2
211.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα22/12/1416:10
212.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1419:002-3
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
213.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1419:503-3
214.ΑΕΚ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1420:106-0
215.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1412:501-2
216.ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1414:005-1
217.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕΚΠΕΥΚΗΣΔευτέρα22/12/1415:150-3
218.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1416:102-1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
219.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1415:405-0
220.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – AFC – ARSENALΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1416:501-1
221.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1412:453-1
222.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – AFC – ARSENALΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1418:101-0
223.AFC – ARSENAL – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:101-7
224.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:201-2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
225.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1412:303-1
226.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1417:300-5
227.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1412:151-0
228.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1413:300-5
229.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗALMAΔευτέρα22/12/1416:00
230.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-2Δευτέρα22/12/1417:452-3
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
231.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1417:303-6
232.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1418:402-0
233.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1415:151-5
234.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1416:302-1
235.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1415:001-2
236.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Δευτέρα22/12/1416:151-1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
237.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1410:308-0
238.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1412:500-5
239.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1411:404-1
240.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1415:150-5
241.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:000-9
242.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:001-3
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
243.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1410:301-3
244.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1418:401-0
245.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1411:301-5
246.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1411:400-2
247.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1417:452-1
248.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:103-2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
249.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1413:307-1
250.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1417:502-2
251.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1412:452-2
252.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 – ΑΜΦΙΑΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1420:152-1
253.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΔευτέρα22/12/1415:500-4
254.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΔευτέρα22/12/1419:300-0
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
255.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1418:407-1
256.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1419:001-0
257.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENSFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1409:002-4
258.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή21/12/1415:501-5
259.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1418:407-1
260.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1420:003-0
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
261.AFC – ARSENAL – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1415:004-0
262.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1417:002-4
263.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – AFC – ARSENALAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1415:003-4
264.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1416:005-6
265.AFC – ARSENAL – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:005-1
266.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:001-1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
267.ARSENAL ΒΑΡΗΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗALMAΣάββατο20/12/1414:005-0
268.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑALMAΣάββατο20/12/1415:001-2
269.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑALMAΚυριακή21/12/1410:006-0
270.ARSENAL ΒΑΡΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗALMAΚυριακή21/12/1412:006-1
271.ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ARSENAL ΒΑΡΗΣALMAΔευτέρα22/12/1417:001-4
272.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗALMAΔευτέρα22/12/1418:002-4
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
273.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1420:108-1
274.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1420:106-0
275.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1415:152-2
276.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1415:150-7
277.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1416:0010-2
278.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1416:000-19
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
279.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1416:156-2
280.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1418:052-8
281.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1416:155-0
282.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1417:103-7
283.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1416:156-5
284.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1417:100-3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
285.ΠΟΨ – ΚΟΡΩΝΙΔΑCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1417:102-9
286.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1419:009-2
287.ΠΟΨ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1418:051-6
288.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1419:0011-6
289.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΟΨCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1418:058-2
290.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
291.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1413:001-2
292.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1414:007-1
293.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1414:005-1
294.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1418:007-0
295.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:001-7
296.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:000-5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
297.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1411:007-0
298.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1411:003-5
299.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1412:005-0
300.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1413:004-2
301.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:000-5
302.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
303.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1412:001-1
304.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1418:001-3
305.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1411:004-0
306.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1417:008-0
307.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:000-7
308.ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
309.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1413:000-3
310.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – LIVORNOΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1414:001-8
311.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1413:000-2
312.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – LIVORNOΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1414:001-6
313.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1415:002-1
314.LIVORNO – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1416:009-2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
315.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1415:005-0
316.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1416:006-1
317.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1415:002-1
318.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1416:003-2
319.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1417:001-9
320.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1418:005-3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
321.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1417:105-2
322.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1418:153-0
323.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1412:453-2
324.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1417:002-0
325.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1415:001-0
326.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1419:301-5
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
327.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1414:303-2
328.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1417:301-1
329.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 1ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1411:305-0
330.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1411:404-4
331.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:001-5
332.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:154-1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
333.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1417:151-3
334.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο20/12/1417:300-1
335.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1419:003-2
336.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1419:000-3
337.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΔευτέρα22/12/1415:001-0
338.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1418:001-3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
339.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1418:400-2
340.ΑΕΚ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1418:403-0
341.ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1415:152-2
342.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1417:300-4
343.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:005-0
344.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚΜΕΛΙΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1416:103-2
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
345.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1418:103-0
346.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1419:159-0
347.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1410:309-0
348.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1411:305-3
349.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
350.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1417:202-2
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
351.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1414:303-0
352.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο20/12/1418:403-0
353.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENSFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1410:004-4
354.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1411:003-0
355.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1416:300-3
356.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1417:309-0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
357.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1416:151-2
358.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1416:154-1
359.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1410:003-1
360.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1411:003-1
361.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1417:301-3
362.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1418:300-3 α.α.
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
363.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣALMAΣάββατο20/12/1413:004-0
364.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ SOCCER CLUBALMAΣάββατο20/12/1416:004-0
365.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗALMAΚυριακή21/12/1411:000-0
366.ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ SOCCER CLUB – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣALMAΚυριακή21/12/1415:000-1
367.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ SOCCER CLUBALMAΔευτέρα22/12/1416:00
368.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣALMAΔευτέρα22/12/1419:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
369.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο20/12/1412:504-3
370.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1419:501-10
371.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1410:003-0
372.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1411:006-0
373.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1418:003-1
374.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1419:000-6
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
375.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1416:204-2
376.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1417:306-0
377.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2 – ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1414:001-1
378.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1417:303-4
379.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Δευτέρα22/12/1417:454-0
380.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Δευτέρα22/12/1418:45
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP ΣΤ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
381.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – AFC – ARSENALΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο20/12/1414:004-5
382.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1419:504-1
383.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1416:204-2
384.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – AFC – ARSENALΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1419:201-4
385.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Δευτέρα22/12/1415:003-0
386.AFC – ARSENAL – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP ΣΤ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
387.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1417:304-1
388.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1418:401-3
389.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1414:008-0
390.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1417:302-1
391.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1419:002-4
392.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1420:001-4

Προσεχείς Αγώνες

ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Α – ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
9.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤρίτη23/12/1414:30
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Α – ΤΕΛΙΚΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
10.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤρίτη23/12/1415:45
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
11.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤρίτη23/12/1414:30
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – ΤΕΛΙΚΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
12.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΤρίτη23/12/1415:45

Σχόλια