Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της Δευτέρας (22/12), του 2ου Χριστουγεννιάτικου Τουρνουά της ΕΠΣΑ

Συνεχίζεται στην Αθήνα το 2ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά της ΕΠΣ Αθηνών το οποίο ξεκίνησε το Σάββατο (20/12) και θα διαρκέσει ως και την Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2014.

Δείτε παρακάτω, όλα τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα, καθώς και το πρόγραμμα της Δευτέρας (22/12)

Τα αποτελέσματα:

 

 

 

 

 

ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP A -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
69.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1414:001-1
70.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/12/1414:002-3
71.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή21/12/1414:301-0
72.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1418:45
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
73.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο20/12/1417:300-0
74.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο20/12/1418:401-1
75.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/12/1418:40
76.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/12/1419:50
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
77.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1410:002-1
78.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/12/1411:001-3
79.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1409:002-1
80.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1410:151-0
81.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1418:152-3
82.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1419:30
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
83.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1410:002-2
84.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1411:153-0
85.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1414:001-2
86.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή21/12/1415:451-1
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
87.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/12/1412:30
88.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1420:150-2
89.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1416:300-2
90.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1417:45
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
91.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1414:002-1
92.Κ.Ε.Φ.Α. ΚΥΘΗΡΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1415:100-4
93.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1409:004-1
94.Κ.Ε.Φ.Α. ΚΥΘΗΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1410:300-6
95.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1419:30
ΜΙΝΙ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
96.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1419:101-1
97.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1419:103-6
98.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1416:30
99.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1416:30
ΜΙΝΙ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
100.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1417:007-2
101.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1418:000-5
102.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1417:00
103.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1418:00
ΜΙΝΙ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
104.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1412:004-8
105.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1417:001-7
106.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1412:00
107.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1417:00
ΜΙΝΙ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
108.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1411:003-2
109.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1413:003-0
110.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1411:00
111.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1413:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
112.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1415:105-1
113.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1416:001-0
114.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1412:452-4
115.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή21/12/1413:300-1
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
116.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1411:154-0
117.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS 1 – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1415:303-1
118.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS 1FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1414:301-2
119.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/12/1417:304-2
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
120.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1411:103-0
121.ΑΕΚ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1417:301-1
122.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1417:002-3
123.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕΚΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1417:300-1
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
124.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1410:304-2
125.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο20/12/1411:301-1
126.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1410:150-5
127.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1418:40
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
128.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο20/12/1412:401-3
129.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΗΕΝΣ 2 – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1416:404-1
130.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1411:302-5
131.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΗΕΝΣ 2FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1412:400-1
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
132.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1412:205-2
133.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1417:300-4
134.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1410:152-1
135.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1412:507-1
136.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1420:153-0 α.α.
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
137.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1412:400-5
138.AFC – ARSENAL – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1412:503-1
139.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1410:150-1
140.AFC – ARSENAL – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1413:151-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
141.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1413:451-2
142.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1415:004-0
143.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1414:456-1
144.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1418:30
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
145.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1410:001-1
146.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1416:202-1
147.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2ΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1414:305-1
148.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1417:153-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
149.ΠΕΥΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1411:152-0
150.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1418:001-0
151.ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1409:151-2
152.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1410:300-3
153.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1418:151-0
154.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1419:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP ΣΤ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
155.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1411:400-2
156.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1411:401-3
157.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1414:000-6
158.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1414:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP ΣΤ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
159.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1412:502-1
160.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/12/1415:100-2
161.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή21/12/1414:404-1
162.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1416:304-1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
163.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1411:400-1
164.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/12/1416:200-3
165.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1411:301-5
166.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1417:45
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
167.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1412:504-0
168.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1414:404-0
169.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1412:503-4
170.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1414:00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
171.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1419:503-3
172.ΑΕΚ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1420:106-0
173.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1412:50
174.ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1ΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1414:00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
175.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1415:405-0
176.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – AFC – ARSENALΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1416:501-1
177.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1412:453-1
178.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – AFC – ARSENALΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1418:10
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
179.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1412:303-1
180.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1417:300-5
181.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1412:151-0
182.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1413:300-5
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
183.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1417:303-6
184.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1418:402-0
185.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1415:151-5
186.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1416:302-1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
187.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1410:308-0
188.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1412:500-5
189.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1411:404-1
190.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1415:150-5
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
191.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1410:301-3
192.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1418:401-0
193.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1411:301-5
194.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1411:40
195.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1417:45
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
196.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1413:307-1
197.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1417:502-2
198.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1412:452-2
199.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 – ΑΜΦΙΑΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1420:15
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
200.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1418:407-1
201.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1419:001-0
202.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENSFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1409:002-4
203.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή21/12/1415:501-5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
204.AFC – ARSENAL – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1415:004-0
205.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1417:002-4
206.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – AFC – ARSENALAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00
207.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1416:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
208.ARSENAL ΒΑΡΗΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗALMAΣάββατο20/12/1414:005-0
209.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑALMAΣάββατο20/12/1415:001-2
210.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑALMAΚυριακή21/12/1410:006-0
211.ARSENAL ΒΑΡΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗALMAΚυριακή21/12/1412:006-1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
212.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1420:108-1
213.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1420:106-0
214.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1415:15
215.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1415:15
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
216.ΠΟΨ – ΚΟΡΩΝΙΔΑCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1417:102-9
217.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1419:009-2
218.ΠΟΨ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1418:05
219.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
220.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1416:156-2
221.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΣάββατο20/12/1418:052-8
222.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1416:15
223.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣCAMPEON – ΛΑΚΗΚυριακή21/12/1417:10
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
224.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1413:001-2
225.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1414:007-1
226.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1414:00
227.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1418:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
228.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1411:007-0
229.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1411:003-5
230.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1412:00
231.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1413:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
232.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1412:001-1
233.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο20/12/1418:001-3
234.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1411:00
235.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/12/1417:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
236.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1413:000-3
237.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – LIVORNOΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1414:001-8
238.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1413:00
239.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – LIVORNOΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1414:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
240.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1415:005-0
241.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο20/12/1416:006-1
242.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1415:00
243.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή21/12/1416:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
244.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1417:105-2
245.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1418:153-0
246.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1412:453-2
247.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1417:002-0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
248.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΜΗΣΣάββατο20/12/1414:303-2
249.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1417:301-1
250.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 1ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1411:305-0
251.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1411:404-4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
252.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1417:151-3
253.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο20/12/1417:300-1
254.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1419:00
255.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/12/1419:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
256.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1418:400-2
257.ΑΕΚ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1418:403-0
258.ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΥΜΗΣΚυριακή21/12/1415:15
259.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1417:300-4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
260.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/12/1418:103-0
261.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο20/12/1419:159-0
262.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή21/12/1410:30
263.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή21/12/1411:305-3
264.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΚυριακή21/12/1419:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
265.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΣάββατο20/12/1414:30
266.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο20/12/1418:403-0
267.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENSFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1410:004-4
268.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΦΙΑΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΚυριακή21/12/1411:003-0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
269.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1416:151-2
270.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Σάββατο20/12/1416:154-1
271.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1410:003-1
272.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1411:003-1
273.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1417:300-3
274.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄Κυριακή21/12/1418:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
275.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣALMAΣάββατο20/12/1413:004-0
276.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ SOCCER CLUBALMAΣάββατο20/12/1416:004-0
277.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗALMAΚυριακή21/12/1411:000-0
278.ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ SOCCER CLUB – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣALMAΚυριακή21/12/1415:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
279.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο20/12/1412:504-3
280.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο20/12/1419:501-10
281.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1410:003-0
282.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1411:006-0
283.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1418:00
284.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή21/12/1419:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
285.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/12/1416:204-2
286.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1417:306-0
287.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2 – ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1414:001-1
288.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1417:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP ΣΤ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
289.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – AFC – ARSENALΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο20/12/1414:004-5
290.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο20/12/1419:504-1
291.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή21/12/1416:204-2
292.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – AFC – ARSENALΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1419:20
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP ΣΤ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
293.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1417:304-1
294.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1418:401-3
295.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή21/12/1414:00
296.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή21/12/1417:30

 

Οι επόμενοι αγώνες

ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP A -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
9.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
10.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΥΜΗΤΤΟΥΔευτέρα22/12/1415:15
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
11.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔευτέρα22/12/1416:20
12.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔευτέρα22/12/1417:30
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
13.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
14.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1421:00
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
15.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
16.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΔευτέρα22/12/1417:00
ΕΦΗΒΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
17.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – Κ.Ε.Φ.Α. ΚΥΘΗΡΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
ΜΙΝΙ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
18.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1417:00
19.ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1417:00
ΜΙΝΙ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
20.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1417:00
21.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1418:00
ΜΙΝΙ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
22.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
23.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΜΙΝΙ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
24.ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
25.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
26.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1417:20
27.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:50
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
28.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1415:30
29.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1417:30
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
30.ΑΕΚ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1ΠΕΥΚΗΣΔευτέρα22/12/1416:30
31.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1421:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
32.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα22/12/1415:00
33.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:20
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
34.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΗΕΝΣ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1416:15
35.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
36.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
37.ΠΑΠΑΓΟΣ – AFC – ARSENALΜΕΛΙΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1417:20
38.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1419:50
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
39.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1416:40
40.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1417:50
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
41.ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1418:40
42.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:40
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP ΣΤ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
43.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΔευτέρα22/12/1416:10
44.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP ΣΤ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
45.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1416:10
46.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1419:50
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
47.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣΙΛΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:00
48.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1418:40
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
49.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα22/12/1416:10
50.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1419:00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
51.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕΚΠΕΥΚΗΣΔευτέρα22/12/1415:15
52.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1416:10
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
53.AFC – ARSENAL – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:10
54.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:20
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
55.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗALMAΔευτέρα22/12/1416:00
56.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑFOUS DE FOOT ΒΑΡΗΣ-1Δευτέρα22/12/1417:45
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
57.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2ΚΥΜΗΣΔευτέρα22/12/1415:00
58.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Δευτέρα22/12/1416:15
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
59.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:00
60.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
61.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:10
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
62.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΔευτέρα22/12/1415:50
63.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΔευτέρα22/12/1419:30
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
64.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1418:40
65.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1420:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
66.AFC – ARSENAL – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
67.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
68.ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ARSENAL ΒΑΡΗΣALMAΔευτέρα22/12/1417:00
69.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗALMAΔευτέρα22/12/1418:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
70.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1416:00
71.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1416:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
72.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΟΨCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1418:05
73.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
74.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1416:15
75.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙCAMPEON – ΛΑΚΗΔευτέρα22/12/1417:10
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
76.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:00
77.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Δ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
78.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1417:00
79.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
80.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:00
81.ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1419:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
82.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1415:00
83.LIVORNO – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1416:00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
84.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1417:00
85.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα22/12/1418:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
86.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1415:00
87.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1419:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Α – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
88.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 1 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:00
89.ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΔευτέρα22/12/1415:15
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
90.ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΔευτέρα22/12/1415:00
91.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Δευτέρα22/12/1418:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Β – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
92.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔευτέρα22/12/1416:00
93.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚΜΕΛΙΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1416:10
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
94.ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΔευτέρα22/12/1417:20
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Γ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
95.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 4FAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1416:30
96.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ATHENS – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣFAIR-PLAY ΡΕΝΤΗΔευτέρα22/12/1417:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Δ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
97.ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ SOCCER CLUBALMAΔευτέρα22/12/1416:00
98.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣALMAΔευτέρα22/12/1419:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP Ε – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
99.ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Δευτέρα22/12/1417:45
100.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Δευτέρα22/12/1418:45
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP ΣΤ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
101.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Δευτέρα22/12/1415:00
102.AFC – ARSENAL – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑAFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΔευτέρα22/12/1418:00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP ΣΤ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
103.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1419:00
104.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΔευτέρα22/12/1420:00

Σχόλια