Ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα του 1oυ CHRISTΜAS CUP ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 2011 – Αποτελέσματα – Βαθμολογίες

Ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα των αγώνων του 1ου Χριστουγεννιάτικου τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου (1o CHRISTΜAS CUP ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 2011) που διοργανώνει η Αθλητική Ένωση Μεταμόρφωσης (ΑΕΜ), με τη βοήθεια και τη σύμπραξη του Δήμου Μεταμόρφωσης, στο Γήπεδο της Μεταμόρφωσης.

Η πρώτη ημέρα λοιπόν του τουρνουά κύλησε ομαλά, οι αγώνες άρχισαν στην ώρα τους, οι ομάδες προσήλθαν όλες έγκαιρα και η διαιτησία ήταν αψεγάδιαστη. Σίγουρα αυτό έχει να κάνει με την καλή δουλειά των διοργανωτών, οι οποίοι είχαν ρυθμίσει και την παραμικρή λεπτομέρεια και όλα κύλισαν άψογα.

Τα δε παιδιά, προερχόμενα από τις χριστουγεννιάτικες διακοπές, ήταν ξεκούραστα και έπαιξαν με πάθος, είχαν όρεξη για ποδόσφαιρο και έδειξαν ότι χάρηκαν τη συμμετοχή τους στους αγώνες.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες μετά την σημερινή 1η ημέρα.

ΠΑΙΔΙΚΟ 1997-1998

Σήμερα (28/12) όλες οι ομάδες των παίδων έδωσαν δύο αγώνες, πραγματοποιώντας την 1ηκαι 2η αγωνιστική.

Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των παίδων:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΠΑΤΙΣΤΑ2-0
Γκολ: Πίσπας, Βραχάλης
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΡΑΔ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΑΟ ΡΟΥΦ1-1
Γκολ: ΘεοτοκάτοςΓκολ:Πέρος
Β’ ΟΜΙΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ1-0
Γκολ: Δημαλέξης
Β’ ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ1-3
Γκολ:ΣαμπάνηςΓκολ: Τασούλης, Αυτογκόλ, Τόσκα
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΟ ΡΟΥΦ1-0
Γκολ: Βραχάλης
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΡΑΔ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΠΑΤΙΣΤΑ4-2
Γκολ: Γκιόκολι, Ριγάτος Κοσμίδης,  ΘεοτοκάτοςΓκολ: Μέντης,  Ραβάνης
Β’ ΟΜΙΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ1-1
Γκολ: ΚατσιμέντεςΓκολ: Μπήκας
Β’ ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ0-2
Γκολ: Αναγνώστου, Τάτσης

Βαθμολογία Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α/ΑΟΜΑΔΑΓΚΟΛ(+)ΓΚΟΛ(-)ΒΑΘΜΟΙ
1οςΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ306
2οςΠΑΡΑΔ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ534
3οςΠΑΟ ΡΟΥΦ121
4οςΜΠΑΤΙΣΤΑ260

Βαθμολογία Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α/ΑΟΜΑΔΑΓΚΟΛ(+)ΓΚΟΛ(-)ΒΑΘΜΟΙ
1οςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ424
2οςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ214
3οςΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ213
4οςΑ.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ150

Σκόρερ

Μετά τις δύο πρώτες αγωνιστικές στον πίνακα των σκόρερ των παίδων προηγούνται οι:

Βραχάλης (Παναθηναϊκός) 2

Θεοτοκάτος (Παράδεισος Αμαρουσίου) 2

Το πρόγραμμα των επόμενων  αγωνιστικών των παίδων:

Πέμπτη 29 Δεκ 20113η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΩΡΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ16.50
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΟ ΡΟΥΦΜΠΑΤΙΣΤΑ15.40
Β’ ΟΜΙΛΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑ.Ε.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ8.40
Β’ ΟΜΙΛΟΣΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ9.50
Παρασκευή 30 Δεκ 2011ΤΕΛΙΚΑΩΡΑ
ΘΕΣΕΙΣ 7 ΕΩΣ 84ος Α ΟΜΙΛΟΥ4ος Β ΟΜΙΛΟΥ12.20
ΘΕΣΕΙΣ 5 ΕΩΣ 63ος Α ΟΜΙΛΟΥ3ος Β ΟΜΙΛΟΥ13.30
ΘΕΣΕΙΣ 3 ΕΩΣ 42ος Α ΟΜΙΛΟΥ2ος Β ΟΜΙΛΟΥ15.50
ΘΕΣΕΙΣ 1 ΕΩΣ 21ος Α ΟΜΙΛΟΥ1ος Β ΟΜΙΛΟΥ18.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1999-2000

Σήμερα (28/12) όλες οι ομάδες των παμπαίδων έδωσαν δύο αγώνες, πραγματοποιώντας την 1η και 2η αγωνιστική.

Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των παμπαίδων:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ1-3
Γκολ: ΦρατζέσκοςΓκολ: Φωτίκας, Ασημάκης, Κουρής
Α’ ΟΜΙΛΟΣΜΠΑΤΙΣΤΑΑΤΤΑΛΟΣ2-3
Γκολ: Τσιριγώτης, ΓεωργακόπουλοςΓκολ: Μούτσας(2), Κοκορέτσης
Β’ ΟΜΙΛΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1-0
Γκολ: Φίλος Φ.
Β’ ΟΜΙΛΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΑΕΚ0-6
Γκολ: Τσέλιος, Νταούλιας(2), Νούλης, Τάμπας, Τσίλιας
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΤΤΑΛΟΣ0-2
Γκολ: Απειρανθίτης(2)
Α’ ΟΜΙΛΟΣΜΠΑΤΙΣΤΑΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ0-1
Γκολ: Ράπτης
Β’ ΟΜΙΛΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑΑΕΚ1-0
Γκολ: Ράπτης
Β’ ΟΜΙΛΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΠΑΝΙΩΝΙΟΣ1-2
Γκολ: ΤάγαρηςΓκολ: Δαυίδης(2)

Βαθμολογία Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α/ΑΟΜΑΔΑΓΚΟΛ(+)ΓΚΟΛ(-)ΒΑΘΜΟΙ
1οςΑΤΤΑΛΟΣ526
2οςΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ416
3οςΜΠΑΤΙΣΤΑ240
4οςΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ150

Βαθμολογία Β‘ ΟΜΙΛΟΣ

Α/ΑΟΜΑΔΑΓΚΟΛ(+)ΓΚΟΛ(-)ΒΑΘΜΟΙ
1οςΑΘΗΝΑΙΔΑ206
2οςΑΕΚ613
3οςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ223
4οςΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ180

Σκόρερ

Μετά τις δύο πρώτες αγωνιστικές στον πίνακα των σκόρερ των παμπαίδων προηγούνται οι:

Μούτσας (Άτταλος) 2

Απειρανθίτης (Άτταλος) 2

Νταούλιας (ΑΕΚ) 2

Δαυίδης (Πανιώνιος) 2

Το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών των Παμπαίδων:

Πέμπτη 29 Δεκ 20113η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΩΡΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΠΑΤΙΣΤΑ11.00
Α’ ΟΜΙΛΟΣΑΤΤΑΛΟΣΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ12.10
Β’ ΟΜΙΛΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ13.20
Β’ ΟΜΙΛΟΣΑΕΚΠΑΝΙΩΝΙΟΣ14.30
Παρασκευή 30 Δεκ 2011ΤΕΛΙΚΑΩΡΑ
ΘΕΣΕΙΣ 7 ΕΩΣ 84ος Α ΟΜΙΛΟΥ4ος Β ΟΜΙΛΟΥ10.00
ΘΕΣΕΙΣ 5 ΕΩΣ 63ος Α ΟΜΙΛΟΥ3ος Β ΟΜΙΛΟΥ11.10
ΘΕΣΕΙΣ 3 ΕΩΣ 42ος Α ΟΜΙΛΟΥ2ος Β ΟΜΙΛΟΥ14.40
ΘΕΣΕΙΣ 1 ΕΩΣ 21ος Α ΟΜΙΛΟΥ1ος Β ΟΜΙΛΟΥ17.00

Σχόλια