Οι Όμιλοι του πρωταθλήματος Παίδων της ΕΠΣ Αθηνών – Το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Αθηνών, οι Όμιλοι του Πρωταθλήματος Παίδων.

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα γίνει το Σάββατο 6/10 και θα διεξαχθούν 26 αγωνιστικές.

Οι 6 Όμιλοι, που έχουν κατανεμηθεί οι 82 συμμετέχουσες ομάδες είναι οι παρακάτω:

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΟ Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΟΛΩΝΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΗΦ. ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ ΟΔΥΣΣ. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

Το Πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής, για το Πρωτάθλημα, παίδων έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΚΗΦ. ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΓ.ΘΩΜΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΥΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

Σχόλια