1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά ΕΠΣΑ : Οι Όμιλοι και το Πρόγραμμα του τουρνουά (27-30 Δεκ)

Το 1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά της ΕΠΣΑ θα διεξαχθεί από τις 27 έως τις 30 Δεκεμβρίου 2013.

Δείτε τους ομίλους, αλλά και το αγωνιστικό πρόγραμμα ανά ηλικιακή κατηγορία, με τις ημερομηνίες τις ώρες και τα γήπεδα των αγώνων.

Αναλυτικά:

 

 

 

 

 

 

ΝΕΟΙ

ΟΜΙΛΟΙ ΝΕΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΜΦΙΑΛΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΛΑΤΩΝΑΣΠΑΠΑΓΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΓΚΥΖΙΑΚΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΓΚΥΖΙΑΚΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ12.4016.4014.0014.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΜΦΙΑΛΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΛΑΤΩΝΑΣΠΑΠΑΓΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΛΑΥΡΑΛΑΥΡΑ
ΩΡΑ12.4015.1514.0015.20
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΠΟΛΛΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΜΦΙΑΛΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΑΓΙΞ ΡΕΝΤΗΛΑΥΡΑΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ11.2016.4011.2012.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΓΚΥΖΙΑΚΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΛΑΤΩΝΑΣΠΑΠΑΓΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ10.0012.4011.2011.20
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΛΑΤΩΝΑΣΠΑΠΑΓΟΥΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝ ΙΩΝΙΑΣ
ΩΡΑ11.2012.4010.0010.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΜΦΙΑΛΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΓΚΥΖΙΑΚΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ10.0015.2015.2014.00

ΠΑΙΔΙΚΟ-Α

ΟΜΙΛΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ-Α

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑAFC-ARSENAL
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ-Α

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΩΡΑ10.0016.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑAFC-ARSENAL
ΓΗΠΕΔΟΣΟΥΡΜΕΝΑΝΤΑΜΑΡΙ
ΩΡΑ16.4012.40
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠΡΑΣ.ΛΟΦ.
ΩΡΑ10.0012.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑAFC-ARSENAL
ΓΗΠΕΔΟΡΟΥΦΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΩΡΑ13.3011.20
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑAFC-ARSENAL
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΡΟΥΦΠΡΑΣ.ΛΟΦ.
ΩΡΑ10.0012.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΝ ΙΩΝΙΑΣ
ΩΡΑ11.2014.00

ΠΑΙΔΙΚΟ-Β

ΟΜΙΛΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ-Β

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΑΤΛΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ-Β

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΗΠΕΔΟΝΤΑΜΑΡΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΩΡΑ14.0011.20
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΛΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ11.2018.00
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΝ ΙΩΝΙΑΣ
ΩΡΑ11.2012.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΛΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΡΟΥΦ
ΩΡΑ12.4014.45
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΛΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ12.4016.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΗΠΕΔΟΡΟΥΦΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΩΡΑ11.2011.20

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-Α

ΟΜΙΛΟΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ-Α

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣAEKΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚΗΦΙΣΙΑΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΑΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ-Α

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣAEKΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΝΤΑΜΑΡΙΝΤΑΜΑΡΙΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΩΡΑ12.4011.2016.4017.40
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚΗΦΙΣΙΑΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΑΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΛΑΥΡΑΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΩΡΑ16.4016.4011.2014.00
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣAEKΑΠΟΛΛΩΝ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚΗΦΙΣΙΑΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΩΡΑ12.4014.0012.4014.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΑΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΗΠΕΔΟΡΟΥΦΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΤΑΜΑΡΙΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΩΡΑ12.0010.0011.2014.00
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΑΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣAEKΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟΡΟΥΦΝΤΑΜΑΡΙΚΕΝΤΑΥΡΟΣΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ
ΩΡΑ12.4015.2012.4015.20
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΚΗΦΙΣΙΑΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
ΓΗΠΕΔΟΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥΣΟΥΡΜΕΝΑΝΤΑΜΑΡΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΩΡΑ14.0015.2011.2012.40

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ-Β

ΟΜΙΛΟΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ-Β

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣAFC-ARSENALΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕΚ FUTSALΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥΑΤΤΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΠΑΓΟΥΑΘΗΝΑΙΔΑΠΛΑΤΩΝΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ-Β

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣAFC-ARSENALΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΠΑΓΟΥΑΘΗΝΑΙΔΑΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΝ ΙΩΝΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΤΑΜΑΡΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΩΡΑ14.0015.2015.2018.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΜΦΙΑΛΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΕΚ FUTSALΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥΑΤΤΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΓΗΠΕΔΟΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥΣΟΥΡΜΕΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ14.0015.2015.2014.00
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣAFC-ARSENALΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠΕΔΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣΝΤΑΜΑΡΙΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ
ΩΡΑ14.0012.4014.0011.20
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΠΑΓΟΥΑΘΗΝΑΙΔΑΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΕΚ FUTSALΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥΑΤΤΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΓΗΠΕΔΟΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥΛΑΥΡΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΝΤΑΜΑΡΙ
ΩΡΑ14.0012.4015.2015.20
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΕΚ FUTSALΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥΑΤΤΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣAFC-ARSENALΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΡΟΥΦΣΟΥΡΜΕΝΑΝΤΑΜΑΡΙΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ
ΩΡΑ14.0011.2010.0010.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΜΦΙΑΛΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΠΑΓΟΥΑΘΗΝΑΙΔΑΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ10.0012.4012.4014.00

JUNIOR

ΟΜΙΛΟΙ JUNIOR

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ3ος ΟΜΙΛΟΣ4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΕΚ FUTSAL
ΠΑΠΑΓΟΥΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ JUNIOR

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΓΙΑΣ ΠΑΡ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΩΡΑ10.0016.3014.0018.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΕΚ FUTSAL
ΓΗΠΕΔΟΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΑΓΙΑΣ ΠΑΡ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΩΡΑ12.4011.2012.4015.20
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΓΗΠΕΔΟΝΤΑΜΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ
ΩΡΑ12.4014.0015.2010.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΠΑΠΑΓΟΥΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΕΚ FUTSAL
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΣ ΠΑΡ.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΓΙΑΣ ΠΑΡ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΩΡΑ10.0015.2011.2015.20
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΕΚ FUTSAL
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΝΤΑΜΑΡΙΝΤΑΜΑΡΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ
ΩΡΑ12.4014.0014.0011.20
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥAFC-ARSENALΑΘΗΝΑΙΔΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΓΗΠΕΔΟΚΕΝΤΑΥΡΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΠΑΡ.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡ.
ΩΡΑ11.2016.409.3011.20

PROJUNIOR

ΟΜΙΛΟΙ PROJUNIOR

1ος ΟΜΙΛΟΣ2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΟΣΦΠ
ΑΜΦΙΑΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΑΕΚ FUTSALΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PROJUNIOR

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΟΣΦΠ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΜΦΙΑΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ12.0017.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΟΣΦΠ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ13.0018.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΕΚ FUTSALΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ14.0019.00
ΣΑΒΒΑΤΟΣΑΒΒΑΤΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΟΣΦΠ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΕΚ FUTSALΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟΝΤΑΜΑΡΙCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ17.0013.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΜΦΙΑΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ11.0010.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΜΦΙΑΛΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ12.0011.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗCAMPEON – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΩΡΑ13.0012.00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΟΣΦΠ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΗΠΕΔΟΝΤΑΜΑΡΙAFC – ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΩΡΑ17.0011.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΜΦΙΑΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΕΚ FUTSALΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗAFC – ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΩΡΑ12.0012.00
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΑΠΑΓΟΥ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΕΚ FUTSALΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΗΠΕΔΟΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗAFC – ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΩΡΑ11313.00

Σχόλια