Οι Όμιλοι των Νέων και Παμπαίδων της ΕΠΣ Αθηνών – Το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Αθηνών οι όμιλοι και το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής των αντίστοιχων πρωταθλημάτων.

Η 1η αγωνιστική ξεκινά το ΣΑΒΒΑΤΟ  29/9/2012 και την ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2012.

Για να δείτε το πρόγραµµα των αγώνων των πρωταθλημάτων της 1ης αγωνιστικής των ΝΕΩΝ και των ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ κάντε κλικ ΕΔΩ.

Αναλυτικά:

Οι Όμιλοι των Νέων

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΔΙΑΝΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΒΥΡΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ – ΠΕΡ/ΚΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΛ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΡΟΥΦ
ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΕΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Οι Όμιλοι των Παμπαίδων

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛ.ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦ.
ΠΑΠΑΓΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ  ΠΕΡ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.1 ΔΑΦΝΗ Π.Φ.
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.
ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦ.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΕΡ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝ. ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΛΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΙΑΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

5ος ΟΜΙΛΟΣ 6ος ΟΜΙΛΟΣ 7ος ΟΜΙΛΟΣ 8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΟΡΩΝΙΔΑ ΑΤΤΑΛΟΣ 1 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΕΥΚΗ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΘ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.2 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΕΚ

Σχόλια