Αποτελέσματα του 1ου Χριστουγεννιάτικου Τουρνουά της ΕΠΣΑ

Συνεχίστηκε για 3η ημέρα χωρίς προβλήματα το 1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά της ΕΠΣΑ που διεξάγεται σε γήπεδα της Αθήνας, από τις 27 έως τις 30 Δεκεμβρίου 2013.

Την αυριανή ημέρα (30/12) θα διεξαχθούν οι ημιτελικοί και τελικοί αγώνες στους ομίλους.

Δείτε τα αποτελέσματα, ανά ηλικιακή κατηγορία:

Αναλυτικά:

 

 

JUNIOR – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΠΑΓΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1310:001-0
2.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1312:400-3
3.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο28/12/1310:001-2
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1312:4010-3
5.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΚυριακή29/12/1311:203-6
6.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/12/1312:400-4
JUNIOR – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1311:203-0
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Παρασκευή27/12/1316:302-3
9.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1314:004-0
10.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1315:204-4
11.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/12/1314:000-12
12.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή29/12/1316:401-0
JUNIOR – 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
13.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο28/12/1311:202-2
14.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – AFC ARSENALΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1315:201-1
15.AFC ARSENAL – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή29/12/1309:300-0
16.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή29/12/1314:000-4
17.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή29/12/1315:003-2
18.AFC ARSENAL – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή29/12/1316:002-0
JUNIOR – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
19.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕΚ FUTSALΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1315:200-0
20.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΠαρασκευή27/12/1318:001-1
21.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1310:008-0
22.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΕΚ FUTSALΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1315:207-0
23.ΑΕΚ FUTSAL – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή29/12/1311:200-8
24.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή29/12/1311:200-4
ΝΕΩΝ – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
25.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1312:400-2
26.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1312:402-3
27.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο28/12/1310:000-2
28.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο28/12/1311:200-0
29.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή29/12/1310:002-0
30.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή29/12/1311:202-0
ΝΕΩΝ – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
31.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΛΑΤΩΝΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Παρασκευή27/12/1315:152-0
32.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1316:405-0
33.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1312:403-1
34.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1316:401-0
35.ΠΛΑΤΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή29/12/1312:400-9
36.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή29/12/1315:200-4
ΝΕΩΝ – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
37.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Παρασκευή27/12/1314:001-2
38.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1314:006-4
39.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/12/1311:203-2
40.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣάββατο28/12/1311:201-6
41.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/12/1310:000-2
42.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΚυριακή29/12/1315:206-1
ΝΕΩΝ – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
43.ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1314:000-0
44.ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Παρασκευή27/12/1315:201-3
45.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1311:201-1
46.ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1312:405-0
47.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή29/12/1310:001-1
48.ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή29/12/1314:001-6
ΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
49.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – AFC ARSENALΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1312:402-1
50.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΠαρασκευή27/12/1316:403-0
51.ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – AFC ARSENALΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1311:201-4
52.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1312:400-0
53.AFC ARSENAL – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή29/12/1312:400-4
54.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή29/12/1314:005-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP- 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
55.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1310:005-2
56.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1316:400-2
57.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1310:000-1
58.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦΣάββατο28/12/1313:300-2
59.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΡΟΥΦΚυριακή29/12/1310:002-2
60.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή29/12/1311:202-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – Β CROUP – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
61.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1311:206-0
62.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1314:008-0
63.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1311:201-3
64.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1312:404-1
65.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΡΟΥΦΚυριακή29/12/1311:206-1
66.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή29/12/1312:400-4
ΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
67.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1318:005-0
68.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο28/12/1312:403-1
69.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦΣάββατο28/12/1314:451-0
70.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/12/1311:202-2
71.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή29/12/1316:400-5
72.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή29/12/1321:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
73.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1312:403-0
74.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1316:402-4
75.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΣάββατο28/12/1312:001-4
76.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1312:409-0
77.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΡΟΥΦΚυριακή29/12/1312:400-5
78.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή29/12/1314:001-0
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
79.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – AFC ARSENALΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1311:202-1
80.ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Παρασκευή27/12/1316:403-0
81.AFC ARSENAL – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1310:0010-0
82.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1314:001-1
83.ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/12/1315:200-12
84.ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –AFC ARSENALΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή29/12/1315:200-1
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
85.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1311:201-0
86.ΑΕΚ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1316:405-0
87.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1311:204-0
88.ΑΕΚ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1312:402-1
89.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/12/1311:201-0
90.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΚΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΚυριακή29/12/1312:400-7
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
91.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Παρασκευή27/12/1314:000-1
92.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΠαρασκευή27/12/1318:003-0
93.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1314:001-0
94.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1314:000-4
95.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή29/12/1312:402-1
96.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή29/12/1315:202-0
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
97.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ FUTSALΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1314:006-3
98.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1314:005-0
99.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1314:002-2
100.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚ FUTSALΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1314:006-0
101.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΚυριακή29/12/1310:002-3
102.ΑΕΚ FUTSAL – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΡΟΥΦΚυριακή29/12/1314:001-9
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
103.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1315:203-4
104.AFC ARSENAL – ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1315:201-0
105.AFC ARSENAL – ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣάββατο28/12/1312:401-2
106.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/12/1312:401-2
107.ΥΜΗΤΤΟΣ – AFC ARSENALΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή29/12/1311:201-3
108.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή29/12/1312:404-1
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
109.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1315:202-5
110.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1315:208-0
111.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1314:007-0
112.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1315:202-3
113.ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή29/12/1310:001-8
114.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή29/12/1312:400-4
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
115.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1314:000-0
116.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1318:004-1
117.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜΦΙΑΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1311:203-0
118.ΠΛΑΤΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1315:200-8
119.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή29/12/1310:004-0
120.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή29/12/1314:003-0

 



Σχόλια