Αποτελέσματα του 1ου Χριστουγεννιάτικου Τουρνουά της ΕΠΣΑ

Το 1ο Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά της ΕΠΣΑ διεξάγεται από τις 27 έως τις 30 Δεκεμβρίου 2013.

Δείτε τα αποτελέσματα, ανά ηλικιακή κατηγορία των δύο πρώτων ημερών 27 και 28 Δεκεμβρίου 2013.

Αναλυτικά:

 

 

JUNIOR – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΠΑΓΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1310:001-0
2.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1312:400-3
3.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο28/12/1310:001-2
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1312:40
JUNIOR – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
5.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1311:20
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Παρασκευή27/12/1316:302-3
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1314:004-0
8.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1315:20
JUNIOR – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
9.AFC ARSENAL – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Παρασκευή27/12/1312:40
10.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Παρασκευή27/12/1314:00
11.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο28/12/1311:20
12.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – AFC ARSENALΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1315:201-1
JUNIOR – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
13.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕΚ FUTSALΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1315:20
14.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΠαρασκευή27/12/1318:001-1
15.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1310:008-0
16.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΕΚ FUTSALΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1315:207-0
ΝΕΩΝ – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
17.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1312:400-2
18.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1312:402-3
19.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο28/12/1310:000-2
20.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο28/12/1311:200-0
ΝΕΩΝ – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
21.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΛΑΤΩΝΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Παρασκευή27/12/1315:152-0
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1316:405-0
23.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1312:403-1
24.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1316:40
ΝΕΩΝ – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
25.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Παρασκευή27/12/1314:001-2
26.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1314:006-4
27.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/12/1311:203-2
28.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣάββατο28/12/1311:201-6
ΝΕΩΝ – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
29.ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1314:000-0
30.ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ –ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Παρασκευή27/12/1315:201-3
31.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1311:201-1
32.ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1312:405-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
33.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – AFC ARSENALΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1312:402-1
34.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΠαρασκευή27/12/1316:403-0
35.ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – AFC ARSENALΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1311:20
36.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1312:400-0
ΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP- 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
37.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1310:005-2
38.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1316:400-2
39.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1310:000-1
40.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦΣάββατο28/12/1313:300-2
ΠΑΙΔΙΚΟ – Β CROUP – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
41.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1311:206-0
42.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1314:008-0
43.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1311:201-3
44.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1312:404-1
ΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
45.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1311:20
46.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1318:005-0
47.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο28/12/1312:403-1
48.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦΣάββατο28/12/1314:451-0
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
49.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1312:40
50.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1316:402-4
51.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΣάββατο28/12/1312:001-4
52.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1312:409-0
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
53.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – AFC ARSENALΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1311:202-1
54.ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Παρασκευή27/12/1316:40
55.AFC ARSENAL – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1310:0010-0
56.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο28/12/1314:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
57.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1311:201-0
58.ΑΕΚ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1316:405-0
59.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1311:200-4
60.ΑΕΚ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1312:40
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Α GROUP – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
61.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Παρασκευή27/12/1314:000-1
62.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΠαρασκευή27/12/1318:00
63.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/12/1314:001-0
64.ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟ)Σάββατο28/12/1314:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
65.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ FUTSALΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠαρασκευή27/12/1314:006-3
66.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΠαρασκευή27/12/1314:005-0
67.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο28/12/1314:002-2
68.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚ FUTSALΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1314:006-0
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
69.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΥΜΗΤΤΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠαρασκευή27/12/1315:203-4
70.AFC ARSENAL – ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1315:201-0
71.AFC ARSENAL – ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣάββατο28/12/1312:401-2
72.ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/12/1312:401-2
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
73.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1315:202-5
74.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Παρασκευή27/12/1315:20
75.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1314:00
76.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1315:202-3
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ – Β GROUP – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
77.ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΠαρασκευή27/12/1314:000-0
78.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠαρασκευή27/12/1318:004-1
79.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜΦΙΑΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο28/12/1311:203-0
80.ΠΛΑΤΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο28/12/1315:20

 




Σχόλια