herşeyi bilen kadın iki kişilik oyunlar film izle indirmeden film izle miniclip oyun kanal d oyunları friv
Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Διοργανώσεις - Τουρνουά ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΣΧΑ Το πρόγραμμα των αγώνων του «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013»

Το πρόγραμμα των αγώνων του «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013»

PDFΕκτύπωσηE-mail

b_280_280_16777215_0___images_stories_13_anoiksi_493-13_afisa_v6_resize.jpg

Ανακοινώθηκε από τους διοργανωτές το πρόγραμμα των αγώνων του μεγαλύτερου Πασχαλινού Τουρνουά «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013» το οποίο θα διεξαχθεί από 8 έως και 11 Μαΐου.

Το football-academies.gr είναι χορηγός επικοινωνίας του τουρνουά και θα σας ενημερώνει για κάθε νέο και όλη τη δραστηριότητα του «KIVOTOS CUP ΠΑΣΧΑ 2013».

Τα 100 τμήματα ομάδων και οι 1800 περίπου ποδοσφαιριστές που θα συμμετέχουν στο τουρνουά σε όλες τις κατηγορίες, θα αγωνιστούν σε πέντε (5) γήπεδα της Αττικής, αυτά του Ηρακλείου Πρασίνου Λόφου του Ηρακλείου Κύμης, της Νέας Ιωνίας , του Ατρόμητου στο Νταμάρι Περιστερίου και τα γήπεδα του AFC Χαλανδρίου (Εριφύλης 9, Κάτω  Χαλάνδρι)(Κάντε κλικ πάνω στο γήπεδο για να μεταβείτε σε χάρτη).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τουρνουά:

 

Για να εκτυπώσετε το πρόγραμμα κάντε κλικ εδώ

Για να εκτυπώσετε τους ομίλους κάντε κλικ εδώ

PROJUNIOR 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 11.00 AFC 7Χ7 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΑΘΗΝΑΙΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ 13.00 AFC 7Χ7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ 11.00 AFC 7Χ7 ΑΘΗΝΑΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ 21.00 AFC 7Χ7 ΑΘΗΝΑΙΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 16.00 AFC 7Χ7 ΑΘΗΝΑΙΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 21.00 AFC 7Χ7 ΑΘΗΝΑΙΣ ΑΘΗΝΑΙΣ
PROJUNIOR 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 17.00 AFC 7Χ7 ΟΣΦΠ ΕΡΜΗΣ 1
ΤΕΤΆΡΤΗ 18.00 AFC 7Χ7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΈΜΠΤΗ 17.00 AFC 7Χ7 ΟΣΦΠ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΈΜΠΤΗ 19.00 AFC 7Χ7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΗΣ 1
ΠΑΡΑΣΚ. 20.00 AFC 7Χ7 ΕΡΜΗΣ 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΠΑΡΑΣΚ. 19.00 AFC 7Χ7 ΟΣΦΠ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 12.00 AFC 7Χ7 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΕΡΜΗΣ 2
ΤΕΤΆΡΤΗ 19.00 AFC 7Χ7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ 18.00 AFC 7Χ7 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ 20.00 AFC 7Χ7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΕΡΜΗΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 11.00 AFC 7Χ7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΣΚ. 17.00 AFC 7Χ7 ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 2
PROJUNIOR 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 20.00 AFC 7Χ7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΕΤΆΡΤΗ 16.00 AFC 7Χ7 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΠΈΜΠΤΗ 12.00 AFC 7Χ7 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ 16.00 AFC 7Χ7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 12.00 AFC 7Χ7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 18.00 AFC 7Χ7 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
JUNIOR 1os
ΤΕΤΆΡΤΗ 18.20 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΤΕΤΆΡΤΗ 19.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΟΣΦΠ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ 12.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΟΣΦΠ
ΠΈΜΠΤΗ 18.00 AFC  9Χ9 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 14.50 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 17.10 ΚΥΜΗΣ ΟΣΦΠ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
JUNIOR 2os
ΤΕΤΆΡΤΗ 18.20 ΚΥΜΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΤΕΤΆΡΤΗ 18.20 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 11.20 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 16.00 ΚΥΜΗΣ ΠΑΟ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 13.40 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 9.00 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
JUNIOR 3os
ΤΕΤΆΡΤΗ 16.00 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΛΑΚΗΣ ΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ 18.00 AFC  9Χ9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ 11.20 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 17.00 AFC  9Χ9 ΛΑΚΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 18.20 ΚΥΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΛΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 18.00 AFC  9Χ9 ΠΡΩΤΕΑΣ ΟΣΦΠ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
JUNIOR 4os
ΤΕΤΆΡΤΗ 17.10 ΚΥΜΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΆΡΤΗ 19.00 AFC  9Χ9 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ 17.10 ΚΥΜΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 ΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ 16.00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ. 19.00 AFC  9Χ9 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 10.10 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
JUNIOR 5os
ΤΕΤΆΡΤΗ 17.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΕΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ 17.00 AFC  9Χ9 ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ 12.30 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ 13.40 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 20.40 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΕΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 16.00 ΚΥΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
JUNIOR 6os
ΤΕΤΆΡΤΗ 12.30 ΚΥΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ 19.30 ΚΥΜΗΣ AFC ARSENAL ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΈΜΠΤΗ 10.10 ΚΥΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  2
ΠΈΜΠΤΗ 19.00 AFC  9Χ9 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ AFC ARSENAL
ΠΑΡΑΣΚ. 10.10 ΚΥΜΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 17.00 AFC  9Χ9 ΑΠΟΛΛΩΝ 1 AFC ARSENAL
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 12.30 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΑΕΚ
ΤΕΤΆΡΤΗ 16.00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 AFC ARSENAL 1
ΠΈΜΠΤΗ 17.10 Ν.ΙΩΝΙΑΣ AFC ARSENAL 1 ΑΕΚ
ΠΈΜΠΤΗ 20.40 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 12.30 ΚΥΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΑΕΚ
ΠΑΡΑΣΚ. 14.50 ΚΥΜΗΣ AFC ARSENAL 1 ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 16.00 ΚΥΜΗΣ AFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1
ΤΕΤΆΡΤΗ 18.20 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΟΣΦΠ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ 18.20 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ AFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ 17.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ΟΣΦΠ
ΠΑΡΑΣΚ. 17.10 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1
ΠΑΡΑΣΚ. 18.20 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΟΣΦΠ AFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 20.40 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10.10 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΈΜΠΤΗ 19.30 ΚΥΜΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΈΜΠΤΗ 19.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 11.20 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 17.10 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΡΜΗΣ AFC ARSENAL 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 11.20 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΟΦΗ ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 19.30 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΟΦΗ
ΠΈΜΠΤΗ 18.20 Ν.ΙΩΝΙΑΣ AFC ARSENAL 2 ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 19.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 19.30 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΟΦΗ AFC ARSENAL 2
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 5ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 17.10 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ 2001 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ 19.30 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 14.50 ΚΥΜΗΣ ΠΑΟ 2001 ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 18.20 ΚΥΜΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 12.30 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ 2001 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1
ΠΑΡΑΣΚ. 11.20 ΚΥΜΗΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΣΦΠ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΕΔΙΚΟ 6ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 14.50 ΚΥΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2
ΤΕΤΆΡΤΗ 14.50 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΟ 2000 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΈΜΠΤΗ 13.40 ΚΥΜΗΣ ΠΑΟ 2000 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΈΜΠΤΗ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 16.00 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ 2000 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2
ΠΑΡΑΣΚ. 10.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 11.20 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ 13.40 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΟ 1999 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝ.
ΠΈΜΠΤΗ 16.00 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝ.
ΠΈΜΠΤΗ 12.30 ΚΥΜΗΣ ΠΑΟ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 14.50 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ 1999 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΡΑΣΚ. 11.20 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 9.00 ΚΥΜΗΣ ΠΑΟ 1998 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑΙΣ
ΠΈΜΠΤΗ 14.50 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΘΗΝΑΙΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 10.10 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΟ 1998 ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 13.40 ΚΥΜΗΣ ΠΑΟ 1998 ΑΘΗΝΑΙΣ
ΠΑΡΑΣΚ. 15.30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ 3ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 20.40 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΖΩΦΡΙΑ ΕΡΜΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 9.00 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ 17.10 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ 18.20 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚ. 9.00 ΚΥΜΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚ. 17.50 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΜΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ 4ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 10.10 ΚΥΜΗΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΤΆΡΤΗ 11.20 ΚΥΜΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΈΜΠΤΗ 20.40 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ 9.00 ΚΥΜΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΝΩΣΗ
ΠΑΡΑΣΚ. 19.00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ. 17.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΕΝΩΣΗ
ΠΑΙΔΙΚΟ 5ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 13.40 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ Δ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤ. ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΤΕΤΆΡΤΗ 14.50 ΠΡ. ΛΟΦΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΈΜΠΤΗ 12.30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤ.
ΠΈΜΠΤΗ 10.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 16.40 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 18.20 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Δ. ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤ.
ΕΦΗΒΙΚΟ 1ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 10.10 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΤΕΤΆΡΤΗ 12.30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΈΜΠΤΗ 11.20 ΚΥΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΈΜΠΤΗ 11.20 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ. 10.10 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΣΚ. 12.30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ 2ος
ΤΕΤΆΡΤΗ 13.40 ΚΥΜΗΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΤΕΤΆΡΤΗ 9.00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ AFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ 10.10 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ AFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ
ΠΈΜΠΤΗ 13.40 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 9.00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚ. 13.40 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ AFC ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ

Προσθήκη νέου σχολίου

Για να δημοσιοποιηθεί το σχόλιό σας θα πρέπει να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας. Το email που θα δώσετε πρέπει να είναι πραγματικό προκειμένου να λάβετε την σχετική ειδοποίηση έγκρισης.

Γίνε μέλος στο Football-Academies για να αποκτήσεις πρόσβαση στο σχολιασμό άρθρων. Εγγραφή

Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Τελευταια Νεα

Φροντίδα Υγείας

Team Pro

Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο Ηράκλειο Κρήτης

Football Academies


Podotherapy