Το Πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Κ15, Κ17 και Κ20 της Super League (22-23 Απρ 2017)

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 22-23 Απριλίου 2017.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

29η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΤΑΓΑΡΟΧΩΡΙΟΥ 22/4 11:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 22/4 11:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ 22/4 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 22/4 12:00
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΜΙΚΡΑΣ 23/4 11:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 23/4 11:00
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΕΝΔΡΑ 23/4 16:00
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΝΟΝΙ 24 /4 14:00
Βαθμολογία
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 26 72
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 26 56
3 Π.Α.Ο.Κ. 25 49
4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 25 46
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 25 42
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 26 42
7 A.E.K. 23 36
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 24 35
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 24 32
10 ΗΡΑΚΛΗΣ 22 28
11 ΞΑΝΘΗ 25 25
12 Α.Ε.Λ. 25 24
13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 23 18
14 ΒΕΡΟΙΑ 25 18
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 24 15
16 Α.Ο.Κ. 24 11

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 22/4 10:45
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝ 23/4 12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 23/4 12:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 23/4 15:00
Βαθμολογία Όμιλος A
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 24 50
2 A.E.K. 24 48
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 24 46
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 24 46
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 24 32
6 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 24 19
7 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 23 15
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 23 5

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

3η Αγωνιστική – 4ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΕΝΔΡΑ 24/3 11:00 1 – 0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΒΕΡΟΙΑ Π.Ε.Α.Κ.Ι. 20/4 14:00
ΞΑΝΘΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 20/4 14:30
Α.Ο.Κ.-Π.Α.Ο.Κ.
Ο αγώνας «Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.» αναβάλλεται σε συνέχεια αποδοχής αιτήματος.
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 23 53
2 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 23 52
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 23 39
4 Α.Ε.Λ. 24 34
5 ΒΕΡΟΙΑ 23 28
6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 24 26
7 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 22 14
8 Α.Ο.Κ. 22 11

Κ15

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20 46
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 20 42
3 A.E.K. 20 37
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19 19
5 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 19 18
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 20 6

Κ15

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

6η Αγωνιστική – 3ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ SCORE
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. EMILEON 19/4 15:00 0 – 1
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 20/4 14:00
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΞΑΝΘΗ ΜΙΚΡΑΣ 26/4 15:00
ΡΕΠΟ: Π.Α.Ο.Κ.
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 17 48
2 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 16 30
3 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 17 29
4 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 16 22
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 18 18
6 Α.Ε.Λ. 18 17
7 ΒΕΡΟΙΑ 16 5

 

Σχόλια