Οι αποστολές των τελικών των ΜΙΚΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ και ΝΕΩΝ – Τηλεοπτική κάλυψη και Live streaming

Το Σάββατο (22/4) όπως σας έχει ενημερώσει το Football-Academies.gr θα διεξαχθούν οι δύο τελικοί των ΜΙΚΤΩΝ ομάδων ΠΑΙΔΩΝ και ΝΕΩΝ, για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων. Δείτε αποκλειστικά από το Football-Academies.gr τις αποστολές των φιναλίστ.

Οι δύο αγώνες θα διεξαχθούν στο Δημοτικό γήπεδο Βάρης με τον τελικό των Παίδων να ξεκινά στις 11:00, ενώ ο τελικός των Νέων έχει ώρα έναρξης στις 15:00.

 

Οι φιναλιστ των δύο τελικών είναι στους ΝΕΟΥΣ: ΕΠΣ Σερρών – ΕΠΣ Ηρακλείου και στους ΠΑΙΔΕΣ: ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Ηρακλείου.

Τηλεοπτική κάλυψη και Live streaming

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες το COSMΟΤΕ ΤV είναι κοντά σε συμφωνία ώστε να μεταδώσει ζωντανά τους δύο μεγάλους τελικούς. Αν αυτό επιτευχθεί, το συνδρομητικό κανάλι θα διευκρινίσει τις επόμενες ώρες πιο ακριβώς κανάλι του θα μεταδώσει τους αγώνες.

Από εκεί και πέρα το telesport.gr έχει προαναγγείλει τη ζωντανή μετάδοση των αγώνων μέσω της ιστοσελίδας του, από το κανάλι streaming LIVE 1 (κλικ ΕΔΩ).

Οι αποστολές των Μικτών ομάδων των τελικών και οι διαιτητές

ΝΕΟΙ

ΕΠΣ Σερρών – ΕΠΣ Ηρακλείου (15:00, Δημοτικό Βάρης)

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δημήτρης Τριβιζαδάκης): Καλαϊτζάκης, Νοικοκυράκης, Κουρίνος, Ζερβάκης, Κουγιουμουτζής, Τζωρτζάκης (ΟΦΗ ’94), Μακρυγιαννάκης (Κεραυνός), Χαϊντίνι, Αλεξάκης, Στεφανάκης, Παπαδάκης, Δολαψάκης (Κανάρια), Σηφάκης, Χιώτης (Δόξα), Κεφαλογιάννης (Ολυμπιακός), Κοιλάδης, Αρχοντάκης (Ν.Αλμυρού), Μυλωνάκης (ΠΟΗ).

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ (Ζαχαρίας Καφτάνης): Μαδένης Δημήτρης (Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης), Θωμαΐδης Νίκος(Πήγασος), Παπαδόπουλος Σάββας (ΠΟΣ 2000), Δήμος Ευάγγελος(Πήγασος), Αναγνωστάκης Γιώργος (Π.Σ. Σέρρες), Θεοδωρίδης Κώστας (ΠΟΣ 2000), Γιαξής Κυριάκος (Πήγασος), Αραμπατζής Παναγιώτης (Π.Σ. Σέρρες), Φάκης Γιάννης (ΠΟΣ 2000), Σιψής Παναγιώτης (Νίκη Χριστός), Κιουτσεκτσίδης Ιωάννης (Πήγασος), Κλειτσιώτης Στέργιος (Απόλλων Παραλιμνίου), Νέος Φίλιππος (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Μαϊκόπουλος Χρήστος (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Γκαϊδατζάκης Τριαντάφυλλος(Πήγασος), Ηλιάδης Άγγελος (Ίβηρα), Αποστολόπουλος Απόστολος (Πήγασος), Αναγνωστίδης Κώστας (Πήγασος).

Τον αγώνα θα διαιτητεύσει ο Συμαιών Κοσκίδης, έχοντας ως βοηθούς τους Σπυρίδων Νικόλαδο και Παναγιώτη Κορτέση της ΕΠΣ Αθηνών.

ΠΑΙΔΕΣ

ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Ηρακλείου (11:00, Δημοτικό Βάρης)

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Γιάννης Μπασκάκης): Κουτεντάκης, Γαρεφαλάκης, Καφούσης, Σημαιάκης, Σμπώκος, Πακιουφάκης, Τσαμπουράκης (ΟΦΗ), Ψιμόπουλος, Χαλκιαδάκης, Ματαλλιωτάκης, Καρδουλάκης (Εργοτέλης), Μακατουνάκης, Ανδρουλάκης, Λιανέρης, Ζηδιανάκης (Λίντο), Βασιλάκης, Γωνιωτάκης (ΠΟΑ), Μακρυδάκης (ΑΟΤ).

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Αθανάσιος Καναράς): Αδέμης Δημήτριος, Αυγέρος Φίλιππος, Βαλαής Κωνσταντίνος, Γιόρτσιος Απόστολος, Γκαγκανιάρης Νικόλαος, Γκαμάνης Θεοδόσης, Δρίτας Παναγιώτης Ευάγγελος, Καράκουτης Ιωάννης, Καρατζούνης Ευριπίδης, Κρίγκος Φίλιππος, Λάμπρου Παναγιώτης, Πετρίδης Ναπολέων, Πολίτης Αναστάσιος, Σαλιάρης Ζήσης, Σαλπιγγίδης Κωνσταντίνος, Ταϊτζόγλου Ιωάννης, Τσιάτρης Δημήτριος και Χατζόπουλος Ξενοφών.

Τον αγώνα θα διαιτητεύσει ο Ευάγγελος Κορδολαίμης, έχοντας ως βοηθούς τους Χρήστο Πλάκα και Ανδρέα Καντανολέων της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής

Οι μικροί τελικοί

Στους μικρούς τελικούς στην κατηγορία Νέων, θα διεκδικήσουν την 3η θέση η Άρτα με την Αχαΐα, ενώ στην κατηγορία Παίδων, η Εύβοια με την Μεσσηνία.

Αναλυτικά:

Μικρός τελικός Νέων, 21/4: ΕΠΣ Άρτας – ΕΠΣ Αχαϊας (15:00, Γήπεδο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας)

Μικρός τελικός Παίδων, 21/4: ΕΠΣ Εύβοιας – ΕΠΣ Μεσσηνίας (15:00, ΔΑΚ Άργους)

Η είσοδος για τους φιλάθλους στους τελικούς και στους μικρούς τελικούς, είναι ελεύθερη.

Σχόλια